Jak začali H16 a Majk Spirit dělat iluminátskou muziku

V roce 2008 vyšlo album Antivirus slovenské skupiny H16. Písničky jako Súčast plánu, Tu a teraz či Nebuď hlupák byly hity, jejichž texty si pouštěla celá skutečně alternativní scéna. Byly to první texty, které se zmiňovaly o tom, že 11. září je podvod, že existuje New World Order a že je s námi se všemi manipulováno přes naše podvědomí. Jenže chlapci z H16 zřejmě neměli dost kuráže na to, aby se odpoutali od komerce, kterou rozjel na Slovensku Rytmus a spol. Peníze a sláva jsou příliš lákavé. Ne každý má na to vydat se tou těžší cestou.Aby bylo jasné, co rozumím pod pojmem iluminátská hudba: Jedná se o takovou tvorbu, která propaguje peníze, alkohol, zneužívání drog, násilí, promiskuitu, konzumní styl všeobecně a zaměřuje lidi na následování potřeb ega. Projevuje se to např. i v textech, které jsou o tom, že já jsem lepší než ostatní.

Pokud se někdo zamýšlíte nad tím, co to jsou a jak fungují tzv. karmické zákony, nebo jinými slovy zákon příčiny a účinku, tj. akce a reakce, tak víte, že čím víc člověk ví a čím je vědomější, tím tvrdší tresty jsou za to, když sejde ze správné cesty na tu, o které ví, že je špatná.

Nechť osud soudí sám...

Jak vypadá současná tvorba H16 se můžete podívat zde:

Tento klip z r. 2007 ukazuje, že texty plné Pravdy na albu Antivirus byly zřejmě bohužel pro H16 pouze experimentem:

Zde se podívejte na čas 0:56

Psali jsme o tom již v minulém roce zde:
http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2012050041
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!