Průvod Prahou za pravdu o 11. září

V pondělí 25.5 pořádáme pochod Prahou za pravdu o 11. září. Shromáždíme se v 17:00 na náměstí 14. října a poté se vydáme na cestu Prahou, kterou zakončíme před americkou ambasádou. Přidat se může kdokoliv, kdo chce podpořit tuto záležitost. Pro podrobnosti čtěte dále.

Jde o informacni pochod, o zdělení našeho názoru veřejnosti, o upozornění pro spoluobčany, že zde existuje skupina lidí, která nesouhlasí s oficialní verzi (alKajda, binLadin, teroristi, unesena 4 letadla) a s tím k čemu tento podvod nyní slouží ..tedy k nesmyslné protiteroristické válce na celém Světě, ubíráni svobod a práv lidí na celé Zemi, šíření strachu a nenávisti mezi národy, válka v afganistánu …


Shromáždění:
Náměstí 14. října před kostelem (Praha 5). Je to 100m severně od Anděla. Čas: 17:00, vyjít chceme nejpozději v 17:30.

Trasa:
Trasa vede od Anděla přes Vltavu, Palackým náměstím pak Karlovým náměstím, Vodičkovou, Jindřišskou, pak kolem obecního domu, Celetnou, Staroměstkým náměstím, pak opět k Vltavě a přes ní, Letenskou, Malostranským náměstím nahoru až ke hradu a pak už jenom kousek dolu k ambasádě.

Další info:
Akce byla řádně ohlášena na úřadě.

HTML kod banneru pro vaše stránky

Pokud máte zájem pomoci při organizaci akce, ozvete se na email nwoo@nwoo.org
Na akci uvítáme transparenty k tématu a slušné chování. Nechceme se dopouště žádných neurvalostí, vytržnictví či potyček. Protestujme formou NENASÍLÍ.

Děkujeme za podporu akce: Osud.cz, Mustwatch.cz, Dolezite.sk, tvina.sk, gnosis9.net, www.kontraverz.cz, matrix-2012.cz, www.exworld.estranky.cz. Případně všem dalším o nichž nevíme.

(článek se bude případně stále aktualizovat)
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!