Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

Celý víkend jsem sledoval, jak o Kypru začínají rašit články. Jsem téměř stejně znepokojen s většinou z nich, jako tím, co se tam děje. Lidé tančí kolem propastí, zatímco propagandistická mašinérie Evropy chrlí neskutečné kecy.

Podívejme se na některé věci zpříma a pohlédněme tomu, co se stalo, přímo do tváře. To na Kypru není žádná daň na bankovní účty. Tam pořád ještě žádná daň není: kyperský parlament to neschválil a nebudu o tom hlasovat do zítřka, takže jakákoliv akce tam probíhá, tak je retroaktivní. Jako další to neprovedl Kypr. Lidé z Nikósie nešli na Summit EU a nepožádali, aby jim někdo ubral z bankovních účtů, aby zaplatili ten účet. Zdaleka ne; byly to evropské země, Německo, Francie, Holandsko a ten zbytek, co požadovaly, aby k tomu došlo, a „je to hotová věc“, a president Kypru k tomu řekl, že Evropa anektovala Kypr. Řekněme to jasně; Evropská unie zkonfiskovala soukromý majetek občanů Kypru, aniž by k tomu byla nějaká debata, legislativa či souhlas parlamentu.

Bankovní účet není obligace nebo akcie nebo jakýkoliv druh investice. Vypadá to na ztrátu pro hodně lidí. Bankovní účet je soukromý majetek občanů nebo korporací a nenáleží vládě nebo to přinejmenším byl až dosud v Evropě předpoklad, že to tak chodí.

Dále v Evropě existuje pojištění vkladů. Každá země má svoji vlastní verzi, ale je to tam. To garantuje bankovní účty občanů až do statisíce Euro. To je příliš mnoho, aby to mohlo znamenat záruku na Kypru nebo v jakékoliv zemi v Evropě. Nula a nic! Když může Evropská unie vyrabovat pojištění vkladů na Kypru, mohou to docela dobře udělat v jakékoliv zemi se jim zachce a kdykoliv.

Tady je popis pojistného plánu DPS pro vklady od kyperské vlády:

„Účast v DPS je povinná pro všechny banky s autorizací od Kyperské centrální banky, např. banky v obchodním rejstříku Kyperské republiky včetně jejich poboček v jiných zemích, a kyperských poboček cizích bank, zapsaných mimo Kyperskou republiku nebo v členských státech Evropské unie. DPS se nevztahuje na vklady poboček bank zřízených v členských státech Evropské unie. Vklady jsou chráněny podle odpovídajícího systému ochrany vkladů zřízeného v zemi zápisu.

DPS je aktivováno v okamžiku rozhodnutí, kdy členská banka není schopna vyplácet své vklady nebo v důsledku soudního rozhodnutí o zrušení členské banky. Když není banka schopna vyplácet vklady, přijme Centrální banka Kypru odpovídající rozhodnutí nebo tam, kde je banka zapsaná v zemi mimo Kyperskou republiku kompetentními dozorčími úřady země registrace.

Maximální výše kompenzace na vkladatele na banku je 100 000 euro.“

Všimněte si prosím, že do včerejška byly všechny vklady v kyperských bankách pojištěny až do hodnoty 100 000 euro u kterékoliv banky. Dnes se ten svatosvatý slib vlády ukázal tím, čím je; lží. O co hůř a daleko horší a dost děsivý je fakt, že Evropská unie, Evropská centrální banka a MMF nejenže dovolily porušení pojištění vkladů, nýbrž jej i požadovaly. Jedna věc je tu jistá; když zrušili pojištění vkladů na Kypru, tak jej mohou zrušit v kterékoliv zemi v Evropě. Dále, když mohou zrušit pojištění vkladů, mohou zrušit dohodu o dluhopisech škrtnutím pera na papíře. Teď už nic; vůbec nic není v bezpečí!

Dávejte prosím pozor. Evropská unie a Evropská centrální banka a MMF právě prosadily konfiskaci soukromého majetku pro své vlastní ukojení. Bankovní účty nejsou dluhopisy nebo akcie nebo nějaká forma investic. Je to soukromý majetek jako váš dům nebo vaše auto. Německo, Francie a spol. přišli a řekli: „My to chceme a my si to vezmeme a pro naši vládu je to nezbytné.“ Tyto země to zatím ještě nepožadovaly od svých vlastních občanů, ale brzy by už mohly požadovat, ovšem požadují to od občanů Kypru výměnou za financování. Tohle už není Evropská unie, to je Evropská čtvrtá říše!

„V okamžiku, kdy se připustí myšlenka, že ve společnosti není majetek stejně svatý jako zákon Boží, tak už neexistuje síla zákona a veřejné spravedlnosti, aby ji chránila, tak propukne anarchie a tyranie.“

-John Adams

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/the-rape-of-cyprus-by-the-european-union-the-imf.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!