I Majk Spirit je súčasť plánu


Online banka ZUNO (Raiffeisen) "fůzuje" s Majkem.

Co si o tom myslet? Buď Majk Spirit propadl až teď nebo to byla celou dobu jeho "súčasť plánu". Přelom přišel s novým albem. Cosi se změnilo od dob Mladého Rebela po Nového Človeka.

Tak se nám vyklubal nový člověk ze starého? Otázkou je, který z nich je lepší a myslel to dobře. Zatím to vypadá, že jakoukoliv myšlenku velmi lehce přebije sláva a jistý prachy. Takže nyní, dosti paradoxně, nabízí jedna banka své služby a k tomu používá jako reklamu člověka, který dříve proti bánkám zbrojil. Tak to tedy tenkrát alespoň vypadalo, však i my (nwoo) jsme ho měli na akcích za pravdu o 911. Vše se mění....

Online banka ZUNO patří do bankovní skupiny Raiffeisen Bank International. Od svého vstupu na český trh dosud získala 37 000 klientů, kteří si u ní uložili celkem 13 miliard korun.

Po úspěšné kampani na podporu knih přichází ZUNO s novou nabídkou. Milovníkům moderní hudby a rapu dává možnost k ÚČTU zdarma získat DVD Majka Spirita, současné hip-hopové hvězdy. DVD Majk Spirit – Nový člověk LIVE je určeno pro prvních 1000 klientů, kteří si v ZUNO od 24. dubna do 31. května otevřou ÚČET na www.zuno.eu/majkspirit. Posléze požádají o platební kartu, kterou do 31. května alespoň jednou použijí.

Oficiální reklamní spot - Majk Spirit - DVD LIVE Nový človek / teaser

H16 - Súčasť Plánu - copak se zpívá v tomto songu (2:06)? No přeci že hypotéky, banky sú súčasť plánu.

Miky Mora-Diss H16 - tady tohle je názor jednoho Underground rapera na skupinu H16 i na Majk Spirita

H16 & Rytmus - Nech Vidia - První spolupráce s Rytmusem - Majk Spirit pár lidem od začátku neseděl, už jen protože spolupracoval s Rytmusem a vždy se všude tlačil.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!