Babiš je bílý kůň korporátních bankéřů – PRYČ S NÍM!

sshot-10

Ve čtvrtek 15.5.2014 jsem měl možnost se zúčastnit už poněkolikáté jako divák pořadu Máte slovo s moderátorkou Michaelou Jílkovou. Téma bylo: Je možné řídit stát jako firmu? a hostem byl především ministr financí Andrej Babiš. Měl jsem připraveno dvě otázky: Jednak proč Hnutí ANO nepodpořilo zákon o referendu a odvolatelnosti politiků a zákon o hmotné a trestní odpovědnosti politiků a za druhé kdy se zbavíme parazitujícího bankovního sektoru a úrokového finančního systému vytvářejícímu dluhovou spirálu. Diskuze se tentokrát příliš nezdařila.
Bylo to zřejmě především proto, že Michaela Jílková tentokrát nebyla příliš ve formě a tak se většina času promrhala v neplodných a neužitečných diskuzích. Nepochopitelně mnoho prostoru dostal poslanec TOP09 František Laudát, který se ukázal jako jeden z největších demagogů, resp. pitomců, co v parlamentu jsou. Svou blbostí mohl snadno konkurovat svým spolustraníkům Kalouskovi nebo Polčákovi a tak byl pro zkušeného praktika Babiše snadným terčem. Babiš se díky tomu ke konci pořadu už utápěl ve vlastní samolibosti.

Ostatní diskutéři ani diváci nic oslnivého nepředvedli a když jsem se konečně dostal k odpovědi, tak už tam byl takový chaos, že na první otázku týkající se zákonů Babiš vůbec neodpověděl a na druhou otázku se víceméně tvářil, že nechápe o co mi jde.

I tak bylo jasné, že banky a bankéři jsou pro něj samozřejmou a nepostradatelnou součástí ekonomiky a že dokud bude Babiš a jemu podobní jako třeba Karel Janeček u moci, tak se bankéřských parazitů nezbavíme.

Korunu tomu nasadil poslanec Laudát, který připomněl, že když vznikal novodobý stát Izrael, tak musel přejít z tradičního bezúrokového systému na úrokový a to mu pak nastartovalo ekonomiku. Moji připomínku, že vznik Izraele financovali Rotschildové a že je tedy logické, že museli ustanovit takovýto bankovní systém, už pak nebylo slyšet, protože už jsem měl vypnutý mikrofon.

Babiš ještě dodal, že chce přilákat zahraniční investice, což jinými slovy znamená v rozprodávání naší země a zotročování našeho obyvatelstva.

Jestli si tedy chcete zkazit náladu, podívejte se.

I tak jsem toho názoru, že má cenu do takovýchto pořadů chodit a usilovat o prostor v médiích, protože mnoho jiných možností přinést důležitá témata na veřejnost zatím není.
Jeden komentář na Babiš je bílý kůň korporátních bankéřů – PRYČ S NÍM!

  1. Jana Krausová napsal:

    Naše americká media jsou k ničemu. Je třeba publikovat články v nezávislých médiích, což se děje. Jejich propagace mezi "normální" populaci, ty kteří se dívají jen na ČT, je obtížná. Pokud je někdo líný a nechce přemýšlet, dává si vše naservírovat zapnutím jednoho knoflíku, tak je těžké mu něco vysvětlovat. Proto třeba fanatická paní Němcová udělala dost velikou propagaci nezávislým webům svým odsouzením takových stránek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!