Syn Joe Bidena jmenován do správní rady největšího ukrajinského producenta plynu

Globální elita už ani nemaskuje úsilí o spolknutí ukrajinských přírodních zdrojů. Hunter Biden, syn US vicepresidenta Joe Bidena, povede právní tým Burisma Holdings, největšího producenta zemního plynu na Ukrajině. Podle The West Wire News, je Burisma Holdings význačným hráček mezi ukrajinským průmyslem zemního plynu a ropy. Je držitelem licencí pokrývajících dněperskou pánev Doněck, Karpatskou pánev a Azovsko-Kubáňskou pánev a má značné rezervy a produkční kapacity.

Hunter Biden je elegán z vnitřních kruhů s konexemi na NED, organizaci, která teď dělá to, co dělávala skrytě před 25 lety CIA. Foto: Burisma

„Burisma má historii inovací a průmyslového vůdcovství na poli zemního plynu, což je prostředek, který by mohl být silným tahounem ukrajinské silné ekonomiky. Jako nový člen správní rady věřím, že s mou pomocí při konzultacích této společnosti na poli transparentnosti, korporátní správy a odpovědnosti, mezinárodní expanze a dalších priorit přispěji k ukrajinské ekonomice a k prospěchu lidu Ukrajiny,“ cituje Bidena webová stránka Burisma Holdings.

Biden je právník s vnitřními konexemi do finančního průmyslu a k vládě. Navíc je držitelem ředitelské pozice u US Koalice globálního vůdcovství a Střediska pro národní politiku a zasedá jako předseda poradního výboru Národního demokratického institutu (NDI). NDI je projekt Národní nadace pro demokracii (National Endowment for Democracy – NED), daňovými poplatníky financované organizace, která teď dělá to, co před 25 lety dělávala CIA, jak to říká jeden z jejích zakladatelů Alan Weinstein.

Chcete-li se dovědět více o roli, jakou sehrála NDI, NED, George Soros a ministerstvo zahraničí při svržení zvolené vlády Ukrajiny a při instalaci současné junty vedené bankéřem Arsenijem Jacenjukem, tak se podívejte náš článek Audionahrávka Nuland odhaluje roli ministerstva zahraničí při podvrácení Ukrajiny, a na Wayne Madsenovo Krize na Ukrajině: USAID podporuje destabilizaci Ruska.

Zdejší články v češtině:

CIA fronta USAID k “šíření demokracie” na Ukrajině řadí vyšší rychlost – má to být diktátor Suharto II?

Ministerstvo zahraničí potvrzuje autenticitu odposlechnutého telefonátu o Ukrajině a obviňuje Rusko ze špinavých triků

„Jebat EU“ – US ministerstvo zahraničí nadává na Evropu, čímž je odhaleno jako údajný zosnovatel za ukrajinskými nepokoji

V březnu psal J. P. Sottile o ekonomických zájmech velkých nadnárodních korporaci na Ukrajině. Navíc ke gigantovi korporátních agrokombinátů Cargil, který skupuje ukrajinskou ornou půdu, je to osmý největší obdělavatel půdy na světě a druhý největší producent vajec, se ozvalo i Monsanto a vyjádřilo „oddanost Ukrajině“ a „důležitost vytvoření příznivého prostředí, které podněcuje inovace a přiživuje neustálý rozvoj zemědělství.“

Úsilí o zlepšení investičního klimatu pro velké nadnárodní korporace na této ruské hranici rozpoutala US-Ukrajinská nadace, nezisková NGO financovaná zčásti ExxonMobil, Coca-Cola a Raytheon.

V dubnu si Hunterův otec udělal výlet na Ukrajinu, aby projevil podporu juntě vedené zčásti fašisty a ultra-nacionalisty. „V současnosti působí hrozby ukrajinské suverenitě a teritoriální integritě a na to je pro celou Ukrajinu nejúčinnější odpovědí držet při sobě,“ prohlásila Obamova administrativa před Bidenovou misí.

Kromě standardních rétorických květnatých promluv o demokracii a svobodě byl výlet Bidena seniora o zabezpečení řádného investorského klimatu na Ukrajině.

Wasthington Post 21. dubna:

Oficiální činitelé řekli, že US energetický tým odcestuje ze Slovenska a z Maďarska, aby pracoval na způsobech, jak obrátit toky v některých ukrajinských potrubích, která nyní zásobují Evropu. Z dlouhodobého hlediska, řekl tento činitel, bude US vláda spolupracovat s Ukrajinou, aby vládě pomohla zvýšit domácí produkci plynu.

Související články:

  1. The Farce Is Complete: Joe Biden’s Son Joins Board Of Largest Ukraine Gas Producer
  2. China Slashes U.S. Government Bond Holdings By The Largest Amount Ever
  3. Central Banker Appointed as Prime Minister of Ukraine
  4. Fed Board May Soon Add Three More Millionaires to Its Ranks
  5. Meet The Brand New, And Shocking, Third Largest Foreign Holder Of US Treasurys

Kurt Nimmo
Prison Planet.com
May 13, 2014

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/joe-bidens-son-appointed-to-board-of-ukraines-largest-gas-producer.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!