Proč nejdu demonstrovat proti Monsantu.

Jděte a zbourejte regály plné monstantového masa ve všech hypermarketech, jděte a pošlete doprdele všechny restaurace, které nabízejí maso a zeleninu z velkopěstíren a chovů.

Článek je pouze osobním vyjádřením jednoho člena a ne celého NWOO.Proč bych také měl. Máte proti mně tisíc argumentů, nebo jen sto, nebo jen dva tři. Víte vůbec proč je něco takového jako Monsanto špatné, nebo jen přebíráte informace bez ověření, bez praktické zkušenosti, bez vzdělání v dané oblasti a jen chcete bojovat?

Absolutní většina z vás, jde na jakousi bezzubou demonstraci jen pro vlastní pocit zadostiučinění, pro víru v to, že tím něčemu zabráníte nebo pomůžete. Jak je to trapné a naivní když si vzápětí natlačíte maso krmené geneticky upravenou sojou do huby, když si i na demonstraci vypijete svou vodu koupenou v petláhvi, když nevíte kdo a co dělá pan Babiš, netušíte proč je Monsanto váš rádoby nepřítel, kterého přitom každý den platíte, aby rostl a sílil.

Jak je to směšné a věřím, že pro samotné Monsanto a jeho tvůrce či pracovníky zábavné, když pozorují nekoordinovaný a bez reálného cíle se rodící protest vůči nim. Zvláště, když ti kteří ho pořádají či se ho účastní sami Monsanto podporují, ba neobejdou se bez něj.

Krátkozrakost demonstrujících a do nebe volajících aktivistů je marná, ve chvíli kdy si koupí trochu nafty či benzínu nebo zeleninu či maso v Bille či Makru. Tam všude má dnešní Monsanto prsty a nejen tam. Kdo z vás si prostudoval historii této firmy-nadnárodní korporace. Kdo z vás si zjistil proč a jak jsou geneticky upravované plodiny škodlivé a zároveň je přestal sám konzumovat v podobě mléka, masa či jedlého oleje.

Opravdu si myslíte, že křikem a transparenty vzbudíte veřejnost, zachráníte včelaře a včely , které mimochodem tohle dnešní lidstvo vůbec nevníma jako své „chlebodárce“. Budete chodit po městech a městečkách a snažit se lidem říkat, že jakési Monsanto je zlo a vzápětí odjedete s řepkou v nádrži do svého domu z laminátu a formaldehydu a dáte si kukuřičné lupínky z Maďarska. Sledujete vůbec jak je to bezduché vykřikovat hesla proti nadnárodní korporaci a minutu poté si dáte jogurt od Madety nebo Nestlé čokoládu.

Pokud opravdu máte zájem na tom, aby se Planeta nekurvila, neničila a žila podle přírodních daných dokonalých zákonů, jděte a vypalte Agrofert sídlící poblíž pražských Holešovic. Jděte a zbourejte regály plné monstantového masa ve všech hypermarketech, jděte a pošlete doprdele všechny restaurace, které nabízejí maso a zeleninu z velkopěstíren a chovů. Nebo nikam nechoďte a tyhle věci nepodporujte, nekupujte, nekonzumujte. Jděte na ministertvo dopravy a žádejte zpět technologie, které nám utajili. Technologie N.Tesly či V.Schaubergera a další. A pokud nevíte jaké mají tyto pobouřející věty smysl, vůči vaší blahosklonné demonstraci proti Monstantu smysl, tak začněte studovat, číst, zajímat se a praktikovat zdravý, neomezený a nezotročený život. Do té doby jsou takovéto aktivity možná krátkodobě chvalitebné, ale účelně spíše demoralizující a popouzející vůči ostatní nevědomé části lidstva, mezi kterou se jistě nepočítáte.

Upřímně, demonstrace proti Monstantu v ČR by měla smyl jedině tehdy, kdyby lidé naběhli do obchodů, vybrali tam Roundup a vylili-ho do kanceláří ministerstva zemědělství a parlamentu ČR.
Jinak
to bude jen sraz již znalých, či polo-znalých aktivistů, kdesi na neznámém místě, bez jakékoliv mediální odezvy a praktického výsledku.

A protože tuším, a snad jasnovidně vím, že takto nesmyslně ta rádoby demonstrace dopadne a bude probíhat a budou na ní lidé, kteří si nevidí pod vlastní nos či talíř, nemá pro mě smyl tam chodit a vykřikovat prázdná hesla do prázdného prostoru. Pokecat si s lidmi, kteří to už vědí a mají konkrétní realizovatelné a již možná i praktikované činnosti, které Monsanto nepodporují, mohu lépe a kdykoliv jindy, jen ne uprostřed města, jež je odrazem upadající nepřírodní kultury, přeestrogenované civilizace digitalizované do matrixového otroctví chtíče, beznaděje a strachu.

Avšak vše zlé je pro něco dobré, jestliže vaše demonstrativní pochodování na místě, kde nikomu, zvláště né v sobotu nedokážete a neprokážete ani neukážete vůbec nic, je alespoň to jediné málo co ve vás z lidství zůstalo, tak ANO (Jako to Babišovo), vzhůru-dolů. Ukažte jak moc to Monsanto ničí tu vaši planetu, na kterou tak serete svou každodenní penězi oplacenou prací pro vládu a stát jež Monsanto platí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!