Další střelba ve škole, další psychiatrická droga? Dlouhé zpoždění federálního vyšetřování

Fakt: I přes 22 varování od mezinárodních regulačních orgánů ohledně psychiatrických léků upozorňujících na účinky jako mánie, nepřátelské, násilné a dokonce i vražedné idealizace a tucty vysoce sledovaných střeleb a vražd spjatých s používání psychiatrických léků, musí ještě proběhnout federální vyšetřování vazeb mezi psychiatrickými léčivy a nesmyslnými násilnými činy.

Fakt: Přinejmenším 31 střeleb ve školách a se školami spojených násilných činů bylo spácháno těmi, kdo buď brali nebo přestali brát psychiatrické léky, což vedlo k 162 zraněným a 72 zabitým (u dalších školních střeleb nebyly informace o užívání léků u nich nikdy publikovány – nebylo ani potvrzeno, ani vyvráceno, že by byly pod vlivem předepsaných léků).

Fakt: Mezi lety 2004 až 2011 došlo k 11 000 zprávám od U.S. FDA’s MedWatch systému o vedlejších účincích  psychiatrických léků spojených s násilím. K tomu patřilo 300 případů vraždy, téměř 3 000 případů mánie a více než 7 000 případů agrese. Poznámka: Podle vlastního přiznání FDA, je to pouze 1-10% vedlejších účinků, které byly FDA už nahlášeny, takže skutečná čísla o vyskytujících se vedlejších účincích jsou téměř určité vyšší.

Sem klikněte, abyste podepsali petici Petition: Call for Federal Investigation of Psychiatric Drugs, School Shootings & Senseless Violence

Z 31 lidí, kteří spáchali násilný čin, který byl zadokumentovaně pod vlivem psychiatrických léků, bylo deset pod dohledem buď psychiatra nebo psychologa. Viz seznam školních střeleb a se školou spojených násilných činů těmi na psychiatrických drogách zde.

Se školou spojené násilné činy nejsou jedinými případy běžně zjišťovanými, že jsou pod vlivem psychiatrických drog. Je tu i 12 dalších nedávných činů smysl postrádajícího násilí spáchaného jedinci, co brali nebo vysadili psychiatrické léky, což vedlo k dalším 46 mrtvým a 23 zraněným.

(Klikněte, abyste se dostali k náhledům všech dokumentovaných studií regulačních varování o Antidepressants, Antipsychotics, Anti-Anxiety a ADHD drugs)

Předloha zákona v roce 2000 v New Yorku navrhovala policejní vyšetřování zjišťující psychiatrické léky ve všech případech násilných zločinů a sebevražd. Tohle je zákon, který se musí znovu zavést a přenést ze státní na federální úroveň. Klikněte, abyste si zákon přečetli. (Poznámka: nenašel jsem odkaz.)

I přes 22 varování od mezinárodních regulačních orgánů ohledně psychiatrických léků upozorňujících na účinky jako mánie, nepřátelské, násilné a dokonce i vražedné idealizace a tucty vysoce sledovaných střeleb a vražd spjatých s používání psychiatrických léků, musí ještě proběhnout federální vyšetřování vazeb mezi psychiatrickými léčivy a nesmyslnými násilnými činy.

Korelace mezi psychiatrickými drogami a násilnými činy i vraždami je dobře zadokumentovaná – jak ve varováních mezinárodních regulačních orgánů k lékům, tak ve studiích, zrovna tak jako stovkami případů, kdy byly vysoce sledované násilnosti a masové vraždy spáchány jedinci pod vlivem psychiatrických léků.

Senát státu New York tohle uznal už v roce 2000 a předložil návrh zákona, který by „od policie vyžadoval, aby hlásila Divizi služeb trestního spravedlnosti (DCJS), zda byly určité zločiny a sebevraždy spáchány osobami používajícími psychotropní léky,“ s odkazem na, „ohromný rozsah vědeckých výzkumů zjišťujících vazbu mezi násilím a sebevraždami a užitím psychotropních léků.“

Tento návrh zákona bohužel uvízl ve finanční komisi. Revizemi mezinárodních regulačních varování ohledně léků, studií a nežádoucích reakcí i ze zprávy předložené US FDA níže je evidentní, že opětovné zavedení toho zákona z New Yorku je potřebné na federální úrovni, aby se tak určilo, kolik opravdu zločinů a násilných činů jedinci páchají pod vlivem léků, u nichž je zadokumentováno, že vyvolávají násilnost, mánii, psychózy, agresi, nepřátelství a vraždy.

Jelikož vůdčí světový dozorčí orgán nad duševním zdravím CCHR už desítky let vyšetřuje stovky činů nesmyslného násilí, přičemž pracuje spolu s investigativními reportéry, orgány prosazujícími zákon, stejně jako s legislativními slyšeními, jako jsou ta zorganizovaná v Coloradu po masakru Columbine z roku 1999 (kdy bylo zjištěno, že vůdce té bandy Eric Harris byl pod vlivem antidepresiva Luvox a pitevní zpráva Dylana Klebolda nebyla nikdy rozpečetěna).

A ač nikdy neexistuje jediné jednoduché vysvětlení pro to, co dožene lidskou bytost ke spáchání takových nevýslovných činů, vždy je tu až příliš často jeden společný jmenovatel, který vyplaval na povrch u stovek případů – předepsané psychiatrické léky, u nichž je zadokumentováno, že způsobují mánii, psychózu, násilnost, sebevraždy a v určitých případech idealizace vraždy. Je nespravedlivé, že obecná veřejnost není informována o těchto dobře zadokumentovaných vazbách mezi psychiatrickými drogami a násilím, a tak tato fakta zase jedno prezentujeme:

Došlo k 22 varováním mezinárodních regulačních orgánů léků vydaných k psychiatrickým drogám, že způsobují násilnosti, mánii, nepřátelství, agresi, psychózy a dalších násilné typy reakcí. Tato varování vzešla ze Spojených států, Evropské unie, Japonska, Spojeného království, Austrálie a z Kanady.

Střelec z Colorada James Holmes byl před střelbou v psychiatrické péči, ovšem nebyly uvolněny informace, zda Holmes podobně jako coloradský střelec Eric Harris a nesčetní další byl pod vlivem psychiatrických léků, o nichž je zadokumentováno, že způsobují násilnosti, psychózy a dokonce vražedné idealizace.

Klikněte, abyste si přečetli MANIA – o šokující vazbě mezi psychiatrickými léky, sebevraždami, násilností a masovými vraždami

Téměř do všech masových střeleb byl zapojen někdo pod vlivem psychiatrických léků, stejně jako u mnohých dalších vysoce sledovaných případů, jejichž příklady uvádíme níže.

Když tisk zjišťuje, že co mohlo osobu dohnat k tomu, aby spáchala takové brutální a smysl postrádající zločiny, musí pokládat správné otázky včetně: Jaké, pokud tedy nějaké, předepsané psychotropní drogy ten pachatel mohl užívat (nebo je vysadil).

Přečtěte si mezinárodní regulační varování o lécích vydaná k psychiatrickým drogám způsobujícím násilnosti, mánii, agresi, psychózy a další reakce násilného typu.

Tady se podívejte na nedávnou studii o psychiatrických drogách spojovaných s násilím od PLoS One.

Podívejte se na toto krátké interview s Michaelem Moorem, scénáristou, režisérem a producentem Blowing of Columbine, kde apeluje na federální vyšetřování vazeb mezi předepsanými léky a masovými střelbami takovými, jako byl masakr z Columbine v roce 1999.

Přinejmenším 31 se školou spojených střeleb anebo násilných činů bylo spácháno těmi, kdo buď brali nebo vysadili psychiatrické léky. Je důležité povšimnout si následujících seznamů případů, kdy byly informace o psychiatrických drogách u střelců zveřejněny. Abychom poskytli příklady, tak je rovněž známo, že James Holmes, podezřelý ze spáchání střelby v kině v Auroře v Coloradu, navštěvoval psychiatrickou péči Lenne Fenton, nepadly však zmínky o psychiatrických lécích, které možná bral – ačkoliv je nanejvýš pravděpodobné, že psychiatrické drogy bral, uvážíme-li, že byl v psychiatrické „péči“. Všimněte si též, že ne všechny ty masové střelby se odehrály ve Spojených státech.

Z těchto 31 deset navštěvovalo buď psychiatra (8 z nich) nebo psychologa (2 z nich). Není známo, zda i ti ostatní psychiatra navštěvovali, jelikož to nebylo zveřejněno.

 1. St. Louis Missouri – 15. ledna 2013: 34-letý Sean Johnson vstoupil do areálu Stevens Institute of Business & Arts a střelil ředitele finančního zajištění této školy do hrudníku, pak střelil sebe do trupu. Johnson bral léky na předpis na nezveřejněnou duševní poruchu.
 2. Kraj Snohomish Washington – 24. října 2011: 15-letá dívka přišla na střední školu v Snohomish, kde podle policie ještě před začátkem vyučování pobodala jinou dívku 25 ranami a pak ještě bodla další děvče, které zkoušelo pomoci své zraněné kamarádce. Tato dívka před útokem brala „léky“ a navštěvovala psychiatra. Dokumenty od soudu uvádí, že dívka byla léčena kvůli depresím.
 3. Planoise, Francie – 13. prosince 2010: 17-letý mladík hodiny zadržoval dvacet předškolních dětí a jejich učitelku jako rukojmí ve školce Charlese Fouriera. O tomto teenagerovi přišlo hlášení, že byl „na práškách kvůli depresi“. Rukojmích ve třídě se zmocnil pomocí dvou mečů. Nakonec byly všechny děti a učitelka bezpečně osvobozeny.
 4. Myrtle Brach South Carolina, - 21. září 2011: 14-letý Christian Helms měl v zadní kapse dvě trubkové pumy, když střelil a zranil „zdrojového“ (policejního) důstojníka střední školy v Socastee. Policista byl ale i tak schopen tohoto studenta zastavit, než mohl spáchat něco dalšího. Helms bral léky na hyperaktivní poruchu pozornosti a deprese.
 5. Huntsville, Alabama – 5. února 2010: 15-letý Hammad Memon zastřelil dalšího studenta nižší střední školy Discover Todda Browna. Memon měl záznamy z léčby ADHD a depresí. Bral antidepresivum Zoloft a „další léky na tuto poruchu.“ Navštěvoval psychiatra a psychologa.
 6. Kauhajoki, Finsko – 23. září 2008: 22-letý student kuchařství Matti Saari zastřelil 9 studentů a učitele a postřelil dalšího studenta, než zabil sám sebe. Saari bral SSRI a benzodiazepan. Rovněž navštěvoval psychologa.
 7. Fresno, California – 24. dubna 2008: 17-letý Jesus „Jesse“ Carrizales zaútočil na strážného střední školy ve Fresno úderem baseballové pálky do hlavy. Poté, co strážce srazil, tento Carrizalese v sebeobraně střelil, čímž jej zabil. Carrizales měl předepsaný Lexapro a Geodon a jeho pitva ukázala, že ve své krvi měl velkou dávku antidepresiva Lexapro, která u něj podle patologa mohla vyvolat paranoiu.
 8. Dekalb, Illinois – 14. února 2008: 27-letý Steven Kazmierczak v universitní posluchárně Northern Illinois zastřelil pět lidí a zranil 21 dalších, než zabil i sebe. Podle jeho děvčete v poslední době bral Prozac, Xanax a Ambien. Toxikologické výsledky ukázaly, že pořád měl ve svém metabolismu stopy dávky Xanaxu. Navštěvoval psychiatra.
 9. Jokela, Finsko – 7. listopadu 2007: 18-letý finský střelec Pekka-Eric Auvinen si vzal antidepresiva, než zabil osm lidí a zranil tucet dalších na střední škole Jokela v jižním Finsku, pak spáchal sebevraždu.
 10. Texas – 7. listopadu 2007: 17-letá Felicia McMillan se vrátila do areálu své bývalé střední školy Roberta E. Leeho a bodla nožem studenta – muže – a zranila jím i ředitele školy. McMillan byla na lécích proti depresi a vzala si je zrovna tu noc před incidentem.
 11. Cleveland, Ohio – 10. října 2007: 14-letý Asa Coon se řítil svou školou se zbraní v každé ruce a střílel, zranil čtyři lidi, než si sám vzal život. Záznamy ze soudu ukazují, že Coon byl na antidepresivu Trazadone.
 12. Sudbury Massachusetts- 19. ledna 2007: 16-letý John Odgren bodl dalšího studenta velkým kuchyňským nožem v chlapecké koupelně regionální střední školy v Lincoln-Sudbury. U soudu jeho otec vypověděl, že Odgren měl předepsaný lék Ritalin.
 13. North Vernon, Indiana – 4. prosince 2006:  16-letý Travis Robertson bodl do krku dalšího studenta střední školy kraje Jennings, přičemž těsně minul krkavici. Robertson vysadil Wellbutrin, který přestal brát pár dnů před útokem.
 14. Hillsborough North Carolina – 30. srpna 2006: 19-letý Almaro Rafaelo Castillo zastřelil svého otce, pak zajel na střední školu v Orange, kde zahájil palbu. Při střelbě byli zraněni dva studenti, ta skončila, když ho zneškodnil školní personál. Jeho matka řekla, že byl na lécích proti depresi.
 15. Chapel Hill, North Carolina – duben 2006: 17-letý William Barret Foster vzal brokovnici, aby postřelil učitele a vzal ho i s dalším svým spolužákem jako rukojmí na střední škole v East Chapel Hill. Poté, co mu rozmluvili, aby nestřílel do rukojmí, vystřelil Foster dvě rány oknem třídy, než ze školy pěšky utekl. Fosterův otec vypověděl, že jeho syn přestal brát antidepresiva a antipsychotické léky, aniž by mu to řekl.
 16. Red Lake Minnesota – 21. března 2005: 16-letý Jeff Weise na Prozacu zastřelil své prarodiče, pak odešel na svou školu v indiánské rezervaci Red Lake, kde zastřelil 5 studentů, bezpečnostního strážce a učitele a zranil ještě 7 lidí, než zabil i sebe.
 17. Greenbush New York – únor 2004: 16-letý Jon Romano se vkradl do střední školy ve východním Greenbush a zahájil palbu brokovnicí. Učitele speciální výchovy Michaela Benneta střelil do nohy. Romano bral „léky na depresi“. Navštívil před tím psychiatra.
 18. Red Lion Pennsilvania – 2. února 2001: 56-letý William Michael Stankewicz vstoupil do základní školy v North-Hopewell-Wintestown s mačetou, zůstali za ním tři dospělí zranění a 11 dětí. Stankewicz bral týdny před útokem čtyři různé léky na depresi a úzkost.
 19. Ikeda Japonsko – 8. června 2001: 37-letý Mamoru Takuma svírajíc 6-palcový nůž vklouzl do základní školy a ubodal osm prvňáků a druháků, přičemž ještě i zranil 15 dalších žáků a učitelů. Pak ten nůž obrátil proti sobě, utrpěl ale jen povrchová zranění. Později vyšetřovatelům řekl, že před útokem si vzal 10-násobek normální dávky antidepresiv.
 20. Wahluke Washington – 10. dubna 2001: Šestnáctiletý Cory Baadsgaard vzal na svou střední školu pušku a vzal si 23 spolužáků a učitele jako rukojmí. Bral antidepresivum Effexor.
 21. El Cajon, California – 22. března 2001: 18-letý Jason Hoffman na antidepresivech Celexa a Effexor zahájil palbu na spolužáky, zranil tři studenty a dva učitele na střední škole v Granite Hills. Před střelbou navštěvoval psychiatra.
 22. Willimsport Pennsylvania – 7. března 2001: 14-letá Elizabeth Bush brala antidepresivum Prozac, když vystřelila na spolužáky a jednoho zranila.
 23. Oxnard California – leden 2001: 17-letý Richard Lopez přišel na střední školu v Hueneme se zbraní a dvakrát vystřelil do auta na školním parkovišti, než vzal jednu studentku za rukojmí. Lopeze nakonec zabil důstojník SWAT. Měl předepsaný Prozac, Paxil a „drogu, která mu pomáhala s usínáním.“
 24. Conyers Georgia – 20. května 1999: 15-letý T. J. Solomon byl léčen stimulantem Ritalin, když zahájil palbu na své spolužáky a šest jich zranil.
 25. Columbine Colorado – 20. dubna 1999: 18-letý Eric Harris se svým komplicem Dylanem Kleboldem zabili 12 studentů a učitele a zranil 26 dalších, než se zabili. Harris byl na antidepresivu Luvox. Kleboldovy zdravotní záznamy zůstávají zapečetěné. Oba střelci byli v převýchově managementu-hněvu a podstoupili pohovory s psychologem. Harris před střelbou navštěvoval psychiatra.
 26. Notus Idaho – 16. dubna 1999: 15-letý Shawn Cooper vystřelil dva náboje z brokovnice do své školy a těsně minul studenty. Bral předepsané antidepresivum a Ritalin.
 27. Springfield Oregon – 21. května 1998: 15-letý Kip Kinkel zavraždil své rodiče a pokračoval do školy, kde zahájil palbu na studentskou jídelnu, kde dva zabil a 25 jich zranil. Kinkel bral antidepresivum Prozac. Kinkel navštěvoval i „převýchovu kontroly hněvu“ a byl v péči psychologa.
 28. Blackville South Carolina – 12. října 1995: 15-letý Toby R. Sincino proklouzl zadním vchodem do střední školy Blackville-Hilda, kde střelil dva učitele střední školy Blackville-Hilda a jednoho tím zabil. Pak o chvilku později zabil i sebe. Jeho teta Carolyn McCreaty řekla, že podstupoval pohovory s psychologem na oddělení duševního zdraví a bral na emociální problémy Zoloft.
 29. Chelsea Michigan – 17. prosince 1993: 39-letý učitel chemie Stephen Leith, který čelil disciplinárnímu řízení na střední škole v Chelsea, zastřelil superintendanta Josepha Piaseckiho, postřelil do nohy ředitele školy Rona Meada a lehce zranil učitele žurnalistiky Phila Jonese. Leith bral Prozac a navštěvoval psychiatra.
 30. Houston Texas – 18. září 1992: 44-letý Calvin Charles Bell údajně naštvaný z vysvědčení svého druháka se objevil v kanceláři ředitele základní školy v Piney Point. Bell ve škole střílel z pistole a nakonec zranil dva strážce, než se vzdal. Příbuzní policii v pátek řekli, že Bell byl nezaměstnaný vietnamský veterán a bral antidepresiva.
 31. Winnetka Illinois – 20. května 1988: 30-letá Laurie Wasserman Dann přišla do učebny druhé třídy v Hubbard Woods ve skole ve Winnetka Illinoois, nesla si tři pistole a začala střílet děti, načež zabila osmiletého chlapce, a než utekla, zranila ještě pět dalších. Vstoupila do blízkého domu, kde postřelila 20-letého muže, než se sama zabila. Dann navštěvovala psychiatra a následný krevní test odhalil, že v době zabíjení brala antidepresivum Anafranil.

Poznámka: Psychiatrické drogy mohou rovněž způsobit těžké symptomy při vysazení – i násilné a sebevražedné myšlenky – podívejte se na toto 2 minutové video.

12 dalších nedávných vražd a vražd s následnou sebevraždou vedoucích k 46 mrtvým a 23 raněným:

 1. Pittsburg Pennsylvania – 8. března 2012: 30-letý John Shick bývalý pacient Centra pro medicínu University of Pittsburg (UPMC) a bývalý student blízké Duquesne University uvnitř Západního psychiatrického institutu UPMC zastřelil jednoho člověka a šest zranil. Mezi léky nalezenými policií v jeho bytě bylo identifikováno devět antidepresiv.
 2. Seal Brach California – 12. října 2011: Scott DeKraai pracovník z vlečných člunů v přístavu vstoupil do kadeřnictví, kde pracovala jeho bývalá manželka, a zabil ji a sedm dalších lidí, jednoho zranil. V úvodním výslechu DeKraaie jeho advokát soudci poukazoval na to, že DeKraai měl předepsané antidepresivum Trazodon a „stabilizátor nálady“ Topamax.
 3. Lakeladn Florida – 3. května 2009: Výsledky toxikologických testů ukázaly, že 34-letý Troy Bellar byl na Tegretolu, léku předepisovanému na „bi-polární poruchu“, když zastřelil svou manželku a dvě ze svých tři dětí v jejich domě, než zabil i sebe.
 4. Granberry Crossing Alabama – 26. dubna 2009: 53-letý Fred B. Davis zastřelil policistu a zranil zástupce šerifa, kteří reagovali na volání, že Davis ohrožoval souseda se zbraní. Lahvičky s léky na předpis na místě ukázaly, že Davis měl předepsaný antipsychotický lék Geodon.
 5. Middletown Maryland – 17. dubna 2009: Christopher Wood zastřelil svou manželku, tři malé děti a sebe uvnitř jejich domu. Výsledky toxikologických testů ověřily, že Wood bral antidepresiva Cymbalta a Paxil a léky proti úzkosti Guslar a Xanax.
 6. Concord California – 11. ledna 2009: Jason Montes 33 zastřelil doma svou manželku a pak sebe. Montes začínal brát antidepresivum Prozac na depresi spojenou s jeho nadcházejícím rozvodem a nedávným bankrotem.
 7. Little Rock Arkansas – 14. srpna 2008: Méně než 48 hodin poté, co Timothy Johnson zastřelil předsedu Demokratické strany v Arkansasu Billa Gwatneye, vyhlásila policie Little Rock, že vyšetřují střelce používajícího antidepresivum Effexor, který byl nalezen v Johnsonově domě. Zpráva Městské policie Little Rock později uvedla, že Johnson „byl na antidepresivech a že léky mohly hrát roli v jeho ‚iracionálním a násilném chování.‘“
 8. Omaha Nebraska – 5. prosince 2007: 19-letý Robert Hawkins  zabil osm lidí a zranil pět, než spáchal sebevraždu v nákupní galerii v Omaha. Výsledky pitvy potvrdily, že byl pod vlivem léku „proti-úzkosti“ Valium.
 9. North Meridian Florida – 8. července 2003: Doug Williams zabil pět svých kolegů zaměstnanců Lockheed  Martin a devět jich zranil, než se zabil. Williams údajně bral dvě antidepresiva Zoloft a Celexa na deprese po rozpadu manželství.
 10. Wakefield Massachusetts – 26. prosince 2000: 42-letý počítačový technik Michael McDermott bral tři antidepresiva, když začal lovit zaměstnance kanceláří účtárny a lidských zdrojů, kde pracoval, a sedm z nich zabil.
 11. Bufalo New York – 1. května 1998: 37-letý Juan Roman zástupce šerifa Erie County sledoval svou ženu, se kterou se rozešel, do základní školy jejich dětí a zastřelil ji, školní asistent byl zraněn do lokte. Roman bral antidepresiva a navštěvoval psychiatra.
 12. St. Petersburg FL – 25. května 1992: 30-letý David Doyle Rittenhouse zastřelil muže, který přišel na rande s jeho manželkou. Rittenhouse řekl, že bere lék dost podobný kontroverznímu Prozacu a že tento lék ovlivnil jeho schopnost vnímání a myslel si, že ten muž jeho manželku znásilňuje, ač řekl, že: „Ví, že se to tak nedělo – řekl ale, že tohle si myslel.“

Už v roce 1991 CCHR spolu s četnými experty přinášeli důkazy před US FDA, že antidepresiva způsobují sebevraždy a násilnosti. Silně farmakologickými společnostmi financovaný panel FDA však poskytované důkazy ignoroval a pak zabralo 14 let a spoustu úsilí nátlaku veřejnosti, než FDA nakonec vydala své nejsilnější varování, černou skříňku o antidepresivech včetně myšlenek na sebevraždu. O 21 let později ještě pořád FDA bude muset vydat černou skříňku varování o antidepresivech a dalších třídách psychiatrických léků zadokumentovaných mezinárodními regulačními agenturami a studiemi, že způsobují násilnosti. Tohle není v zájmu veřejnosti, která si zaslouží být informována, tohle slouží zájmům velké farmakologie, na jejímž financování FDA silně závisí.

Zdroj: http://www.cchrint.org/2012/07/20/the-aurora-colorado-tragedy-another-senseless-shooting-another-psychotropic-drug/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!