Prohlášení ukrajinského ministra obrany o přesídlení a koncentrácích pro východní Ukrajince

11.6. prohlásil ukrajinský ministr obrany, že separatisté projdou filtrací a budou přesídleni. Podrobnosti o tom též zde.
15 Komentářů k Prohlášení ukrajinského ministra obrany o přesídlení a koncentrácích pro východní Ukrajince

 1. weissbach napsal:

  Nová doba-nové názvy... Dnes se koncentračním táborům bude říkat filtrační... Prozatím na Ukrajině. A později? Poněkud mi naskakuje husí kůže, když si představím jak bude taková filtrace vypadat v praxi...

 2. Olga napsal:

  Katastrofální je mlčení a nečinnost EU včetně naší vlády...
  lépe řečeno schvalování těchto plánů. Mlčí komouši, čssd, mlčí lidi svorně a jednohlasně. Co se děje tam, v Donbase, se může dít za nějaký čas i tady. Solidarita stáda pakoňů - šelma žere kohosi, já se popásám klidně opodál...

 3. Adolf Balík napsal:

  Vůbec bych se nedivil, kdyby Ukrajina byla vlastně zkušebním poloprovozem k prototypování toho fašismus, který by zdejší oligarchie chtěla zavést i ve zbytku Evropy. Takže když to Kyjevské juntě a jejím loutkářům vyjde, tak jsme další na řadě my a koncentráky na euroskeptiky a nucené přesidlování obyvatelstva bude i tady. Když jim to nevyjde máme odklad.

  U Slavjanska se bojuje i za nás.

 4. čtenářka napsal:

  Vážení přátelé ANO... samozřejmě, zkušební provoz, kdo to psal výše, pochopil systém.

 5. Ovcacek napsal:

  Me se zda ze tam to smeruje,k neplanovanemu fasismu ve vice statech shodne.Svoboda-jen kecy.Pul naroda v dluzich,ktere si pripravily umele skupiny,co je ted vynucuji.Diktatura moci.Moc dostal stat od lidi,ale deli se s ni ve prospech soukromych subjektu.A ze tam je ,,prospech,,.

 6. contumax napsal:

  Pocitam,ze by u nas " v pohode " vetsina se pridala k jakymu koliv rezimu i k fasismu ci nacismu

 7. Anna napsal:

  Já jsem narozená v německém pracovním táboře, takže díky těm co chtěli tuhle NE(svobodu)mám naději že v nějakém podobném táboře umřu!!!DÍKY VŠEM CO JSTE SE VZHLÍDLI V USA !!!!

 8. petra.vanova napsal:

  A k Ukrajincům se taky pridají Slováci,jakožto fašisté a zrádcove Čechů z 2.svět.války,kdy nám Slováci vrazili kudlu do zad a spojili se s Adolfem,kdy jejich Hlinkovy gardy zabíjeli Čechy v Čechách v Květ.povstání českého lidu a slovenská vojska společně s Nemcama 1.9.39 začala útokem na Polsko 2.světovou válku a později taky společne tažení proti Rusku.

  • Tusket napsal:

   Trepes somariny, az hruza! !! Kedy bola obsadena Bratislava? 4.4.1945, kedy bolo
   to ceske povstanie? Nie tak okolo 4-9. 5. 1945? Ako tam mohla byt Hlinkova garda,
   ked cele uzemie bolo uz 4.4.1945 pod sovietskou armadou? ?? Kecas! !!!

  • Al napsal:

   A o Slovenskom národnom povstaní si niekedy počula,august/srpen 1944, neviedli ho ruskí ani francúzski partizáni,ale velenie regulérnej slovenskej armády,ktorej drvivá väčšina sa postavila proti nemeckej presile a po ťažkých niekoľkomesačných bojoch sa utiahli do hôr, odkiaľ viedli partizánsku vojnu,hovorí Ti niečo arm.generál Ludvík Svoboda,mal by, bol to aj v 60. rokoch čsl.prezident,V Buzuluku organizoval 1.armádny čsl zbor,z vojakov slovenskej armády,ktorí boli v ruskom zajatí alebo mnohé slovenské oddiely po nútenom odoslaní na východný front prechádzali na ruskú stranu, čo vieš vlastne o našej spoločnej histórii,že píšeš také somariny.Radšej sa zamysli na tým prečo čsl. vláda na čele s Benešom v 1938 roku zradila národ český aj slovenský a zapredala ho Francúzom Britom,ktorí nás zradili.Ako by sa vyvýjala história II.sv.vojny,keby československá armáda sa nestiahla z opevnenej čsl.hranice, ale by sa postavila nemeckej presile,pomohli by nám Francúzi, Briti či USA? Nepomohli Poliakom nepomohli by ani nám , ale určite by naše trpiace národy zamiešali ináč karty histórie.Keď chceš písať, píš ale nie voloviny.

 9. enekxcmv napsal:

  Ceska zruda zasa prekruca historiu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!