Odessa 5/02 – 3.díl – Top Secret

bmqhzrkcyaa6x9b

Přinášíme Vám poslední díl dokumentu o událostech v Oděse 2.5.2014. Dozvíte se šokující informace, pravdivé příběhy, autentické záběry. Máte možnost zjistit, jak pracuje propaganda. Budete se divit jak málo osob může ovládnout dav v miliónovém městě. Stejně tak velmi málo osob, zmanipuluje celou zemi k čemu chce. Na příběhu Oděsy je to patrné naprosto extrémně. Stačí, když si toto heslo vyhledáte na wikipedii v češtině.

Píše se zde cituji "Nejprve napadla skupina proruských ozbrojenců vyzbrojených střelnými zbraněmi, zápalnými lahvemi a holemi demonstraci za jednotnou Ukrajinu, které se zúčastnili fotbaloví fanoušci týmů Černomorec Oděsa a Metalist Charkov, jejichž zápas se toho dne konal. Po tomto střetu byli zjištěni 4 mrtví a desítky zraněných. Policie nezasáhla a podstatně větší proukrajinský dav čítající několik stovek lidí se pustil do odvety."

Chcete-li vidět, kdo byl ozbrojen střelnými zbraněmi, koho i wikipedie/cs vydává za fotbalového fanouška a co znamená vidět ze snímku jen kousek určitě se podívejte na tuto část "Top Secret" - chtělo ba se mi dodat pro všechny v ČR. V Oděse totiž moji milí, rozhodně nešlo o odvetu nýbrž plánovanou provokaci,nešlo o fotbalové fanoušky, ale o členy pravého sektoru a samoobrany majdanu,přičemž samozřejmě účast obyčejného zfanatizovaného davu byla vítána jako zástěrka. Od minuty 10:35 vidíte šokující záběry, které zcela vyvracejí mainstreamovou manipulaci.

Vnímavější se přesvědčí, jak mlčící většina snadno a krutě může být bita. Nezdůrazňuji známá fakta jako je financování celé situace na Ukrajině USA či EU. Je dobré si však uvědomit, že jeden ze zakladatelů ostře propagandistické organizace Člověk v tísni, kterou založil spolu s českou televizí poté, co se probral z komunistického přesvědčení, nás má nyní zastupovat v Bruselu.

Kam EU směřuje, resp. výsledky její činnosti vidíte v tomto dokumentárním cyklu se všemi důsledky. Vy starší budete vybiti hordami zfanatizovaných pubescentů, oni posléze, co poslouží k hrůzným účelům, budou náležitě zneškodněni. Ano, Odessa 5/02 je příběh jednoho dne. V jednom městě. V jednom státě. Na jednom kontinentě. Má to být stát "našeho" společenství.
Stane-li se tak, pak brzy budou i naše města zažívat tyto příběhy. Viděli jste kam vede tzv. velká politika, jak se z ní stává malá kulka, nebo dřevěná pálka. Máte možnost sledovat, jak nepatrné zúžení pohledu objektivu, zcela změní perspektivu, a náhle je vyprávěn zcela jiný příběh.

A ti co to ovládají, mají eminentní zájem, aby se sdělovaný příběh neblížil ke skutečnosti. Ztratili by nad Vámi moc. Ručička se blíží ke dvanáctce. Snad ještě není pozdě. Děkuji za pozornost, připomenutím citátu:

"Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem, nebyl jsem přece Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat." - Martin Niemöller

Předchozí části:

http://www.nwoo.org/2014/06/03/odessa-2-5-2014-2-dil-kulikovo-pole/
http://www.nwoo.org/2014/06/02/odessa-2-5-2014-1-dil-soborka/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!