Proč je válka standardem a krize realitou?

Život je to jediné, co ve skutečnosti na světě máme. Umí být nesnesitelný a těžký, což taky pro mnoho lidí dnes bohužel i je. Český národ to v minulosti nikdy neměl moc snadné a asi proto se tato tíha bytí přenáší jako nechtěné dědictví i do života lidí. Česko je srdcem Evropy a bývaly doby, kdy jsme na to mohli být hrdí. Dnes jsme vhodní jako místo pro rozmístění raket NATO, pro Americký radar, ani na jedno z toho ale časem hrdí nebudeme. Nesmíme podlehnout tlaku, naopak bychom se měli ztotožnit s principy, jaké prosazují humanisté a velikáni našich dějin. Tito lidé v Česko a jeho sílu skutečně věřili. Přitom ale musíme oddělit zrno od plev, abychom se nedopustili stejných chyb, jako porevoluční naivita mající za následek rozkradení republiky. Musíme se zaměřit na samotnou esenci svobody, pravdy a míru, která se topí v propagovaném světonázoru.Změna začíná u jednotlivce. Změnit svět okolo sebe vyžaduje změnu myšlení, které se z pesimismu mění na optimismus. Jako pesimisté si škodíme mnohem víc, než si troufneme připustit. Vyplývá to z poznatku, že všechno okolo nás je tvořeno kolektivní esencí myšlenek, které se nám vrací v podobě příležitostí k realizaci. Kolektivní síla naší mysli je pro ty, kteří nám vládnou, největším nepřítelem, a tak je v nás udržován stav permanentního stresu a napětí.

Když dnes politika společnost vláčí, politici předpokládají, že jen ztěží se zmůžeme k adekvátnímu odporu, a tak jim všechno projde. To však platí pouze za předpokladu, že se budou v médiích objevovat negativní prognózy, bude udržována nejistota a strach z budoucnosti, odváděna pozornost a některé věci budou velkým TABU. Optimismus a naděje jsou věci, které svět zoufale potřebuje, místo toho je nám však servírována podstatně trpčí realita.

Takovými typickými TABU, která mě napadají, jsou například chemtrails, pravda o 11. září, systém kterým se tvoří peníze z dluhů a jeho nebezpečí a další s označením nehodící se. Místo seriozní debaty o takových tématech jsou zesměšňovány samotné jejich zdroje. Dnes se média snaží pravidelnou masáží podsouvat předsudky a názory, které se státním zájmům nejvíc hodí. Jisté věci musí zůstat pod pokličkou za každou cenu, což je ovšem ve společnosti, která přijala svobodu slova a člověka v rozporu se samotnou ústavou. Přitom jsou to velice závažné informace, které se týkají všech, a jejich analýza je pro média povinností.

Je-li lídrem světové ekonomiky velmoc, na jejímž HDP se podílí zbrojní průmysl více jak čtyřiceti procenty, je v zájmu jeho spojenců válka. Ta roztáčí ekonomiku USA celou moderní historii a Americká vláda vypilovala metody, jak válku rozpoutat, k naprosto děsivé dokonalosti. Když lidi přinutíte k boji, budou záškodničit, když se povede lidi rozhořčit a poštvat proti nepříteli, , budou se hlásit sami. Tohle pravidlo selského rozumu je pravidlem, které se uplatňuje, a je základem všeho, co dnes vidíme, bavíme-li se o globální politice západu.

Když odhalíme tu lež, která se na nás valí, začnou nás věci nutit protestovat, začneme vidět souvislosti, které jsme před tím nevnímali a nebo které nedávaly smysl. Život v nevědomosti může vypadat jednoduše ale právě takový život je ohrožen mnohem víc. Znát pravdu je předpokladem k úspěšnému řešení jakéhokoli problému. Dnes, kdy je možné si tolik informací obstarat v pohodlí virtuálního světa je ignorance o to více trestuhodná. Jestli máme něco, co nás činí pány této planety, pak by to měla být schopnost učit se, rozvíjet v sobě nadání a vnímat svět s otevřenou myslí. Nejsme otroky instinktu ačkoli instinkty spojené s láskou, jako je mateřský instinkt, jsou dnes potřeba více než kdy jindy.

Baví mě tvrzení, že na světě je mnoho lidí a je potřeba války, aby se počty zredukovaly. Odmítám to jako uplné šílenství možné pouze ve společnosti, které vládnou pomocí manipulace, podsouvání názorů a dezinformace. Není možné, aby lidi, co myslí racionálně a soucítí s druhými, tohle považovali za svůj zájem.

Žádná válka není aktem jednoho a vždy se bijí dvě strany. Válka je podle mě to poslední, co člověk na Zemi udělá a po zkončení už nebude nikdo, kdo by věděl jak to začalo. Apeluji na všechny lidi, kteří mají rozum a vlastní názor, aby se ohrazovali proti snahám v lidech přes média probouzet souhlas s vojenskými operacemi a podporou dobyvačné politiky USA. Nebuďme takovi, jakými bychom být neměli.

Nedovolme lhářům to, co je dnes na pořadu dne, a to je provokace mezi Ruskem a USA. Ať stáhne USA vojáky jako první a Rusko se jistě rádo přidá. Když má USA vojáky v cizí zemi a očividně je motivem ropa, je to v pořádku ale když má Rusko vojáky v místech, které jsou z hlediska vojenské bezpečnosti vlastní země klíčové, je to považováno za velký problém. Jistě, Rusko má spousty ropy, a tu by Amerika ráda dostala pod kontrolu. To přece není fér, to je hnus. Ne Rusko ale USA jsou největší hrozbou pro nás a naše děti, protože právě naše děti budou muset řešit chyby rodičů. Není zdaleka vyloučeno, že to ony budou umírat pro chladnokrevné zájmy cizích velmocí.

Být poslem míru je to, čím bych se klidně stal s hrdostí, protože poslové míru jsou posly těch nejvyšších principů. To není slabost, ale naopak skutečná síla, být stejní jako naše vyšší Já. Vyšší Já odmítá násilí, protože strach ubíjí kreativitu a odvádí člověka dál od cíle číslo jedna a tím je spokojený život. Toho lze dosáhnout pouze pokud budeme spolupracovat a sdílet svoje poznatky bez toho, aby se někdo zasazoval o jejich mystifikaci. Všem, kterým se nechce být jen figurkou na šachovnici, jíž hrozí obětování kvůli šach matu, ze srdce děkuji a přeji si, aby takoví byli všichni.

I když budu trošku vulgární, přidá to na důrazu toho, co bych tady rád řekl:

Nechci a nebudu válčit pro cizí zájem a už vůbec ne pro nějakého mocichtivého zmrda ze západu. Říkám to tady a stojím si za svým, a sice že Obama je pěkný hajzl obklopený dalšími hajzly, kterým jde jen o ropu a upevnění moci.

Jestli je i Putin takový hajzl? Podle médií je ale podle mě je to nesmysl. Putin netouží poameričtit se a vlézt tak do zadku někomu, kdo jeho zemi nikdy nebral vážně, a jen chce levně ropu, kterou Rusko má ale Amerika už ne. Zapomeňme na minulost a její křivdy, poučme se z chyb a už je znovu nedělejme. Je přece nehorázně nefér vůči Rusku, že nesmí hájit to, co je pro jeho nezávislost a vnitřní bezpečí tak podstatné - Krym je vstupní branou do Ruska.

Kdyby se média tolik nevěnovaly rektální turistice do americké řiti, musely by informace vypadat uplně jinak. Nebyly by pouhým nástrojem, jak naklonit na svou stranu veřejné mínění. USA a jejich radar nechť tedy táhnou tam, kde je cíl každého rektálního turisty, a ať jdou ihned. Takové věci si do České země nikdy nesmíme pustit! Jde o nástroje teroru, není v našem zájmu tady takové věci mít a ještě je prosazovat jako užitečné, protože užití k válce je špatné a neakceptovat takové zájmy je naše povinnost.

Jednou dojde na má slova a lidi budou požadovat, aby byly potrestány křivdy, které dnes nevidíme, ignorujeme a nebo dokonce akceptujeme jako spojenci ovládaní silou lži. Je nelidské schvalovat válku. Zločiny proti lidskosti vždy vyplynou až s odstupem času a s poznáním pravdy, která vyjde vždycky najevo. Jednou ale pravda bude slyšet a vina padne na naše spojence, jsem si téměř jistý. Pokud nechceme zostudit nás a naši zem, dejme si pozor na to, čím se můžeme stát a co bude jednou naší historií. Mohou to být krutosti, jako je genocida, vraždění civilistů a okupace suverenních států, podněcování násilí. Jsou věci, co nelze vzít zpět a co vyžadují spravedlivé odsouzení.

Pamatujme si jediné:


Pro triumf zla stačí, aby dobří lidé nic nedělali.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!