Igor Chaun, propaganda, Sýrie, CIA, Havel a listopad 1989 – kdo jsou loutky a kdo loutkaři?

sshot-3
Igor Chaun, jeho občanské sdružení Gosscha a videa s českým překladem, která publikuje na svých YouTube a RuTube kanálech, patří k tomu nejzajímavějšímu na českém internetu. Ústřední téma, které jeho současnou práci spojuje, se dá obecně pojmenovat jako duchovní růst nebo rozvoj a jeho podpora. I pro otevřenou mysl Igora Chauna však existuje názorový prostor, ke kterému ještě nedospěl. Touto oblastí je kritický postoj ke všemu, co uskutečňoval a reprezentoval Václav Havel a západní síly, ke kterým se V.H. hlásil. Igor Chaun je zřejmě jedním z lidí, kteří naletěli na Havlovy (Obamovy, Bushovy...) řeči o pravdě a lásce, a který dosud nepochopil, jakých zločinů se západ na celém světě dopouští.

Na českém internetu se díky Igoru Chaunovi nedávno objevil i dokument JAK ZAČÍT ZMĚNU z r. 2011 o knize američana Geena Sharpa: Od diktatury k demokracii. Tento dokument popisuje, jak je možné nenásilnou cestou svrhnout diktátorské režimy a nastolit demokracii. Geenu Sharpovi je však vytýkáno, že je jeho práce určena k tomu, aby podpořila změnu proti-amerických režimů v pro-americké režimy a to vše za podpory západních tajných služeb, z čímž samozřejmě nesouhlasí.Nicméně tento dokument se zdá úžasně inspirující, jen pokud neznáte pozadí všech příběhů týkajících se změny režimů nejen v arabském světě, ale i v bývalé Jugoslávii.V tomto dokumentu se vypráví o tom, jak revoluční příručka G.Sharpa pomohla změnit jednotlivé režimy. Na závěr se ukazuje příklad Sýrie. Konflikt v Sýrii je podáv velmi jednostranně jako revolta lidu proti diktátorovi.

Dnes víme, že celý konflikt v Sýrii je snahou západních zemí o svržení režimu, který se nechce podřídit a že většina lidu podporuje svou současnou vládu, jak je vidět např, na této demonstraci na podporu Baššára Assada v Damašku, kde bylo v létě 2011 statisíce lidí.

O pravé povaze konfliktu v Sýrii vypovídají také lidé např. zde:
http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=konflikt-v-syrii-jeho-priciny-a-reseni-tisk-konference-dr-ghanem-predseda-svazu-syranu-zijicich-v-eu-3-4-2013&cisloclanku=2013040019
http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=daniel-solis-aktualni-situace-v-syrii-5-3-2013-videa-se-zlociny-najemnych-vrahu-v-syrii&cisloclanku=2013030027

O programu tajných služeb na nenásilné revoluce např. zde:
http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=revolucni-business-2011-eng&cisloclanku=2013020009
http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2011120044

O skutečném průběhu změny v bývalé Jugoslávii např zde:
The Weight Of Chains - Váha řetězů - CZ titulky (2011)

A proč má Igor Chaun stejně jako třeba Táňa Fišerová problém přistoupit na to, že západní vlády se dopouštěly a dopouštějí zločinů? Protože byli přátelé s Václavem Havlem a ten prezentoval USA nebo Evropskou unii jako vzor demokracie.

Vztahy Igora Chauna s protagonisty listopadu 1989 jsou zjevně poměrně vřelé, protože se tohoto předání moci taktéž aktivně jako student účastnil.

Co by mu asi řekli jeho tehdejší i současní známí na to, kdyby najednou začal mluvit veřejně o tom, že byli pouze loutkami v obrovském podvodu?




Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!