Přednáška Doc.Ing Ivan Němec, Csc. Pád budov WTC 11.září 2001

sshot-5

V Brně dne 9. listopadu 2011, proběhla odborná přednáška o pádu budov Obchodního Světového Centra, ve dne 11. září 2001. Přednáška popisuje sestavení diferenciální rovnice tří základních zákonů mechaniky a se základními údaji o světovém centru a modeluje s pomocí počítačového programu, jak by ve skutečnosti měli budovy padat, podle přírodních zákonů.Studie navazuje na oficiální studii NIST, která pád budov z hlediska mechaniky nepopisuje a tak doplňuje to, co oficiální verze komise NIST vedenou profesorem Bažantem opomíjí.

Doc.Ing Ivan Němec vyučuje na fakultě stavební mechaniky Vysoké Školy Technické v Brně.

Studie byla původně diplomovou prací studentky Martiny Juráňové, která díky své práci obhájila titul Ing. Tato studie byla prezentována na třech odborných konferencích, kde neshledala žádné oponenty z řad odoborníků na problematiku dynamiky pádu.

Přednáška navazuje na rozhovor:
http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2011090071

Pro nwoo.org natáčel: Mehdi Z.
7 Komentářů k Přednáška Doc.Ing Ivan Němec, Csc. Pád budov WTC 11.září 2001

  1. […] organizace Architekti a inženýři za pravdu o 11. září, tak i studie docenta Němce a ing. Juráňové uvádějí jako největší rozpor s oficiální […]

  2. Petr Gabriel napsal:

    Oba pánové inženýři a profesoři sází na své vědomosti, ale orientace na jejich profese je v případě destrukce a stržení věží WTC mylná, neboť takové budovy může zbourat jedině síla jaderné fyziky, která vyvine obrovskou teplotu v milionech stupňů na roztavení ocelové konstrukce do výšky 80 m.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!