Na cestě domů z 99.narozenin svého otce zemřel syn miliardáře Rockefellera při pádu letadla.

Jak neštěstí došlo, není dosud jasné. Syn amerického miliardáře Davida Rockefellera (99), Richard Rockefeller, se zřítil se svým soukromým letounem a přišel o život. Byl na cestě domů z oslavy 99. narozenin svého otce, když v pátek ráno místního času zavadil jeho stroj o stromy a zřítil se dolů. O tom informují americká média s odvoláním na mluvčího rodiny.

„Je to strašná tragédie. Rodina je v šoku.“ Řekl mluvčí pro New York Daily News.

Jak k neštěstí došlo, není dosud jasné. Rockefeller, kterému bylo 65 roků, byl zkušeným pilotem. Pracoval jako doktor v americkém státě Main a měl dvě dospělé děti. Otec David Rockefeller, je následník ropného magnáta Johna D. Rockefellera (1839-1937) a v současné době je hlavou tohoto slavného klanu.

13. června 2014 | 19.47 hodin

http://www.rp-online.de/politik/ausland/milliardaers-sohn-rockefeller-stirbt-bei-flugzeugabsturz-aid-1.4310575
20 Komentářů k Na cestě domů z 99.narozenin svého otce zemřel syn miliardáře Rockefellera při pádu letadla.

 1. Krysar napsal:

  Jak potěšující zpráva, mám z ní opravdu radost a doufám, že toho v tomto směru bude přibývat více.

 2. jani napsal:

  Asi mlha… třeba nebyl zlý člověk, staral se o veterány s postraumatickým syndromem – asi věděl, jaká zvěrstva museli páchat – byl ve vedení Lékařů bez hranic.

  • čtenářka napsal:

   Je vidět jak málo víš, právě Lékaři bez hranic páchají neskutečné zlo. Třeba když tak rádi v africe očkují a pak pomře více jak polovina dětí, ty které nepomřou ochrnou a další lahůdky. Mně osobně jeho smrt nevadí, o jednoho zmetka míň!!

   • David napsal:

    Dobrý den, můžete prosím poskytnout více informací k „páchání zla“ Lékařů bez hranic ? Klidně i v angličtině. Manželka se k nim chce vydat. Nemám z toho vůbec radost. Díky. Klidně i soukromě na můj mail david.jandera@gmail.com

  • Adolf Balík napsal:

   Tipuji ho na jejich výkonnou tlapu, co měla na starost únos medicínského průmyslu a lékařských spolků.

 3. pepe napsal:

  No konecne.sice kapka als staci kdyz bude celej rok kapat a pak prijde boure sedlackeho teroru proti burzoazni pakazi.

 4. karelb. napsal:

  jakpak mu je tam na druhé straně? https://www.youtube.com/watch?v=fwCKg16moGs

  • Impuls napsal:

   V 59té minutě je jedna věta nečitelná. Rozhovor se týká koupě domu a používání peněz vůbec. Takže i v nebi je cenzura. Nicméně, neví někdo co tam bylo napsáno? Jinak tématicky vytvořila česká filmová tvorba něco podobného: Muž z prvního století.

 5. Impuls napsal:

  Adolfe Balíku, tak jsme se zase sešli na společném webu. Doufám, že jsi změnil svůj postoj na existenci fosilií a života na Marsu. Nedávno jsem se z Marsu vrátil a existenci života mohu jen potvrdit. Žijí tam dva druhy „brouků“: černí a bílí. Jeden kolega tvrdí, že tam zahlédl ještě jeden. Prý mají tihle brouci delší „čumáky“ a větší „slechy“.

 6. ElenaL napsal:

  Je pravda,že oni a im podobní okupujú celý svet,ale prečo sa im dáme? Prečo sme im to (naši predkovia) dovolili? Nenávidím vojny,pretože najviac trpia nevinní a aj v Osviedčime padli väčšinou iba pešiaci,ktorí nemohli za to,kde sa narodili! No a napadá mi otázka,že malajské lietadlo ktoré „zmizlo“ viezlo 12 malajských a 8 čínskych popredných vedcov,ktorí pracovali pre ich rodinu,ak už nie sú nažive,neprišli si náhodou oni pre neho??? :-)

 7. skazde napsal:

  Rockefeller obecně má mezi občany nedobrou pověst, bych se nedivil, že se něco takového mohlo stát přičiněním druhých, žádný strom do nebe neroste……

 8. majk napsal:

  Já se obávám že co si člověk sám nezabije, neměl by to jíst ani považovat za mrtvé…

 9. majk napsal:

  a nebyl to syn ale pravnuk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!