Bilderberg

V roce 1954 se pod záštitou nizozemské královské koruny a rodiny Rockefellerů poprvé setkali nejmocnější muži na světě. Setkání proběhlo v luxusním hotelu Bilderberg v malém nizozemském městě Oosterbeck. Celý víkend se diskutovalo o budoucnosti světa. Po skončení se rozhodli, že se budou scházet jednou ročně a vyměňovat si názory a analyzovat mezinárodní záležitosti. Pojmenovali se jako Klub Bilderberg. Od té doby se každoročně scházejí v luxusním hotelu někde ve světě a arogantně plánují podvratnou činnost a tiché převzetí ústavních vlád po celém světě. Jejich cílem je Světová vláda řízená vyhradně jejich loutkami.
Vychytralí a vypočítaví, jejich srdce jsou naplněna touhou po moci a stravována nenasytností po penězích. Bohatí a aristokratičtí, pohrdají křesťany a štítí se podřízené pracující třídy. Ovládají světový tisk a prakticky všechny naše banky a finanční instituce. Oni zvolí kdo bude stát v čele Ameriky a dokonce určí kdo bude na demokratické a republikánské kandidátní listině. Krátce po navštívení setkání Bilderbergu v roce 1991 byl guvernér Bill Clinton zvolen jako příští prezident Spojených států. Vztah Billa Clintona a poradce Bílého domu Vernona Jordana sahá až do konexe v Bilderbergu.

Mezi elitní členy nebo účastníky na setkáních Bilderbergu patří David Rockefeller, Henry Kissinger, Lloyd Bentsen, Helmut Kohl, princ Charles, princ Juan Carlos, Katharine Graham, Alice Rivlin, Gerald Ford, Bill Clinton, Hillary Clinton, Dan Quayle, Donald Rumsfeld, Colin L. Powell, John Edwards, Bill Bradley, Bill Richardson, Christopher Dodd, Dianne Feinstein, Kathleen Sebelius (guvernér Kansasu, vybrán Obamou jako ministr zdravotnictví a sociálních služeb), Alexander Haig, Ralph E. Reed, George Stephanopoulos, William McDonough J & Timothy F . Geithner (prezidenti Federalální Reservní banky New Yorku), George Soros, Paul Volcker a Alan Greenspan (bývalý předseda Federálního rezervního systému), HJ Heinz II (CEO firmy HJ Heinz), Peter A. Thiel (spoluzakladatel PayPal), Eric E. Schmidt (předseda představenstva a generální ředitel společnosti Google), Lloyd Blankfein (výkonný ředitel společnosti Goldman Sachs), Rupert Murdoch, Donald E. Graham (předseda představenstva společnosti Washington Post), William F. Buckley, Jr. (zakladatel National Review a bývalý hostitel Firing Line/talk show), Peter Jennings, George Will, Lesley Stahl, D. Bill Moyers, a mnoho dalších. Seznam zahrnuje prominentní osoby v politice, vojenství, finančních institucích, velkých korporacích, akademické obci a médiích.

Vůdcové Klubu Bilderberg argumentují, že je potřeba obezřetnosti, aby účastnící debaty mohli mluvit otevřeně, aniž by byli zaznamenáváni nebo veřejně hlášeni. Wikipedie nedávno smazala seznam účastníků Bilderbergu, citujíc, že by to bylo urážlivé vůči žijícím osobám.

Proč jsou Světové ekonomické fórum v Davosu a setkání skupiny G8 v každých novinách, na prvních stránkách a jsou tam tisíce novinářů, když nikdo nepokrývá setkání klubu Bilderberg i když se ho každoročně účastní předsedové Mezinárodního měnového fondu, Světové banky, Federálního rezervního systému, přesdsedové stovky nejmocnějších korporací na světě jako DaimlerChrysler, Coca Cola, British Petroleum, Chase Manhattan Bank, American Express, Goldman Sachs, Microsoft, víceprezident Spojených států, ředitelé CIA a FBI, generální tajemníci NATO, senátoři a členové amerického Kongresu, evropští premiéři a vůdci opozičních stran, nejvyšší editoři a ředitelé předních novin na světě.

Zdroj: http://www.jeremiahproject.com/newworldorder/nworder04.html
Překlad: Bejbous
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!