První report ze setkání Bilderbergu 2011 v St. Moritz

Právě teď přijíždějí účastníci konference Bilderberg 2011 do hotelu Suvreta v St. Moritzu ve Švýcarsku, jsme na místě a monitorujeme akci. Přijeli jsme včera večer a setkali se s dalšími lidmi z mnoha zemí, kteří ve spolupráci se švýcarskou pobočkou WeAreChange přijeli sledovat setkání BB2011. Zařídili nám všem tiskové centrum, kde máme k dispozici přístup k technice, apod.

Už večer jsme se šli podívat k hotelu Suvreta a už v tu chvíli bylo kolem množství policistů v neprůstřelných vestách a s veškerým technologickým vybavením.
Příjezd k hotelu byl uzavřen. A okolní silnice, ze které bylo možné sledovat příjezd byla oplocena, aby nebylo možné se k hotelu přiblížit.

Večer ještě bylo možné pořizovat videa a fotografie. Ale když jsme přijeli dnes ráno kolem 8.30, tak už bylo na místě policistů mnohem více. Všechny přítomné novináře včetně nás vykázali na druhou stranu příjezdové silnice, odkud není možné pozorovat a natáčet auta a lidi, kteří přijíždějí. Zanedlouho také začali vztyčovat neprůhlednou třímetrovou zástěnu po celé délce blízkého chodníku, okdud bylo možné sledovat hotel. Nevidíme tedy nic, kromě poměrně rychle projíždějících aut.

Podstatné je to, že vykázání pozorovatelů pouze na jednu stranu veřejné silnice je podle místních aktivistů a novinářů ilegální. Včera večer jsme se dohodli na tom, že z tohoto ilegálního blokování a že z tohoto důvodu se na tuto situaci budou snažit upozornit média a místní úřady. Zatím se to moc nedaří.

Ale daří se jedna poctatná věc: Je tu tolik dokumentujících lidí (cca 50-70), kteří toto setkání sledují, že je již možné prohlásit to, co si zvolil jako titulek pro svůj článek zde přítomný novinář z American Free Press: Bilderberg is no secret anymore. Aneb: Bilderberg už není tajemství.

Zde jsou nějaká videa, která jsme zatím natočili:
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!