Pravda o 11. září 2010

Včera se nám povedlo předvést něco, co jsme si mnozí před rokem nedokázali vůbec představit.  Chceme moc poděkovat všem, kteří nás podpořili a kteří se s námi podíleli na přípravě a průběhu včerejší akce.
V prvé řadě chceme moc poděkovat všem muzikantům za úžasný výkon a fantastickou atmosféru na Václaváku .

Jmenovitě: The Paid, Papa Joe, Kara Ben MC, Macro & Dodger, Zmetok & Drama, De-Me-Do, Sodoma Gomora, Terror Crew a konečně El Suvereno a H16

Dále všem účinkujícím řečníkům za kvalitní projevy, vůli k jejich tvorbě a ochotě je osobně přednést.

Jmenovitě: Martin Švadlenka (www.ceskapiratskastrana.cz), Antonín Baudyš ml. (www.astrolab.cz), Vítek Jedlička (www.reformy.cz), Daniel Veselý (v zastoupení Martinou Landergott, Daniel Solis (www.vasedsz.cz), Jiří Almer (www.nezakladnam.cz), Petr Hradil (www.tso.cz).

Bylo to pro nás pro všechny mimořádně výjimečné setkání.

Dále chceme poděkovat všem kolegům, kamarádům a příznivcům za podporu při propagaci - plakátování, výrobu a distribuci propagačních materiálů, sponzoring, zapůjčení zařízení a pomoc při chodu celé akce.

 

Víme už všichni dobře, že bychom bez vzájemné pomoci ničeho nedosáhli

A také jsme s radostí zjistili, že se skutečně něčeho dosáhnout podařilo, jak můžete vidět na stránce: nwoo.org/911/media

Akce na Václaváku se vydařila podle plánu, stejně tak i pochod.
Česká televize opět dělala mrtvého brouka, ale nakonec se nám přece jen podařilo si vynutit rozhovor na kameru a k našemu velkému překvapení se ve zprávách po 20. hodině na ČT24 objevila krátká reportáž :-)

Petice s podpisy a DVDčka jsme oficiálně předali a nyní má ČT 30 dní na oficiální odpověď.

Příjemným překvapením byla oficiální zpráva ČTK, která je poměrně přesná, věcná a obsahuje všechny podstatné informace.

Dalším příjemným překvapením byly reportáže v STV a na NOVĚ, které sice neinformovaly o naší akci, ale o nejasnostech kolem 11/9/2001. Drze připisujeme zásluhy všem aktivním skupinám i jednotlivcům po celém světě, kteří neúnavně informují o zásadních problémových bodech v událostech z 11. září 2001. Zdá se že někteří novináři už tuší, že jestli budou pokračovat stejně jako doposud, tak se pouze zesměšní nebo ztrapní. V ČT jsou bohužel trochu pozadu.

Měli bychom se nad sebou vážně zamyslet a přiznat si, že jsme s tím "trutherským" aktivismem poněkud zaspali. I v rámci celého světa budeme někde kolem průměru a možná i pod ním.

Stále však můžeme v této "hře o život" mnoho důležitého dokázat. Cíle jsou jasné:
- dostat nejdříve do veřejnoprávních a pak i všech ostatních vlivných médií pravdivé informace o 11. září 2001 a všech podstatných souvislostech
- historicky znemožnit a demontovat zdejší struktury NWO a přetvořit je ve struktury, které budou lépe odpovídat duchu současné doby a lidským potřebám během ní
- inspirovat k těmto krokům veškerý ostatní svět

A přitom všem mít na paměti, že všechny tyto smělé cíle se mohou za nepříznivých okolností zvrtnout v tragédii, jak trefně vysvětlil ve svém projevu Vítek Jedlička.

Máme teď hodně materiálu, informací a podnětů ke zpracování, tak nás, prosím, omluvte, pokud na váš email nedostanete odpověď hned a kdybychom vám neodpověděli i po delší době, napište znova.

V nejbližší době nás čeká několik významných demonstrací: 21. září demonstrace odborů, 9. října demonstrace proti raketovému centru USA v Praze a Hlavenci. A možná i něco 17. listopadu a 10. prosince :-)

Buďte aktivní! Každý dle svých možností, v souvislostech svého vlastního osudu a svým vlastním způsobem. Jen tak je možné vyhrát cenu, která na této cestě čeká a kterou je šťastný a smysluplný život :-)
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!