Čistá pravda v 6ti minutách od Andrease Poppa

Snímek-obrazovky-pořízený-2014-06-22-130156-300x187

Úryvek z diskuzního panelu z roku 2011 na otevřeném fóru ,,Wissensmanufaktur-továrna na vědění". Wissensmanufaktur je nezávislý institut pro ekonomický výzkum a sociální politiku. Wissensmanufaktura je nezávislá veřejných prostředcích, inzerentech, klientech a vlastnících médií umožňuje otevřený výzkum a publikaci výsledků, které neodpovídají na "politické korektnosti".


Andreas Popp - narozen r. 1961, makroekonom, předpovídal tzv. finanční krizi, byl 25 let v představenstvu úspěšné firmy, od r. 2007 přednáší, publikuje, vyučuje, píše knihy.
10 Komentářů k Čistá pravda v 6ti minutách od Andrease Poppa

 1. Krysar napsal:

  Hezký projev, jemuž tleskám. Je pravdou, že USA a jeho noshledové konají v posledních letech větší vyvražďování lidí, než se dopustilo fašistické německo za II.sv.valky a to včetně židů. Nicméně pomocí propagace, za které by se fašistické německo opravdu nemuselo stydět, do nás pumpují jak je to správné, neb umírají nelidští muslimové - chyba!! Vraždí lidi a upřímn řečeno, kdyby mi USA zavraždily někoho z rodiny, také vezmu zbraň, abych ji proti nim mohl použít.

  Nicméně ve videu je řečeno jak se "chovat" (v uvozovkách úmyslně), ale lehko se říká, těžko koná. Sám už TV nemám a tudíž ani neplatím poplatky, proč také - poplatky jsou pro ČT, která lže více, než nepřizpůsobivý občan na pracáku. Ale ostatní je více než problematické. Zkvétající zemědělství, obvzláště u nás, bylo účelově zlikvidováno a tudíž jsme byli přinuceni konzumovat jedy z Polska a nejen od nich. Sehnat kvalitní potraviny, z domácí produkce je opravdu velmi problematické, a to neřeším otázku financí, ale kde? Konzumovat imaginární bio-potraviny? Nenechte se vysmát, to je jako koupit Iphone a tvrdit, že mám top technologii. Bio-potraviny je jen předražená kopie toho co se sežene v Tescu.

  • Helen napsal:

   Krysar:
   Zdravím Tě a dovol mi abych ti řekla jednu věc narovinu.
   Jedna věc je "vyhodit" telku a doufat, že začnu žít jinak, a druhá věc je jen o tom polemizovat.
   Ř

   • Helen napsal:

    Řešení je, ale není vůbec snadné...A výsledek není zaručen.
    Tak dlouho jsem byla znechucená tím vším, tak dlouho jsem hledala co s tím udělat..Nejdříve jsem doufala, že se mi podaří rozpoutat třeba nějaké hnutí,nebo že se svou energií nadchnu i přátele a mé okolí, aby s tím vším také něco udělali..Nakonec jsem zjistila, že jsem na to stejně jen sama a pokud s tím chci něco udělat - něco změnit musím já sama.
    Takže ze dne na den, jsme s partnerem vypadli z Prahy na venkov, našli prozatím pronajaté bydlení a začali budovat vztahy...Jooo na dědině to jde..všechno...a divil by jses, že z větší části dokonce bez peněz...Soused donese zeleninu,my doneseme něco co vyrábíme zase jemu...A na dědině nemáš jednoho souseda, ale desítky..Jsou tu také dva statky..Kde prodávají mléko za 11,-Kč, to mléko má kvalitu asi jako smetana v supermarketu:), prodávají maso - hovězí, které se pase kousek nad naším domem ( já je ale chuděrky nejím, to jen uvádím jako skutečnou možnost).
    Další soused z toho mléka které kupuje v kravíně vyrábí jogurty a máslo!Atd, atd.. Jde to, je cesta jak z toho ven.. Ale ta cesta neveda v žádném případě po stejných kolejích...
    je to paradox, lidé utíkají z vesnic pryč do měst, ale přitom právě ve spolužití na venkově je šance jak být nezávislý a jít jiným směrem...I lidé zde více naslouchají, jsou přemýšlivější a hloubavější :)

    • dundee napsal:

     Čistou pravdu si sice neposlechnu, protože neumím německy, ale Helen, máme úplně stejný ideál, jen Vy k němu také to okolí. Také jsme se vystěhovali z totožných důvodů z velkoměsta, ovšem za ta léta se nám nepodařilo najít jediný selský produkt na vsi a ve všech přilehlých. Tedy mimo vajíček a medu, protože zde žije poslední selka, ale i s těmi je občas problém. Nejhůř je na tom ovoce a zelenina, maso, mléko, sýry u nás vůbec široko daleko nejsou. Farmářské trhy ani obchod nepovolí (nedá souhlas) vedení obce. To by mě moc zajímalo, kde jste ;-)
     Podle lidí je moc důležité do jaké oblasti se člověk dostane, protože ne všude kvete kvítí, i když slunce svítí pro všechny stejně...

  • eM napsal:

   Blázne, to jsi viděl v televizi co nemáš? BIO potraviny si nesmíš kupovat v supermarketu, ale od BIO výrobců, není těžké si je prověřit, ti co jsou opravdu BIO ti to i rádi předvedou, a ostatně to poznáš (ty možná ne) i na chuti.
   No a pak jsou taky spolky, které se zabývají tím, že to kontrolují za tebe. S těmi také nemám problém, pokud nejezdí v nový audině a neleštěj si furt hodinky, tak jim snad půjde o kvalitu a ne o prachy.

 2. Dracul napsal:

  Smeťme společným úsilím Satanovu synagogu 666!!!!!!!!!

 3. kik napsal:

  větší než německo za 2SV ne... neumíš počítat, ale malé to vyvražďování rozhodně teda není

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!