Tisíce američanů zemřelo na H1N1 i poté, co byli očkováni

CDC je zapojené do velmi chytré statistické bludné spin kampaně a téměř každý mainstreamový novinář zabřehl do tohoto manévru. Nikdo zatím nezveřejnil, to co zde odhalujeme.

CDC (centra pro prevenci a kontrolu nemocí) zveřejnila nové statistiky o úmrtnosti na infekci prasečí chřipkou a o očkování.
Podle CDC:

-Proti prasečí chřipce bylo očkováno 61 miliónů američanů (20% populace). CDC to považuje za úspěch, i když to znamená, že 4 z 5 lidí očkování odmítly.

-55 milionů lidi "onemocnělo" z infekce prasečí chřipkou

-246 tisíc lidí bylo kvůli onemocnění prasečí chřipkou hospitalizováno.

-11 160 lidí zemřeli kvůli prasečí chřipce.

Na základě těchto statistik CDC zoufale naléhá na lidi, aby se nechali očkovat, protože prý může přijít další vlna nemoci a vakcíny jsou nejlepší obranou.

Ale toto vám už řečeno NEbylo:

Statistiky CDC něco naschvál opomenuly. Nezveřejňují nejdůležitější informaci o vakcínách proti H1N1 - a to: Kolik z lidí, kteří byli očkovaní, zemřelo na prasečí chřipku?

CDC schválně nesleduje, kolik zemřelých bylo předtím očkováno. Chtějí abyste mylně věřili, že z těch očkovaných nikdo nezemřel. Být očkovaný proti prasečí chřipce nepřineslo žádnou redukci úmrtnosti z infekce prasečí chřipkou.

A to znamená, že zhruba 20% z 11 160 zemřelých američanů bylo pravděpodobně naočkováno proti prasečí chřipce. To znamený okolo 2200 úmrtí již naočkovaných.

Jak víme, že toto očkování nesnižuje úmrtnost? Protože jsme procházeli všechny ty klinické testy týkající se vakcín proti H1N1. Netrvalo to dlouho, protože počet takových testů je NULA.

Tak to je. Neexistuje jediný důkaz, který by vědecky podpořil mýtus, že H1N1 vakcína snižuje úmrtnost při infekci H1N1. U vakcín proti sezónní chřipce dochází ke snížení úmrtnosi u 1% očkovaných. Ostatních 99% má stejnou úmrtnost.

Ale představme si, že vakcína proti H1N1 účinkuje stejně jako ta proti normální chřipce. To znamená, že se úmrtnost sníží o 1%. Takže z 2200 smrtí naočkovaných lidí v roce 2009 očkování může potencionálně zachránit 22 lidí.

Tak se podívejme: 61 milionu lidí je vstříknuta potencionálně nebezpečná vakcína, a počet "zachráněných" je 22. Mezitím, počet vakcínou poškozených je jistě mnohem větší než 22. Tyto vakcíny obsahují disruptory nerového systému a zánětlivé chemikálie, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy. Z nichž některé nebudou patré po dlouhou dobu... budoucí oběti Alzheimera například budou ti, kdo jsou pravidelně očkováni.

Očkování 61 milionů lidí s chemikálií, která ohrožuje nerový systém, kvůli tomu abysme zachránili 22 lidí (v nejlepším případě!) je idiotský postoj veřejného zdravotnictví. Amerika na tom bude lépe, když se nebude dělat nic, spíše než podněcovat pandemii s cílem prodat více vakcín lidem, kteří je nepotřebují.

Zdroj: http://www.naturalnews.com/027956_H1N1_vaccine_CDC.html
Překlad: Bejbous
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!