Doněck vyhlašuje stanné právo, jelikož konečný termín “odejděte, nebo vás čeká naprosté zničení” udeří během hodin

Samozvaný „lidový guvernér“ Doněcka Pavlo Gubarev podle KyivPost pohrozil Ukrajinským ozbrojeným silám přesunutým do Doněckého regionu „naprostým zničením“, pokud je Kyjev do hodiny nestáhne z „měst Donabasu“.

Jak hlásí RT:

Síly sebeobrany Doněcka vydaly kyjevským vojskům ultimátum varující, že pokud se vojska nestáhnout ze stanovišť blokujících Doněcký region do 24 hodin, tak si je vezmou silou, ohlásila RIA Novosti.

Pro-autonomní milice Donbaského regionu na východní Ukrajině vydala ve středu prohlášení.

„Pokud nebudou ta obrněná vozidla stažena zpět a ty blokády silnic tzv. legitimních úřadů nebudou odstraněny, tak mám dostatek sil a prostředků – a velitel mě v tom dnes podpořil – ke zničení a spálení toho všeho. Průzkumné a sabotážní skupiny jsou připraveny vyrazit a některé jsou už v místě,“ řek RIA Novosti zástupce velitele pro-autonomní milice Donbasu Sergej Zdriljuk.

„Dávám jim 24 hodin, aby stáhli všechna vojska, všechny síly,“ dodal.

Prohlášení přichází po referendech v regionech Doněck a Lugansk, která ukázala, že uprostřed zintenzivněných operací Kyjeva většina voličů podporuje samosprávu.

Tento závěrečný termín vyprší za chvíli… chce někdo další kromě Virtu (který bude nakupovat do poslední milisekudny a pak se všeho zbaví) do té doby zůstat vzhůru?

Submitted by Tyler Durden on 05/15/2014 15:37 -0400

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2014-05-15/donetsk-declares-martial-law-leave-or-face-total-annihilation-deadline-hits-within-h
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!