Filmový klub Bez Cenzury: Neviditelné impérium: Nový světový řád definován – 17. duben 2013 od 18:30

http://nwoo.org/obrazky/cl/s_201304121233_FILMOVY-klub-bezcenzury.jpgPo delší pauze zahajujeme opět cyklus veřejného promítání dokumentárních filmů, tentokrát ve slavném klubu Jazzová sekce, Valdštejnská 14, Praha 1, jenž je tradičním místem boje proti cenzuře již z doby komunistického režimu.
Úvodem promítneme dokument, který patří k základním dílům o problematice světového spiknutí za účelem vytvoření globální totalitní vlády.

Dokumentární film Alexe Jonese "Neviditelná říše" podrobně mapuje, jak dobře skrytá super-třída světové elity pracovala po staletí v tajnosti na svém programu k nastolení represivní světové vlády. Dozvíte se, jakými způsoby tito mocní kontrolují populaci skrze obchod s drogami, praní špinavých peněz, inscenované teroristické útoky, mediální propagandu a dluhy. Tito zločinní, samozvaní vládci již získali dominantní kontrolu nad světem a nacházejí se ve fázi upevňování moci. Dokument je průkaznou obžalobou globalistů, usvědčující je jejich vlastními prohlášeními a dokumenty. Globální tyranie nepřichází, je už tady. Nový světový řád spatřil světlo světa a konspirační teorie se stala konspirační praxí. Zastavme to šílenství, než bude pozdě!

Invisible Empire: A New World Order Defined - USA, 2010, 134 min - angl. znění s českými titulky

Vstupné dobrovolné

Událost na FB:

http://www.facebook.com/events/513083848748784
2 Komentářů k Filmový klub Bez Cenzury: Neviditelné impérium: Nový světový řád definován – 17. duben 2013 od 18:30

  1. Bejbous napsal:

    zz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!