Bojovníci z dobrovolnického batalionu Azov nazývají povstalce ne-lidmi a svoločí

Snímek obrazovky pořízený 2014-06-21 11:31:57 Slyšet názory žoldáků, kteří se připravují na boj proti povstalcům na východní Ukrajině a zřejmě pocházejí z Pravého sektoru, apod. je vskutku poučné. Takovéto postoje zřejmě skutečně nemají daleko k názorům nacistů během 2.sv.války. Dědictví Banderovců se bohužel přelévá do dalších generací.

Autoři videa: http://www.radiosvoboda.org/
5 Komentářů k Bojovníci z dobrovolnického batalionu Azov nazývají povstalce ne-lidmi a svoločí

 1. Fuck the banderas terorist.Russian and Ukrain bradhers

 2. Kluk napsal:

  Ty sráčové (Fašounci) nebojují za spravedlnost a lepší život, ale za Ukrajinskou ŽidoOligarchii.

 3. krysar napsal:

  USA si tvoří další teroristickou buňku z negramotné a zaostalé západní ukrajiny, aby mohli vtáhnout RF do další studené války a tudíž měli volné ruce v teroru po celém světě. Bez RF nebude míru.

 4. Kartouzian napsal:

  Ten nadpis je zavádějící! Ten chlápek tam neřek nic špatnýho, spíš budí dojem, že neví jaká bije! V podstatě říká to co Babaj, ale v opačném gardu. Totoiž že nebojuje proti milicím na východě země, ale jen proti cizím žoldákům a těm co chtějí rozbít územní celistvost země. Babaj neuzává Ukrajinu a bojuje za jednotnou pravoslavnou Rus a taky odmítá že bojuje s Ukrajinci, chce bojovat se západními žoldáky a těmi co jim slouží a zrazují Rusko. Jinými slovy oba nehctějí vést boj spolu, ale proti cizincům. Ani jeden nechápe, že to oni sami se každý jeden někomu prodávaj – jeden Washingtonu a jeho bruselským kompradorům a druhý Moskvě pod vládou neoopričníků. Měli by všichni prohlédnout, spojit se a vytvořit Ukrajinu svobdnou, která by Mezinárodnímu židovi a jeho poskokům tyu Valtmann a Kolomojský, ale i bohužel stále více Putin udělali čáru přes rozpočet! Spolu by byi nepokořitelní! Takhle se navzáje rdoucí za zájmy zločinných obřezanců!

 5. Kartouzian napsal:

  Ten nadpis je zavádějící! Ten chlápek tam neřek nic špatnýho, spíš budí dojem, že neví jaká bije! V podstatě říká to co Babaj, ale v opačném gardu. Totoiž že nebojuje proti milicím na východě země, ale jen proti cizím žoldákům a těm co chtějí rozbít územní celistvost země. Babaj neuzává Ukrajinu a bojuje za jednotnou pravoslavnou Rus a taky odmítá že bojuje s Ukrajinci, chce bojovat se západními žoldáky a těmi co jim slouží a zrazují Rusko. Jinými slovy oba nehctějí vést boj spolu, ale proti cizincům. Ani jeden nechápe, že to oni sami se každý jeden někomu prodávaj – jeden Washingtonu a jeho bruselským kompradorům a druhý Moskvě pod vládou neoopričníků. Měli by všichni prohlédnout, spojit se a vytvořit Ukrajinu svobdnou, která by Mezinárodnímu židovi a jeho poskokům tyu Valtzman a Kolomojský, ale i bohužel stále více Putin udělali čáru přes rozpočet! Spolu by byi nepokořitelní! Takhle se navzáje rdoucí za zájmy zločinných obřezanců!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!