NASSIM HARAMEIN: přednáška v Metafyzické knihovně v The Rogue Valley, 2003

Výjimečná 8-hodinová přednáška originálního vědeckého samouka Nassima Harameina na konferenci v roce 2003. - Tvrdí, že vyvinul jednotnou teorii pole společně s fyzičkou Elizabeth Rauscher. - V roce 2003 založil Haramein neziskovou organizaci „The Resonance Project Foundation", kde je v současné době ředitelem výzkumu. Nadace se zabývá šířením jeho myšlenek.
Tvrdí, že dekódoval piktogramy. Jeho tématy jsou kromě jeho sjednocené teorii pole jsou i koncepce holofraktografického vesmíru, templáři, Emmanuelův hrob, kabala, Strom života a další. Haramein konstatuje, že některé z geometrie byly nalezeny v troskách starobylých objektů a zároveň v kruzích v obilí.
V červnu 2008 Haramein oznámil, že projekt Resonance ztratil své finanční prostředky a bude vyklízet své sídlo na Havaji. V dopise příznivcům Haramein apeloval na jejich dary se slovy:: "Tato práce je pro lidstvo a měla by být lidstvem podporována."
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!