Alexandr Barabanov o Ukrajině na ČT24 – 12.6.2014 – výjimečné okamžiky pravdy

Snímek obrazovky pořízený 2014-06-12 20:02:54Dnes se nějakou shodou náhod dostal do vysílání ČT24 osmi minutový komentář ukrajinského podnikatele A.Barabanova k aktuální situaci na Ukrajině. Oproti obvyklým komentátorům s jasně předepsaným názorem to bylo příjemné osvěžení.
29 Komentářů k Alexandr Barabanov o Ukrajině na ČT24 – 12.6.2014 – výjimečné okamžiky pravdy

 1. Jan Plecháč napsal:

  Je vidět, jak má komentátor vymytý mozek a snaží se prosazovat to, co má nařízeno. :-)

  • greys napsal:

   Přesně tak, soudruh "redaktor" nebo fašista - ono je to stejná svoloč se prokázal totálně vymytým mozkem. Bohužel "česká" vláda USA nezakrytě tuto genocidu na na Ukrajině,ale třeba i v Sýrii podporuje. Bohužel i většina českých voličů, jak ukázaly nedávné volby EU a koneckonců i minulé parlamentní volby. Konzervativní myšlenky a skutečné pravicové strany (Národní Demokracie, Pravý Blok, DSSS a pod.)jsou dnes fašizovány-jaký to paradox!!! ODS a TOP nelze za pravicové strany považovat, jsou to pseudo"pravicové" strany vyrostlé na bolševických základech a také přejímající tuto rudou ideologii.O estébáckém ANO,KSČM a ČSSD raději ani nemluvím...

 2. Olga napsal:

  Výborně Barabanove! --a za toho redaktora Borka se stydět nebudu, za to on nestojí. Jaké bezcitné kreatury platíme, ten člověk zpochybňuje fašismus Kyjeva i vybíjení obyvatel Donbasu, které má možnost, jako každý, vysledovat na videích.
  Dobře ví, která bije a podporuje schválně, vědomě, soustavně a za peníze znovuzrozený fašismus.
  HANBA ČESKÉ TELEVIZI.

  • dagga napsal:

   Přátelé života a pozitivní energie ;-) ty zvěrstva se po celém světě vytváří za strany temné síly ...vyzývám vás k opaku...projevuje lidství a lásku milujte vše živé kolem sebe každý den ..projevujte 6 ctnosti života vděčnost soucit odpuštění pokora srdnatost pochopení tím pomůžete sobě i světu

   • jani napsal:

    Za vraždění dětí armádami vděčnost projevovat rozhodně nebudu.. to jsou ty New Age kecy, které papouškuje čím dál víc lidí, ale kdyby jim roztrhala raketa dítě, jistě by taky vděčnost necítili...

   • jani napsal:

    Asi to myslíš dobře, ale někdy mne to až vytáčí, když nám někteří radí abychom nekritizovali, "nebojovali"...

    To by se těm masovým vrahům hodilo, abychom drželi hubu a krok...

 3. Adolf Balík napsal:

  Vůbec bych se nedivil, kdyby Ukrajina byla vlastně zkušebním poloprovozem k prototypování toho fašismus, který by zdejší oligarchie chtěla zavést i ve zbytku Evropy. Takže když to Kyjevské juntě a jejím loutkářům vyjde, tak jsme další na řadě my a koncentráky na euroskeptiky a nucené přesidlování obyvatelstva bude i tady. Když jim to nevyjde máme odklad.

  U Slavjanska se bojuje i za nás.

 4. Olga napsal:

  K válce nesmí dojít. Musíme aktivizovat své mysli, tak, jak píše dagga, musíme si ze všech sil přát mír, vizualizovat si mír, vstoupit do duševního prostoru míru. Tito televizáci a politikové budiž pro nás jen něco jako karty pro Alenku v říši divů, když poznala jejich pravou podstatu. Papírové, dvourozměrné karty. - Mluvme s lidmi, otevírejme téma Ukrajiny.Brzy se možná spontánně i u nás vynoří organizátoři manifestací za mír, kéž by. Chceme mír pro všechny.

  • dagga napsal:

   Ano olgo to mám na srdci....každý kdo ma duši musi pracovat na sobě....s tím rozmlouvanim např. O ukrajině je to dvousecna zbraň...otočí se to proti vam..funguje vlastní příklad ...masovy protest v čr umí zorganizovat jen odbory ...poslední účinný spontalni byl proti radaru

   • čtenářka napsal:

    Jdi se léčit s těma kecama, každý kdo má DUŠI a nehce jí prosrat, musí mít názor a postavit se za něj!! Takový kecy... cos v životě udělala pro změnu? Modlila ses a nebo jsi cvičila mozek? Jako, už toho mám dost, takový sračky jako TY, brzděj ostatní!!!

    • Olga napsal:

     Čtenářko, udělala jsem toho dost, z práce vyhozena doslova za přímou a konkrétní kritiku fašismu / škola/- řekni, co ty v práci? držíš hubu, zcela jistě!! Ozvat se umí málokdo a já k nim patřím. A teď si myslím, že pro BOJ za mír musíme mít v duchu ideu MÍRU, a neboj se na ten boj dojde a pak se ukáže, kdo je jaký. A ještě něco:Ten, kdo mluví o touze po míru není sračka. A nehysterči už.

  • Libor napsal:

   Naprosto souhlasím s Vaším názorem. Lásku posílám touto cestou nejen na Ukrajinu, ale i do Pentagonu a Obamovi. I Satan je světlonoš, který tuto lásku vrátí a tím se zničí a začne chybovat.Mějte se krásně a přeji lásku ve Vašem srdci.

  • jani napsal:

   K válce již došlo, zatím není světová.

   • contumax napsal:

    Souhlas Jani,k valce jiz doslo a satanisticti valecnici muzou rozjet III.svetovou 1914 -2014.....

 5. jani napsal:

  Bývalý šéf NATO W. Clark myslím před lety varoval, že by Pentagon neváhal použít v Evropě i jaderné zbraně.

  Jugoslávii bombardovali jen ochuzeným uranem... za jeho éry.

 6. Gordoner napsal:

  Ale furt sem se ještě nedozvěděl kdo jsou vlastně ti separatisté, kteří si vyhlašují jen tak republiky a běhaji si po městech ze samopalama a schovavaj se za lid, který udajně chraní??? Tyhle ty keci se strašně krásně poslouchaj, ale to naš

 7. Gordoner napsal:

  Ale furt sem se ještě nedozvěděl kdo jsou vlastně ti separatisté, kteří si vyhlašují jen tak republiky a běhají si po městech ze samopaly a schovávají se za lid, který údajně chrání a dělají si z nich živé štíty??? Tyhle ty řeči se strašně krásně poslouchaj, ale příjde mi to trochu populistické...Tím neříkam, že vláda v Kyjevě jedná správně!!

 8. Krysar napsal:

  Ani nechci věřit tomu, že ČT veřejně pustila PRAVDU !!! Ale na moderátorovi je znatelně vidět, že se jim to kapánek vymklo kontrole, neb PRAVDU nečekal.

  • Roman Švarc napsal:

   Vymknuta z kloubů, doba šílí, říká Hamlet v Saudkově překladu... Dovolím si malou parafrázi: Vymknuta ČT z kloubů své pravdy , redaktor z toho šílí...

 9. Světlana Sládečková napsal:

  Jak ho, moderátora, to slovo genocida pálí! Divím se, že toto prošlo. A jsem tomu moc ráda. Snad se konečně začíná trochu přiotvírat i "zakázaná" informace o Ukrajině. Trocha pravdy v tomto informačním dusnu a cílené prozápadní propagandě.

 10. kovo napsal:

  Ďakujem za super info konečne niečo mimo tých polohlupych správ z TV ...

 11. contumax napsal:

  Slava slava slava Rusku ! ! !

 12. Josef napsal:

  Hluboce se skláním před Alexandrem Barabanovem, nebo jak Rusové říkají "nizkij poklon" za jeho slova. S tím zřejmě ČT 24 nepočítala. Jen doufám, že v dnešní "demokracii a svobodě slova" s tím nebude mít potíže.

 13. vlado napsal:

  Komentátor je vypatlaný ...

 14. Georg napsal:

  Od té doby co v USA blbnou na kvadrát to jde na světě od deseti k pěti !Vrchol byl zvolit si zulukafra i když polovičního narozeného v Keni za prezidenta !Ti banderovci z Kijeva by neměli mít žádnou podporu, v Bruselu se taky zbláznili když je podporujou !

 15. jana napsal:

  nic tak nezjednotilo Rusov ako ukrajinski fasisti. aj vdaka nim ma teraz Pan Prezident Rasii Putin taku uctu a podporu o akej mozu ini prezidenti iba snivat a to nielen doma ale v celom svete, napriek tomu, co pisu uplatne svetove media

 16. Ján napsal:

  No myslím, že v televízii nastal poriadný šok keď sa zrazu niekto odvážne bez cenzúri sa rozhodol povedať pravdu-svoj názor, bravo p.Barabanov, keby bolo takých viac !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!