Codex Alimentarius (Světový potravinový kodex) v 5 bodech

HealthFreedomUSA.org, internetové stránky nadace Natural Solutions nejsou nikomu zavázány, jejich jediným zájmem je svoboda zdravotnictví. Rima E. Laibow, MD, úspěšná lékařka přírodní medicíny od 70-tých let prostudovala 16000 stran dokmentace Kodexu. Její závěr je, že lidé, kteří říkají, že Kodex je "ochrana spotřebitele", "dobrovolný", nebo "neškodný", jsou při nejlepším ve vážném omylu.
1) Vytvořen OSN v roce 1962, uložený sankcemi Světové obchodní organizace

Codex Alimentarius byl vytvořen v roce 1962 jako obchodní oprávnění OSN pro kontrolu mezinárodního obchodu s potravinami. Jeho původní záměry mohou být nesobecké, ale to bylo převzato zájmy korporací, především farmaceutických, pesticidů, biotechnologie a chemického průmyslu.

Codex Alimentarius je zálohovaný ochromujícími obchodními sankcemi Světové obchodní organizace (WTO). Jakýkoliv Kodexu nepovolný národ bude čelit obrovskému ekonomickému trestu, protože automaticky prohraje jakýkoliv spor se zemí povolnou Kodexu.

2) "Živiny jsou jedy" říká pavěda

Komise Kodexu Alimentarius má dva výbory, které narážejí na výživu.

Jedním z nich je "Výbor Kodexu pro výživu a potraviny pro zvláštní Dietní Užití" (CCNFSDU), kterému předsedá Dr. Rolf Grossklaus, lékař, který se domnívá, že výživa nehraje v oblasti zdraví žádnou úlohu. Jedná se o "nejvyššího" ohledně nutrčiní politiky Kodexu a on prohlásí, že "výživa není významná pro zdraví".

I když to může znít neuvěřitelně Dr. Grossklaus ve skutečnosti deklaroval v roce 1994 živiny jako jedy a zavedl používání toxikologie (hodnocení rizika), aby se zabránilo jakémukoliv dopadu na lidi při užívání živin v doplňcích. Za zmínku také stojí, že doktor Grossklaus vlastní společnost na hodnocení rizika, která radí CCNFSDU a Kodexu na toto téma. Tato společnost vydělává peníze, když jsou její toxikologické služby používané pro "posuzování" živin. Tady v USA tomu říkáme "střet zájmů".

Kodex se skládá z tisíce norem a pokynů. Jednou z nich je Směrnice o vitamínech a minerálnách látkách (VMG), ve které jsou povoleny jen velmi nízké dávky vitaminů a minerálních látek (a klinicky účinné živiny označuje za ilegální). Jak může VMG omezit dávky vitaminů a minerálních látek? Pomocí hodnocení rizik (toxikologie) posouzením živin.

Zatímco hodnocení rizik je legitimní věda (je to obor toxikologie), je to špatná věda pro hodnocení živin. Ve skutečnosti, v tomto kontextu, to je vlastně "pavěda". Biochemie, věda o životních procesech, je správná věda pro posouzení živin. Kodex Alimentarius zachází s živinami jako s jedy, což je doslova šílené.

Živiny nejsou jedy - jsou nezbytné pro život.

Bez ohledu na to, co říkají úředníci Kodexu Alimentarius, aby vás přesvědčili, že Hodnocení rizik je "vědecky-založený" přístup k živinám, tak to tak není.

A je vhodné zdůraznit, že doktor Grossklaus, vedoucí Kodexu Alimentarius, vlastní společnost na hodnocení rizika radící CCNFSDU a Kodexu ohledně výhod při využívání Hodnocení rizik pro posuzování živin.

3) Ne ochranu spotřebitelů - To je Propaganda

V rozporu s propagandou, Kodex Alimentarius, nemá nic společného s ochranou spotřebitele. Nic. Kodex je o ekonomických ambicích multi-národních korporací, zejména ve farmaceutickém průmyslu.

Použitím jejich multi-miliardových rozpočtů zahájily tyto průmysly masivní mediální propagandistickou kampaň k líčení Kodexu Alimentarius jako dobročinného nástroje "ochrany spotřebitele", jakož i negativně poskvrňují obraz přírodních zdravotních možností a klamají lidi strašením, že je to "nebezpečné", takže oni budou radši brát léky (což je opravdu nebezpečné). Přírodní zdravotní produkty a jejich možnosti mají úžasnou úroveň bezpečnosti a jsou mimořádně účinné, obzvláště ve srovnání s farmaceutickými lékami.

Bohužel bývalí ochránci svobody zdravotnictví, jako je Národní výživová potravinová asociace (NNFA) a Rada pro odpovědnou výživu (CRN), se přidali k módní vlně propagandy a šíří nepravdivé informace, říkajíc, že Kodex Alimentarius je buď "neškodný" nebo dobročinný v oblasti "ochrany spotřebitele". A to není pravda.

Členská základna v těchto bývalých ochráncích svobody zdravotnictví je prostoupena lidmi z farmaceutického průmyslu (například CRN počítá jako své členy společnosti jako Monsanto ® a Bayer ®).

4) Kodex: vážné ohrožení zdraví a ochrany svobody zdravotnictví

Pokud bude Kodex zaveden ve Spojených státech(nebo v EU), léčebné dávky vitamínů a minerálních látek (a později všech živin) se stanou nedostupnými, protože se stanou doslova ilegální.

Takhle to v kostce bude fungovat:

Vzhledem k tomu, že pavěda použije hodnocení rizik (toxikologii) k posouzení údajně toxických živin, je konstruována falešná víra říkající že "výživové doplňky jsou nebezpečné pro lidské zdraví".

Pomocí této falešné víry vytváří volání po "ochraně" lidí před těmito "jedovatými" živinami. Po volání přijde návrh nastavit extrémně nízké přípustné dávky (pamatujte, že podle této falešné víry jsou živiny považovány za "nebezpečné jedy"). Pokud dost z nás a z našich delegátu v Kongresu koupí tento nesmysl, my a Kongres se slepě podrobíme Kodexu Alimentarius. A slepé podrobení je to co má průmysl za Kodexem Alimentarius v úmyslu.

Slepé dodržování jde ruku v ruce s nedostatkem aktivismu. Tento nedostatek aktivismu umožňuje to, že naše ochranné zákony, klasifikující živiny jako potraviny bez horních limitů (např. DSHEA), můžou být snadno zrušeny a nahrazeny drakonickými zákony označující živiny jako jedy. Pro "harmonizaci" s pro-nemocovým, pro-farmaceutickým průmyslem je tu Směrnice o vitamínech a minerálnách látkách(VMG), která zaplní prázdné místo.

Pouze úmyslně neefektivní, velmi nízké dávky budou legální, bez nebo s předpisem, na seznamu VMG. Pokud nezačne dost lidí něco dělat, tak můžeme očekávat a sledovat výrobce potravinových doplňků a obchody se zdravou výživou odejít z byznysu, v domino efektu. Jediný hráč který zůstává je Big Pharma (Velká farmacie).

Vitamíny s terapeutickou funkcí, minerální látky a aminokyseliny budou vyřazeny z trhu (ačkoliv několik doplňků s nízkou dávkou bude Kodexem povoleno, jako symbolické opatření, aby se zabránilo podezření o jejich postranních motivech).

Odborníci na přírodní zdraví ztratí nástroje pro jejich řemeslo (doplňky výživy) a uvědomělí zdraví lidé si nebudou moci vybrat přírodní zdravou možnost pro zlepšení zdraví a léčba onemocnění.

A to je ve zkratce, jak je Kodex Alimentarius připraven k tomu aby nechal zmizet Přirodní a výživnou medicínu z legálního světa zdravotnictví a zmizí do utajení. Kdo z toho má výhody? Big Pharma

Bude to trvat několik let(článek je asi starší) než budou výše uvedené scénáře proveditelné (Kodex Alimentarius by měl globálně začít platit od roku 2010.) Čím pomalejší bude ten proces, tím méně lidé budě vyplašeno. To je pravděpodobně logika tvůrců Kodexu Alimentarius.

5) Slouží ekonomickým zájmům průmyslu nemoci prostřednictvím WTO a napoleonského zákonu

Stále více a více lidí po celém světě se obrací k řpírodním zdravým produktům. "Wellness" trend je hlavní trend v dnešní společnosti. Čím více přírodních zdravotních prodktů lidé používají, tím méně léků (drog) si kupují. Farmaceutický průmyslu, který je součástí "průmyslu nemoci" se obává nevyhnutelného posunu směrem k přírodní zdravotní péči. Namísto přijetí vůle lidu a přehodnocení budoucnosti farmaceutického průmyslu, průmysl se rozhodl k neetickému postupu: použitím klamu a lsti zcela eliminuje přírodní zdravotní produkty.

Kodex Alimentarius je chytrý nástroj pro ochranu farmaceutického průmyslu před ztrátou příjmů, kterou trpí díky nevyhnutelnému růstu přírodní zdravotní péče.

Kodex Alimentarius je vzdorem dinosaurů k nevyhnutelnosti: rostoucí touze lidstva po zdravějšímu, rozumnějšímu a udržitelnějšímu způsobu života.

Světová obchodní organizace (WTO) má v úmyslu vnutit Kodex Alimentarius lidem po světě, včetně USA, přičemž bude hrozit masivními ekonomickými sankcemi, pokud se země WTO nepodrobí Kodexu Alimentarius.

Kromě toho je Kodex založen na napoleonském zákoníku, nikoliv obecném zákonu. To znamená, že co není v rámci Kodexu Alimentarius, výslovně povoleno, je zakázáno. V rámci obecného zákona platí, že co není výslovně zakázáno je povoleno. Tento rozdíl je rozdíl mezi svobodou zdravotnictví, a tyranií zdravotnictví. Kodex Alimentarius bude moci standartně zakazovat doplňky.

zdroj: http://www.healthfreedomusa.org/?page_id=157
Překlad: bejbous
pozn.: zkráceno o 2 body
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!