Němečtí socialisté už zase provedou invazi do Francie … tentokrát kvůli debatě o EU

Šéf francouzské socialistické strany během kroku, kterým naštve miliony francouzských konzervativních voličů, přepouští svůj televizní spot debaty s Marine Le Pen, vůdkyní euro-skeptické Front National, německému socialistickému politikovi, který je presidentem Evropského parlamentu. Francouzská národní debata naplánovaná na 22. května měla sloužit k předvedení vrcholných kandidátů do Evropského parlamentu ze všech francouzských stran.

Teď ale místo toho možná předvede Schulze z Německa, kandidáta Socialistické skupiny v parlamentu na příštího presidenta Evropské komise, kterého kdysi italský ministerský předseda Silvio Berlusconi popsal jako perfektního kandidáta, aby sehrál roli dozorce v koncentráku ve filmu o válce.

Tento krok se rovná tomu, kdyby Nigel Farage opět nabídl debatu vůdci Liberálních demokratů Nicku Cleggovi s tím, že ten by za sebe poslal Hermana Van Rompuye nebo Jose Manuela Barrosa.

Le Pen se tomuto rozhodnutí vysmála tvrzením: „To je pro Socialistickou stranu typické, že na diskusi o budoucnosti Francie posílá Němce.“

Podle zprávy na European Voice Jean-Christophe Cambadélis, první tajemník Parti Socialiste, řekl, že se vzdá spotu své strany v debatě se Schulzem, aby přinutil Marine Le Pen, vůdkyni krajně pravicové Front National, k debatě s německým euro-politikem.

Socialistická strana si stěžovala, že se debata ve Francii zaměřuje výlučně na národní otázky, což dává Le Pen do ruky páky. Socialisté se už dožadovali debaty Le Pen se Schulzem počátkem dubna, neboť věřili, že ta se tím ztrapní nedostatečnou znalostí problematiky Evropské unie. Avšak podle European Voice se Le Pen odmítla debaty zúčastnit.

Front National řekla, že Le Pen bude s účastí na debatě 22. května souhlasit, pokud bude tu debatu prezentovat televizní vysílač France2, a bude s tím souhlasit i Schulz, který mluví plynně francouzsky.

by M.E. Synon 16 May 2014, 2:38 AM PDT

Zdroj: http://www.breitbart.com/Breitbart-London/2014/05/16/German-invades-France
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!