Další politický proces na obzoru: Roční podmínka a škoda 112.840,- za malování vápnem?

 Pánové policisté zjevně upadli na hlavu. A příslušní úředníci z MČ Prahy 1 taktéž. Faktura od technických služeb za sklizení nápisů provedených ředěným vápnem na třech místech za 112.840,- je blábol, který si zaslouží na hodinu vyhození dotyčného úředníka, který je schopen objednávat takto drahé služby. Úklid by dvojici dělníků s autem, košťatama a kýblem s vodou trval pár hodin včetně přemísťování. Navíc nápisy smýval déšť a reálná škoda je nulová. A to nemluvím o potenciálním, resp. reálném nepřímém užitku na snižování korupce ve státě.

Před pár dny jsme dostali níže uvedený Trestní příkaz, vůči němuž jsme podali příslušný odpor, takže případ bude teprve postoupen k hlavnímu líčení.

Jednalo se o tuto akci:

http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2012080008

Doufejme, že soudkyně bude mít rozum, tak jako když probíhal soud s Milošem Cachem kvůli tomu, že údajně způsobil škodu na policejním vozidle.

Je třeba se stále dívat na tento případ v kontextu důvodů, kvůli nimž jsme přistoupili k našim činům a jenž jsou popsány v našich níže uvedených výpovědích.

Z dokumentů jsem prozatím vymazal jména dalších zůčastněných.

Až bude probíhat soudní jednání, těšíme se na viděnou :-)

Jeden komentář na Další politický proces na obzoru: Roční podmínka a škoda 112.840,- za malování vápnem?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!