Vláda zavírá lidi, kteří na Facebook umisťují proti-Obamovské příspěvky

Tento článek vás rozzuří. US vláda aktivně vyhledává ty, kdo kritizují vládu, konkrétně Baracka Obamu, a zatýká je bez obvinění. Jsou předáváni institucím duševního zdraví, kde se jim dostane „výcviku“ v tom, jak správně nahlížet na svět.

Připomíná vám to tu knížečku, kterou napsal George Orwell?

A zhoršuje se to.

Většinou obětí tohoto únosového spiknutí vlády jsou veteráni.

Od Ruthefordova institutu:

Během těch čtyř let od počátku Operace ostražitý orel vláda trvale posilovala svou kampaň za „umlčení“ disidentů, zvláště těch s vojenským pozadím. Uplatňování těchto taktik v kombinaci s duálním ohlašováním levicových a pravicových „extremistů“ ministerstvu domácí bezpečnosti, což je široká definice extremistů, jako jednotlivců a skupin, „kteří jsou převážně protivládní, odmítají federální úřady ve prospěch státních a místních úřadů, nebo odmítají správní úřady úplně,“ se začalo pro každého, na koho se nahlíží jako na odpůrce vlády, vyvíjet špatně.

Jednou ze zvláště znepokojivých nálepek mentálního zdraví používanou proti veteránům a dalším, kteří zpochybňují status quo, je „odmítavě vzdorovitá porucha“ (ODD). Jak vysvětluje žurnalista Anthony Martin, diagnóza ODD „znamená, že taková osoba projevuje ‚symptomy‘, jako je zpochybňování autority, odmítání postupovat podle směrnic, tvrdohlavost, neochota jít s davem a praktikování neposlušnosti či ignorance k příkazům. Osobě se může dostat této nálepky, když ji považují za volnomyšlenkáře, nonkonformistu či individualistu, který je podezíravý k velké, centralizované vládě… Svého času byl protokol této poruchy přijat mezi zdravotními profesionály jako diagnóza rezervovaná pro odmítavou vzdorovitost u dětí a dospívajících, kteří projevují nekontrolovatelnou vzdorovitost ke svým rodičům a učitelům.“

Případ 26 letého vyznamenaného mariňáka Brandona Rauba – který se stal cílem tohoto kvůli svým příspěvkům na Facebook, vyšetřovaného vládními agenty kvůli svým názorům na vládní korupci, zatčeného bez jakéhokoliv zatykače, označeného za duševně nemocného za to, co bylo popisováno jako „konspirační“ názory na vládu, zadržovaného proti své vůli na psychiatrickém oddělení kvůli tomu, že stál za svými názory, a izolovaného od své rodiny, přátel a advokátů – je přímým příkladem vládní války proti veteránům.

Raubův případ nadzdvihává sukýnku nad špinavou žumpou vládního systému, který útočí na Američany – zvláště vojenské veterány – za vyjadřování své nespokojenosti nad rychlým přechodem Ameriky k policejnímu státu.

Zde je nový příběh od RT o Brandonu Raubovi. Korporátní média ve Spojených státech zjevně tento příběh nevypráví:

John Whitehead z Rutherfordova institutu, aby zdůraznil, jak významný tento příběh je, tak se stal vedoucím advokátem nevinných obětí, na které útočí Obamova ideo-policie. Whitehead je dost známý svou obranou Listiny práv během posledních desetiletí.

A je to opravdu významné.

Obama chce, aby všichni přemýšleli jako zombie s mrtvým mozkem, zatímco on bude Ameriku přetvářet na Orwellovo 1984.

Probuďte se.

Posted by Staff on June 14, 2014

Zdroj: http://www.politicalears.com/blog/government-arresting-people-for-antiobama-facebook-posts/
6 Komentářů k Vláda zavírá lidi, kteří na Facebook umisťují proti-Obamovské příspěvky

 1. čtenářka napsal:

  Tak už dávno pozoruji a čtu na US webech, že US vláda označila za největší nepřátele státu, právě veterány, dělaj tam s nima fakt strašný věci.

 2. Riesenie? Mozgove cipy pre veteranov... napsal:

  Myslí si to americká armáda, ktorá chce prostredníctvom svojej výskumnej agentúry DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) nájsť cestu, ako v kritických situáciách zasiahnuť priamo do mysle vojakov, uviedol portál MIT Technology Review. Výskum je časťou armádneho projektu s dotáciou 70 miliónov USD. Jedným z riešiteľov je tím vedcov z Kalifornskej univerzity v San Franciscu a druhým Massachusetts General Hospital.
  Hovorí sa ale, že cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami. Preto treba brať s rezervou deklarovaný cieľ výskumu – má sa zamerať hlavne na vojnových veteránov, ktorí po odchode z aktívnej služby často trpia depresiami a ďalšími psychickými poruchami. Ich dôsledkom je aj niekoľkonásobne vyšší podiel samovrážd medzi veteránmi, oproti ostatnej populácii.
  Navrhované riešenie spočíva v monitorovaní elektrickej mozgovej aktivity pomocou miniatúrnych elektród priamo v lebke, ktoré by odovzdávali signál do špeciálneho čipu, taktiež umiestneného v hlave pacienta. V prípade výskytu patologických stavov by čip sám prostredníctvom elektród vykonal korekciu. Pacienti by sa tak zaobišli bez dávok psychofarmák, ktoré sú vďaka množstvu vedľajších účinkov pre organizmus vyššou záťažou a terapia by nastala len vtedy, keď je to reálne potrebné.

  http://www.techbox.sk/gadget/c11408/s-mikrocipom-proti-depresii-alebo-do-pekla.html

 3. Konkoly Michal napsal:

  Takú vládu treba odstaviť, a odstrániť všetkých zainteresovaných.

 4. an napsal:

  Amerika byla zeme,kde jste mohli beze strachu rici svuj nazor..asi se to meni,padl blok vychod zapad,neni ceho se bat,kdo rekne nepohodlny nazor,ma smulu?je nutno hajit demokracii svobodu,vedet CO tato slova znamenaji..

 5. pohan napsal:

  neco jako kdyz posilaj lidi ,kteri nechtej konzumovat chemii nabity
  potraviny k psychiatrovi a diagnoza? syndrom zdraveho stravovani.
  ted uz jen vymyslet syndrom selskeho rozumu a otevrit koncentraky.
  paperclip se amikum nejak vymknul z rukou,zavirovali se fasismem:)
  4nsa:go fk yourself neocon bitchies

 6. Smad napsal:

  Toto v amerike nie je nic nove. Spomente na indianov, cernochov, … Vzdy to tam bolo o tom ze „My mame pravdu a kto s nami nesuhlasi nema ziadne prava“
  God bless America!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!