Setkání k 9/11 v Praze 11.9.2013

sshot-7

Letošní setkání k výročí bylo skromné. Důvod byl jednoduše takový, že nás nebylo příliš mnoho, kdo bychom se chtěli na této akci podílet. A tak jsem také nezval žádné zvláštní hosty a neorganizoval žádné zvláštní aktivity. Jaksi už nemáme na tento druh činnosti dost energie. Cíle bylo dosaženo. Před čtyřmi či třemi lety bylo projevem odvahy otevřeně na veřejnosti mluvit o tom, že 9/11 bylo všechno jinak. Dnes už to je ohrané téma, které nikoho nepřekvapí. Už k tomu není mnoho co říci. Nicméně, pozvání do středečního HydeParku na ČT24 a do nedělních Střepin na NOVĚ udělalo mé frustraci nad přetrvávající cenzurou čáru přes rozpočet.Předpokládám, že mnozí budete mít výhrady ke kvalitě vystupujících, nicméně, jak už jsem zmínil: Pokud se vám to nelíbí, udělejte to samo lépe, přiložte sami ruku k dílu, či projevte nějakou reálnou podporu této snaze. Takto závažné společenské téma nemůže spočívat na několika málo lidech.
Všichni, kteří jsme diskuzi nad lží o 9/11 v České republice přinesli na veřejnost a do České televize, máme hromadu vlastních životních starostí a zájmů a nemůžeme život obětovat jen jedné věci, která se týká nás všech. Je to i vaše zodpovědnost.

Nuže, jak to bude dál? Záleží to i na vás...
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!