Odessa 5/02 – 3.díl – Top Secret

bmqhzrkcyaa6x9b

Přinášíme Vám poslední díl dokumentu o událostech v Oděse 2.5.2014. Dozvíte se šokující informace, pravdivé příběhy, autentické záběry. Máte možnost zjistit, jak pracuje propaganda. Budete se divit jak málo osob může ovládnout dav v miliónovém městě. Stejně tak velmi málo osob, zmanipuluje celou zemi k čemu chce. Na příběhu Oděsy je to patrné naprosto extrémně. Stačí, když si toto heslo vyhledáte na wikipedii v češtině.

Píše se zde cituji „Nejprve napadla skupina proruských ozbrojenců vyzbrojených střelnými zbraněmi, zápalnými lahvemi a holemi demonstraci za jednotnou Ukrajinu, které se zúčastnili fotbaloví fanoušci týmů Černomorec Oděsa a Metalist Charkov, jejichž zápas se toho dne konal. Po tomto střetu byli zjištěni 4 mrtví a desítky zraněných. Policie nezasáhla a podstatně větší proukrajinský dav čítající několik stovek lidí se pustil do odvety.“

Chcete-li vidět, kdo byl ozbrojen střelnými zbraněmi, koho i wikipedie/cs vydává za fotbalového fanouška a co znamená vidět ze snímku jen kousek určitě se podívejte na tuto část „Top Secret“ – chtělo ba se mi dodat pro všechny v ČR. V Oděse totiž moji milí, rozhodně nešlo o odvetu nýbrž plánovanou provokaci,nešlo o fotbalové fanoušky, ale o členy pravého sektoru a samoobrany majdanu,přičemž samozřejmě účast obyčejného zfanatizovaného davu byla vítána jako zástěrka. Od minuty 10:35 vidíte šokující záběry, které zcela vyvracejí mainstreamovou manipulaci.

Vnímavější se přesvědčí, jak mlčící většina snadno a krutě může být bita. Nezdůrazňuji známá fakta jako je financování celé situace na Ukrajině USA či EU. Je dobré si však uvědomit, že jeden ze zakladatelů ostře propagandistické organizace Člověk v tísni, kterou založil spolu s českou televizí poté, co se probral z komunistického přesvědčení, nás má nyní zastupovat v Bruselu.

Kam EU směřuje, resp. výsledky její činnosti vidíte v tomto dokumentárním cyklu se všemi důsledky. Vy starší budete vybiti hordami zfanatizovaných pubescentů, oni posléze, co poslouží k hrůzným účelům, budou náležitě zneškodněni. Ano, Odessa 5/02 je příběh jednoho dne. V jednom městě. V jednom státě. Na jednom kontinentě. Má to být stát „našeho“ společenství.
Stane-li se tak, pak brzy budou i naše města zažívat tyto příběhy. Viděli jste kam vede tzv. velká politika, jak se z ní stává malá kulka, nebo dřevěná pálka. Máte možnost sledovat, jak nepatrné zúžení pohledu objektivu, zcela změní perspektivu, a náhle je vyprávěn zcela jiný příběh.

A ti co to ovládají, mají eminentní zájem, aby se sdělovaný příběh neblížil ke skutečnosti. Ztratili by nad Vámi moc. Ručička se blíží ke dvanáctce. Snad ještě není pozdě. Děkuji za pozornost, připomenutím citátu:

„Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem, nebyl jsem přece Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.“ – Martin Niemöller

Předchozí části:

http://www.nwoo.org/2014/06/03/odessa-2-5-2014-2-dil-kulikovo-pole/
http://www.nwoo.org/2014/06/02/odessa-2-5-2014-1-dil-soborka/
Jeden komentář na Odessa 5/02 – 3.díl – Top Secret

  1. Petr Gabriel napsal:

    Politolog Pavel Skurskie ze Záporoží na mapě Evropy ukázal, kam se má napřít další ovlivňování evropského obyvatelstva těmito způsoby. Ukazovátkem zajel až na náš stát, kam se postupně vetře jednotka 5OO-700 mladých mužů, se štábem 5-7 lidí a jádrem 100-150 osvědčených bojovníků!
    V Oděse na demonstraci pozůstalých po zavražděných“údajných“ Rusů v budově Domu odborů, však na transparentnech bylo jasně napsáno, že pohřešují 200 svých blízkých, jak to také potvrdil Oleg Carjov z občanské společnosti veřejného mínění jihovýchodu. Mimo upálených za živa a sestřelených z oken setníkem Mikolou, byli ostatní těžce zranění a již ležící, otráveni chlorem ve sklepě, kam byli přeneseni. Na schodech bylo tedy mnoho krve od přenášených nejprve dolů, ale potom zase vynášených k černému východu. CHlor tam vznikl pálením umělých hmot, jak jim poradil Ivan Petrovič Katerinčuk generálmajor, který v roce 1996 ukončil studia na Evropské akademii Spojených států v Budapešti. Verzi s chlorem potvrdil hlavní toxikolog zdravotního odboru z Petrohradu Georgij Livanov.
    Žirinovský posílá do Kyjeva legitimně nezvolenému premiérovi Jaseňukovi před nezajištěnou zimou plynem z Ruska, balík osvědčených zimních potřeb-boty buržujky, teplé ponožky, galoše, kožešinové boty teplušky, tělohřejku a špachtli na oškrábání zvlhlých stěn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!