Odessa 2.5.2014 – 1.díl – Soborka

Autor 73minutového komentovaného sestřihu z událostí v Oděse: "Prvý díl dokumentu o událostech v Oděse 2.5.2014. Snažím se o komplexní chronologický pohled. Po shlédnutí více než 100 hodin záznamů nejméně od 40 kameramanů shledávám užitečným vyrobit tuto kompilaci, zejména proto, že na síti koluje řada mýtů a omylů z nichž asi nejvetší se týká mužů s rudými páskami na pažích. Dokonce i na místě přítomní se domnívali, že jde o tzv. proruské aktivisty. Celý dokument se snaží poodhalit toto tajemství. Nicméně nejde jen o tyto zatím neidentifikované osoby a tak uvidíte celý oděsský příběh z různých míst od začátku do,bohužel, bestiálního konce včetně materiálu z útrob domu odborů. Nepůjde o zpopularizované fotografie, ale autentický živý záběr včetně zvukové stopy. Co se týče kvality zvolil jsme kopromis a celý dokument bude uložen v HD kvalitě nikoliv full HD. Pokud mi vyjde čas dodatečně udělám titulky, zatím musíte vystačit s několika mály popisy. Další díl opravdu nedoporučuji shlédnout osobám mladším 18-ti let. Obsahuje naprosto drastické záběry i verbální komunikaci."

Ještě bych chtěl zmínit, že poměrně nezanedbatelnou motivací k výrobě tohoto dokumentu byl tento článek http://blisty.cz/art/73118.html V něm údajný český očitý svědek situace se naprosto neorientoval v účastnících konfliktu a překroutil základní fakta - jak vyvrací následující dokument.

PS.: na závěrečných titulcích uvidíte kterak příslušníci policie demonstrativně odhazují štíty. Tato nahrávka není z 2.5.2014, nýbrž se tak stalo poté co policejní stanice byla napadena prorusky sympatizujícími občany Oděsy, kteří se dožadovali osvobození zatčených z domu odborů z policejních cel. Pozatýkání nebyli majdanovci ani nikdo z pravoseků. Policisté odmítli zasáhnout proti svým spoluobčanům a složili tedy štíty. Vše uvidíte v dalších dílech.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!