Pohlédněte vzhůru! / LOOK UP!

thmb2-250x300

Nový dokument z produkce www.Skyderalert.com o problematice chemtrails, ovlivňování počasí, geoinženýringu, záměru odstínit Slunce a zabránit oteplování planety Země pomocí vypouštění aerosolu do horních vrstev atmosféry. Promlouvají vědci a odborníci s dlouhodobými zkušenostmi a znalostmi. Tvůrci vyzývají veřejnost ke spolupráci na shromažďování důkazů. Stáhněte si do svého telefonu aplikaci, fotografujte oblohu s chemtrails a důkazy budou automaticky zaslány vašemu politickému zástupci.
Jeden komentář na Pohlédněte vzhůru! / LOOK UP!

 1. Definitiva napsal:

  Chemtrails, geoinžiniering - GI v r.2010 v jeseni som neregistroval a to takmer denne som sledoval oblohu a letiace lietadlá. Na jar 2011 som registroval chemtrails, boli to mohutné dlhotrvajúce stopy, bola to iná chémia ako dnes, stopy sú slabšie, pekne sa rozplývajú, sú menej viditeľné a postupne nenápadne kondenzujú vodu a tvoria na oblohe mliečnu hmlovinu, cez ktorú slnko len slabo presvitá. Mám stovky fotiek, dôkazov!
  Dosť často sa hmloviny začali rozpadávať do drobnej "baránkovitej" oblačnosti, tá sa tvorila v kužeľovitom výseku oblohy a baránky sa ukladali do rovonobežných útvarov, ako rebrá a rýchle /5-15 min/ sa rozplynuli, zmizli, ostala po nich modrá obloha. Na rozdiel od mliečnej hmloviny, ktorá na oblohe pretrváva aj deň aj viac. To svedčí pre jav manipulácie s dianím na oblohe.

  Každý človek si vlastnými zmyslami môže overiť, že chemtrails sú iné ako contrails, sú vyššie ako prirodzené mraky, tvoria sa len po lietadlách, majú iný vzhľad ako prirodzené mraky, niekedy sa prisunú po oblohe nad územie aj bez toho, aby lietadlá lietali.
  Sú dni, keď civiliné lety fungujú a chemtrails nie sú.
  Sú miesta mimo leteckých koridorov, kde ako je mesiac dlhý preletí len jednen funkčný slovenský vojenský MIG, žiadne civilné lety, a naraz sa zjavia lietadlá a po nich chemtrails.
  Je obloha, na ktorej sú súčasne lietadlá civiliné aj chemtrails.

  Neriešme, že čo to striekajú a ako to škodí, nechajme to odborníkom. Štát za naše dane je povinný nás informovať a ak informácie nemá, tak je povinný si tieto obstarať od odborných inštitúcií. Žiaľ odborný štátny dozor je u nás systematicky likvidovaný.
  Riešme, že nikto nemá právo GI robiť, ak to neprospeje ľuďom a Zemi. GI sa robí bez súhlasu voličov, parlamentov, vlád, robí ho zrejme vojsko USA, lebo nikto iný nemá takú neobmedzenú moc. GI robí aj Čína, aj Rusko, Indonézia, ale každý doma, čo neospravedlňuje. Je to následok zrútenia správy štátu v USA, keď moc v USA ovládli súkromné finančné kruhy milujúce militantný sionizmus. Chemtrails je na všetkých kontinentoch.

  GI škodí. Dôkazom sú samotní politici. Na dopyt neodpovedia, alebo zavádzajú, štátne inštitúcie mlčia, svetová politická špička v službách NWO-USA -EÚ mlčí, nikto sa nechytá iniciatívy na vyštrenie GI.
  Ak by GI neškodilo, tak by s tým nikto nerobil tajnosti a štát a vojsko by ľudí otvorene informovali.
  Stačí jeden MIG, ktorý odprevadí chemtrails na letisko a v priamom prenose pred našimi zrakmi nám môžu ukázať vnútro lietadla, odobrať vzorku, dať ju na rozbor a informovať. Nikto to nechce, trest smrti je veľkou hrozbou, zrazí vás auto, vypadnete z okna, pustíte si plyn...

  Ak niečo škodí, tak treba robiť poriadky. Jediný účinný systém je Švajčiarsky volebný systém priamych volieb a referend na všetky rozhodnutia parlamentu ako aj na existenciu štátu mimo legislatívy a moci politikov EÚ. Akosi Švajčiarsko tým, že nie je podriadené nikým nevolenej politickej lúze EÚ nijako neutrpelo, na počudovanie ani Škandinávci, Island...

  Je veľa informácií o tom, že otepľovanie je vymyslená politická klima agenda. Biela hmlovina vyvolaná GI otepľuje atmosféru, je to ako zamračená obloha v noci, skleníkový efekt, zamračené noci sú výrazne teplejšie ako bezoblačné, jasné. Súvisí vymyslená klima agenda otepľovania s kamuflovaním GI, ktoré evidentne spôsobuje otepľovanie?

  Posledné roky sa vyskytujú veľké extrémy v počasí, miestne suchá až vyschnutie úrody sa striedajú s miestnymi nárazovými zrážkami a povodňami. Má to súvis s GI? Suchá a povodne ohrozujú potravinovú sebestačnosť a vystavujú populáciu riziku politickej manipulácie a vydieraniu s potravinami. Chceme to? Volíme politikov na to, aby sa nám žilo lepšie, alebo horšie?

  GI mohla vzniknúť iba v spoločnosti s neobmedzenou celosvetovou mocou, ktorá dokáže diktovať politiku kontinentom a štátom. V minulosti bola moc ZSSR a USA. Dnes Rusko deklaruje politiku Slovanského zdravomyslia, budovania spoločnosti v prospech jedinca a naopak, ľudia musia budovať dokonalejšiu spoločnosť. Cieľom snaženia, existencie ľudstva je rozvoj spoločnosti, výchova a vzdelanie detí a nadhodnota vložená do výskumu a osídľovania kozmu.
  Človek bol stvorený bohmi, ako to vedel ešte Samo Chalúpka, Mor ho. A žiadnemu človeku bohovia nedali právo privlastniť si moc bohov a vládnuť a zotročovať ľudí. Žiadna rasa ani národ nie je bohmi vyvolená, ako tvrdí Tóra, alebo Obama.

  Existujú rôzne krivky vývoja. Existuje biely trpaslík a červený obor a potom explózia-implózia, zničenie všetkého, aby mohlo začať niečo nové. Technokracia ľudstva dospela do bodu keď, začína vývoj po špirále smerom dole, ale môže nastať aj implózia ľudstva, návrat do doby kamennej. Dianie na Ukrajine tomu naznačuje, už chýba len atómová vojna.

  Ľudstvo stojí pred rozhodnutím, musí si nájsť svoju novú morálku, na výber toho nie je tak veľa, USA, Rusko, iné lepšie a menšie spoločenstvá, ktoré sú však pod vládou cudzej moci.

  Pravda bohmi zjavená káže nám Slovanom... Máte šancu žiť, alebo skapať ako chorý pes. Zvoľte si svoju morálku a žite podľa nej a vyžadujte ju od vašich poslancov, ktorých si zvolíte, ale nezvolíte ich z politickej kandidátky politických strán.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!