Spolkový prezident Gauck byl přijat v Aachenu s čistým opovržením

Za normálních okolností, je země hrdá na svého prezidenta. Ale v Německu je to poněkud odlišné. Zdá se, že naše Spolkové shromáždění, zvolilo špatného člověka, když se podíváte na níže uvedené video. 19.6.2014 byl prezident Joachim Gauck v Aachenu na návštěvě. Po tom, co Gauck opakovaně požadoval, aby se Německo znovu ,,chopilo zbraní“, byla nespokojenost obyvatel stále zjevnější.

(poznámka překladatele: všímáte si, jak původně pacifistické a tzv. důvěryhodné osobnosti, najednou otočí a volají po válce?)

Video:

,,Válečný štváč, váleční štváč a terorista" tak volali občané Aachenu na našeho počestného prezidenta a bývalého příznivce ministerstva vnitra. To není přitažené za vlasy. Od bezpečnostní konference v Mnichově v únoru, se zdá, že Gauckovo poslání je vysílat stále víc Německých vojáků do krizových a válečných oblastí. Tím má Německo hrát větší roli ve světové politice.

Nicméně, takové mise se líbí jen zbrojnímu průmyslu a našim politikům. Společně s novináři a hlavními sdělovacími prostředky tak zametají pod koberec vraždy civilistů na východě Ukrajiny. Každý, kdo říká něco jiného, je potrestán.

Vzhledem k takovým a dalším přestupkům, jakým na příklad byla státní návštěva ve Švýcarsku, kde je náš milý spolkový prezident poučuje o demokracii. Měli bychom opravdu popřemýšlet, jestli je Spolkové shromáždění ještě ve stavu zvolit člověka, kterého akceptuje také národ.

Nicméně změna v ústavě je spíše nepravděpodobná. Protože se má za to, že je národ nedospělý a fašisté a nacisté z Majdanu jsou bezvadným řešením.

Chování občanů Aachenu je příkladné, ale bohužel nic se nezmění. Tento „dobrý“ prezident je jednoduše označí za ,,blázny“ a bude dál volat ve jménu Američanů po válce po celém světě. Tím schvaluje schvaluje smrt žen, dětí a nevinných lidí.

Zdroj: https://marsvonpadua.wordpress.com/2014/06/20/bundesprasident-gauck-wird-in-aachen-mit-purer-verachtung-empfangen/#more-453
3 Komentářů k Spolkový prezident Gauck byl přijat v Aachenu s čistým opovržením

 1. Adolf Balík napsal:

  K tomu slavnému poučení Švýcarů, kterého se jim dostalo od Gaucka, jak dělají špatně demokracii, když tam mají něco pro to "správnou" demokracii nebezpečného jako referenda, je i tento zdejší článek:

  http://www.nwoo.org/2014/04/11/nemecky-president-utoci-na-nebezpeci-svycarske-samospravy/

  Bohužel, jeho převod do nového redakčního systému mu poněkud zvláštně upravil grafiku.

 2. krysar napsal:

  Njn, mafiánské vládní struktury s lobisty u zadku se z nás snaží dělat tupé ovce a bohužel se jim to zatím daří.

  • Adolf Balík napsal:

   Částečně se jim to daří, ale ne úplně. Z Německa je třeba tento důkaz reakce na Gaucka nebo ty demonstrace, o kterých je článek níže. I v jiných zemích se leccos děje. Naprosté odmítnutí býti ovcemi pak projevili občané na východě Ukrajiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!