Uniklá agenda: Skupina Bilderberg plánuje ekonomickou depresi

V předzvěsti setkání skupiny Bilderberg, které se očekává 14-17 května v 5-ti hvězdičkovém hotelu Nafsika Astir Palace ve Vouliagmeni v Řecku odhalil investigativní reportér Daniel Estulin šokující podrobnosti o tom, co elita plánuje dělat s ekonomikou v průběhu příštího roku.
Setkání skupiny Bilderberg jsou každoroční porady 150-ti nejvlivnějších osob ve vládě, průmyslu, bankovnictví, médiích, akademické obci a vojensko-průmyslového komplexu. Utajená skupina operuje v rámci "pravidel Chatham House", což znamená, že žádné podrobnosti o tom, o čem se jedná nesmí uniknout do médií a to navzdory tomu, že radaktoři z největších světových novin - Washington Post, New York Times a Financial Times, jsou přítomni na schůzi.

Podle Estulinových zdrojů, které se v minulosti osvědčily jako velmi přesné, je Bilderberg rozdělený ohledně toho, zda dát do pohybu "Buď delší, trýznivou depresi, která odsoudí svět k celým desetiletím stagnace, úpadku a chudoby... nebo intenzivní, ale kratší deprese, která otevírá cestu k novému udržitelnému ekonomickému světovému řádu, s menší suverenitou, ale větší efektivitou."

Tato informace nabývá na váze, pokud zvážíme skutečnost, že Estulinovy předchozí ekonomické prognózy, které byly založeny na únicích ze stejných zdrojů, se ukázaly naprosto přesné. Estulin správně předpověděl hypotéční krizi a finanční krach v roce 2008 na základě toho co mu řekly jeho zdroje ve skupině Bilderberg o tom co elita plánuje na základě toho, co bylo řečeno na jejich setkání v Kanadě v roce 2006 a na konferenci v Turecku v roce 2007.

Podrobné údaje o ekonomické agendě se nacházely v předschůzové brožuře rozdávané členům Bilderbergu. Konkrétněji Estelin varuje, že Bilderberg podporuje falšený obraz hospodářského oživení, aby nalákal investory k investování jejich peněz zpět do akciového trhu, k tomu aby mohli později rozpoutat další masivní pokles, který podle zprávy Canada Free Press vytvoří "masivní ztráty a upalující finanční bolest v budoucích měsících".

Podle Estulina Bilderberg předpokládá, že míra americké nezaměstnanosti dosáhne 14% na konci tohoto roku, a téměř zdvojnásobí současný oficiální údaj, který činí 8,1%.

Estulinovy zdroje mu také řekly, že se Bilderberg opět pokusí o uzákonění Lisabonské smlouvy, což je klíčový bod programu k tomu aby se plně zakotvil federální superstát EU, a to donucením Irska k novému hlasování o dokumentu v září či říjnu navzdory tomu, že již byl zamítnut v národním referendu.

"Jedním z jejich zájmů je neutralizovat hnutí proti Lisabonské smlouvě 'Libertas', vedené Declanem Ganleym. Jedním z plánovaných korků Bilderbergeru je použít kampaň v médiích v USA, která naznačí, že Ganley je financován prodejci zbraní v USA, napojenými na americkou armádu," tvrdí CFP.

Daniel Estulin, Jim Tucker a další zdroje, které v minulosti infiltrovaly setkání Bilderbergu, stále poskytují infomace o agendě Bilderbergu, která se později odehrává na světové scéně, a tak prokazují, že tato organizace není "diskuzní klub", jak tvrdí debunkeři, ale nedílné plánovací fórum pro agendu nového světového řádu.

Skutečně, právě v posledním měsíci se belgický vikomt a současný předseda Bilderberg Étienne Davignon pochlubil, že Bilderberg pomohl vytvořit Euro prvním zaváděním politiky pro jednotné měny počátkem 90-tých let. Plán Bilderbergu na evropský federální superstát a jednotnou měnu pravděpodobně sahá ještě dále. Šetření BBC v odkrytých dokumentech z počátečních setkání Bilderberg potvrdilo, že Evropská unie je duchovní dítě Bilderbergu.

Na jaře roku 2002, kdy váleční jestřábi v Bushově administrativě tlačili na letní invazi do Iráku, Bilderberg vyjádřil svou touhu po odložení, a útok nebyl zahájen do března následujícího roku.

V roce 2006 Estulin předpověděl, že americkému trhu s bydlením bude dovoleno stoupat, předtím než krutě praskne bublina, což se přesně stalo.

V roce 2008 Estulin předpověděl, že Bilderberg vytvářel podmínky pro finanční pohromy, což je přesně to, co začalo o několik měsíců později s kolapsem Lehman Brothers.

Bilderberg bežně napíná svaly při stanovování své role jako krále. Organizace běžně vybírá prezidentské kandidáty, stejně jako řídí kandidáty a premiéry.

Bill Clinton a Tony Blair byli oba připravováni tajnůstkářskou organizací na počátku 1990, předtím, než se stali důležitými.

Spolukandidát Baraka Obamy Joe Biden byl vybrán významnou osobností Bilderbergu Jamesem A. Johnsonem a spolukandidát Johna Kerryho John Edwards byl také vybrán touto skupinou, poté co pronesl vášnivý projev na konferenci v roce 2004. Účastníci Bilderberg dokonce porušili pravidla a aplaudovali Edwardsovi na konci jeho projevu elitářům o amerických politicích. Volba Edwardse byla šokující pro odborníky z médií, kteří očekávali, že pozici zajistí Dick Gephardt. New York Post dokonce uvedlo, že Gephardt byl vybrán a nálepky "Kerry-Gephardt" byly umístěny na vozidla kampaně, předtím než byly odstraněny poté co byl Edwards vyhlášen jako Kerryho číslo dvě.

Zpráva portugalských novin z roku 2008 poukázala na skutečnost, že Pedro Santana Lopes a José Sócrates se zúčastnili v roce 2004 na zasedání v Stresa, Itálii, než se oba chystali stát se premiéry Portugalska.

Několik klíčových rozhodnutí bylo učiněno na loňském setkání Bilderberg ve Washingtonu DC, opět zdůrazňující skutečnost, že tato porada je mnohem více než neformální setkání.

Jak jsme informovali dříve, Bilderberg se obával, že cena ropy zrychluje příliš rychle poté co dosáhla ceny 150 dolarů za barel a chtěl se ujistit že "ceny ropy pravděpodobně začnou klesat". To přesně se stalo v druhé polovině roku 2008, když se ropa opět dostala pod 50 dolarů za barel. Byli jsme zpočátku schopni předpovědět radpidní růst cen v roce 2005, když stála pouze 40 dolarů, protože Bilderberg vyzval k vzestupu cen v průběhu tohoto roku na zasedání v Mnichově. Během konference v Německu, Henry Kissinger řekl svým kolegům, že elita se rozhodla zajistit, že cena ropy se v průběhu příštích 12-24 měsíců zdvojnásobí, což se také stalo.

Také na loňském setkání, bývalá americká ministryně zahraničí Condoleezza spolu s českým ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem zformovali plány na podepsání smlouvy o instalování radarové základny USA v České Republice.

K Riceové se na schůzi přidal ministr obrany Robert Gates, který údajně podporoval globalisty z EU aby získal podporu k útoku na Írán. A věřili byste že o pár dní později EU vyhrožovala Íránu sankcemi, pokud nezastaví svůj jaderný program obohacování uranu.

Došlo také k rozsáhlým spekulacím, že "tajné setkání" Hillary Clinton a Baracka Obamy, které bylo provedeno s pomocí taktiky "pláště a dýky", jako je blokování novinářů v letadle, aby nemohli sledoval ty dva dole, se odehrálo na schůzi Bilderbergu v DC.

Teprve se uvidí, jaký druh pokrytí Bilderbergu 2009 mainstreamovými média bude poskytnut, neboť navzdory prokázaným záznamům ústřední role Bilderbergu při ovlivňování následující geopolitických a finančních světových událostí a přes to, že loňské setkání se konalo ve Washingtonu DC, korporátní média dohlížela na téměř univerzální blackout o informování o konferenci, jejích učastnících a o předmětech diskuzí.

Opět bude ponecháno na alternativních médiích zaplnit vakuum a vzdělávat lidi o tom, co pro nás globalisté naplánovali na příští rok.

Zdroj: www.prisonplanet.com

Překlad: Bejbous
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!