Bloomberg volá po uhlíkovej dani ako cestu ako bojovať s teroristami

http://graphics8.nytimes.com/images/promos/politics/blog/bloomberg-gore-blog533.jpgFOTO:Bloomberg vľavo- Al Gore pred mikrofónom

Primátor New Yorku Michael Bloomberg dnes prehovoril pre denník Wall Street Journal na výročnej konferencií CEO Council annual conference. Na základe informácií poskytnutých z WSJ, povedal zúčastneným, že USA potrebujú znížiť ich závislosť na zahraničnej rope , “ak chcete zastaviť posielanie vašich peňazí…teroristom.”

Odpoveď ktorú vyslovil ako riešenie bola: “Potrebujeme uhlíkovú daň.”

Al Gore, popri iných, bol jej šíriteľom alebo doslova agitátorom- (pozn. prekl.) uhlíková daň ktorá je založená na nepravdivých a falošných údajoch ktoré ukazujú. že uhlík spôsobuje globálne oteplovanie. Podľa mojich znalostí je Bloomberg prvou osobou, ktorá hlása zavedenie uhlíkovej dane ako spôsobu ako bojovať s teroristami.

Miliardár Bloomberg, začal tým, že dostal vstup do “vnútorného sadzobníka”, ktorý hlavní díleri používali na obchod s Americkou ( súkromnou – pozn. preklad.) bankou Federálnych rezerv v skratke (Fed-pozn.prekl.) . Potom predal svoje sadzobníky kupónovým dílerom s jeho sadzbou. Sadzba bola nesmierne cenná tým, že poskytovala kupóny(dlhopisy) s náhľadom do vnútra aktivít Fed-u. Verejnosť nepozná prečo Bloomberg dostal prístup k tomuto sadzobníku. Iným ktorý sa uchádzali o sadzobník bol prístup zamietnutý. V krátkosti to bol miliardový dar pre Bloomberga.

Mnohí vidia Cap a obchodnú uhlíkovú daň ako dar pre Wall Street firmy ako Goldman Sachs ktorí majú prsty v kreditoch uhlíkovej dane.

Preklad Peter CyberWiseman

ZDROJ: www.economicpolicyjournal.com

DOPORUČUJEME POZRIEŤ

Zdroj:

http://hptruth.info/2010/11/17/bloomberg-vola-po-uhlikovej-dani-ako-cestu-ako-bojovat-s-teroristami/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!