9/11 – Explozivní důkazy – Experti vypovídají

sshot-9

Nově přeložený 1 hodinový dokument o událostech z 11. září 2001. Nejvědečtěji a nejpřesvědčivěji zpracovaný dokument na toto téma. Žádné spekulace, obsahuje pouze čistá vědecká fakta a nejpodstatnější důkazy. Vystupují vědci a odborníci s vysokou kvalifikací a tituly. Ignorovat důkazy proti oficiální verzi událostí z 9/11/2001, již není možné!
7 Komentářů k 9/11 – Explozivní důkazy – Experti vypovídají

 1. John_Pitralon napsal:

  Tohle je docela zásadní video, které by tady asi mělo permanentně viset na titulní straně vzhledem k tomu, že se mainstream stále snaží tyto informace zatajovat nebo překrucovat. Takže tady máme přes 2000 profesionálů dožadujících se nového šetření 11. září, kteří oficiálně vůbec neexistují :-)

  http://www.patriotsquestion911.com
  http://www.ae911truth.org

  • Krysař napsal:

   Toto a jiné videa můžete lidem ukazovat denně, ale většina z nich jej nebude chtít vidět a ne proto, že by se báli ztráty té fiktivní "půdy" pod nohama, ale protože se tím prostě nechtějí zabývat, neb mají starosti o svou vlastní existenci a je pro ně příjemnější koukat na zprávy o tom, jak se jiní lidé mají mnohem hůře než oni, které jim s radostí poskytne TV Nova a ČT, případně i jiné zpravodajství. Neb tyto informace, zveřejněné ve videu, již po nich chtějí jejich vlastní úsudek, který z nich vyprchal a proto si raději počkají, až někdo dá odpověď, byť lživou a tu přijmou za vlastní, neb je to pohodlné.

 2. corgon napsal:

  Má to jednu chybu, do WTC nenarazili žiadne dopravné lietadlá. Keby si toto ľudia uvedomili tak už by bolo jasné že to nespáchali žiadni únoscovia z jaskyne a nejaký Usáma bin Aladin a dohady o páde veží by boli úplne zbytočné. Lietadlá tam nebohli byť z viacerých dôvodov a jeden z nich je že let takou rýchlosťou ako uvádza oficiálna verzia je v tak malej výške nemožný. Tu je video kde slovenský pilot boeingu hovorí deň po 11.9.2001 o rýchlosti lietadiel:
  https://www.youtube.com/watch?v=_E3clWatrkQ
  A tuje video dokument ktorý ukazuje že televízne aj takzvané amatérske zábery boli podvhy:
  September Clues - Definitive Edition (Slovenske titulky)
  http://www.youtube.com/watch?v=4WXHSxee-MY

 3. peter napsal:

  Skratka zistily že sa ich picha ,dojičky rospadaju tak si ich jednoducho zdemulovali ,a preco to neurobyt tak že zastrasime ludi teroryzmom,a prečo hned ztoho obvynit niekoho koho by sme mohli napadnut a kolonizovat, a tym si zvyšit odbyt zbrani ,

 4. krysar napsal:

  Není tajemstvím, že dvojčata si "odstřelily" sami amíci a tak povraždily civilní obyvatele, jenž se tam nacházeli, případně přišli pomoci.

 5. Krysař napsal:

  Není tajemstvím, že dvojčata odstřelila vláda USA. Kdyby nebylo tohoto teroru na vlastních občanech, neprošlo by jim výrazné omezování svobody (zatýkání bez zatykačů, věznění bez soudu ap., které v nejen v USA brobíhají), ale také by neprošlo u spojenců británie a EU okupace a genocida v různých částech světa.

  Stačí si srovnat videa řízené demolice budov a zhroucení předmětných mrakodrapů, kde lze vidět naprostou shodu. Kdyby šlo likvidovat budovy "troškou" leteckého benzínu, nebylo by potřeby výbušných směsí. Krom toho, snad nikdo neuvěří, že zhroucením několika podloží, dojde k demolici celé budovy, jenž se zhroutí do sebe, neb toto odporuje fyzikálním zákonům.

  Jen díky USA je zde extrémní terorismus, který úmyslně vytváří a následně jej podporují, ruku v ruce s genocidou občanů ato jen pro svůj zisk a subjektivní pocit moci. Všude se píše kolik válka stála, ale nikde se nepíše, kolik na ni bylo posléze vyděláno a to jak přímo ve formě cílené obnovy, školení nové armády, prodej vojenské techniky, ale i nepřímo ze zisku z nerostných surovin. A v neposlední řadě vyčerpání vlastního vojenského arzenálu, neb likvidace rakety, náboje ap. je levnější vystřelením, než jejím rozebráním a bezpečnou likvidací.

  Je hnus co se tu děje a je velmi flustrující vidět, kam až to zašlo, neb tímto ztrácí běžný občan jakoukoli kontrolu, nebo spíše ji již ztratil a stává se pouze ovcí, která za nekvalitní krmení toleruje fixi spokojeného života. Je hrůzné vydět, jak se každý kdo má dítě snaží tomuto dítěti poskytnout lepší život nežli měl on sám, nicméně touto slepotou jsme ve stádiu, kdy tomu našemu dítěti nalajnujeme život mnohem horší, nežli máme sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!