Kde jsou hranice sebeobelhávání pánů Vondry, Fištejna a spol.?

Snímek-obrazovky-pořízený-2014-06-22-144738-300x187

18. 06. 2014 proběhla v pražském CEVRO institutu panelová diskuze: Putinovo Rusko: kde jsou jeho hranice? Při sledování příspěvků jednotlivých panelistů si nešlo nevzpomenout na to, jak nacisté odsouzení během Norimberských procesů i během soudů stále trvali na své víře v nacistickou ideologii. Také jsem si vzpomněl, jak během pádu komunistického režimu u nás kolovaly vtipy o tom, že komunisty bude potřeba zavřít do rezervace. Lidé, kteří jsou schopni donekonečna opakovat dávno vyvrácené lži, teď např. o tom, že Rusko je v ukrajinském konfliktu agresor, jsou na takovou rezervaci zralí. Přesto se našla asi stovka těch, co jim u toho ještě tleskali.

Nevím, jestli je nebo není škoda, že na tuto tragikomedii nepřišlo více těch, co by byli schopni ji dostatečně fundovaně okomentovat, mě na to z různých důvodů přešla chuť. Problémem je, že tito lidé jsou stále v pozicích, kdy mají různé rozhodovací pravomoce a kdy je spousta lidí bere vážně. A že díky takovým lidem jsou možná válečná utrpení, která v současné době ve světě probíhají. A u toho už přestává legrace.

Doufám tedy, že pro vás bude arogantní výsměch Alexandra Vondry nebo Petra Koláře dostatečnou motivací na to, abyste na nějakou příští podobnou diskuzi přišli a nechali jim jejich úsměv ztuhnout na tváři.

Diskutovali:
redaktor Českého rozhlasu Libor Dvořák
novinář Jefim Fištejn
bývalý velvyslanec České republiky v Rusku Petr Kolář
bývalý ředitel Vojenského zpravodajství brigádní generál (v. z.) Miroslav Krejčík
moderoval ředitel PCTR Alexandr Vondra.
20 Komentářů k Kde jsou hranice sebeobelhávání pánů Vondry, Fištejna a spol.?

 1. Kluk napsal:

  Pokaždé, když vidím toho bolševika Vondru, tak se mi tak nějak jako by zhoupne "kufr". Zvláštní :-D

 2. Adolf Balík napsal:

  S tím tleskáním by to mohlo být jako u Clintonky. Ta měla nedávno nějaké povídání na CNN. Na Braitbart je o tom článek i s nějakým videem. Tak jí k tomu CNN přivezla řádně poučenou klaku a dirigenti klaky dávali dovezeným roztleskávačům jemné pokyny.

 3. Radek Dvorak napsal:

  Alexander Vondra je zjevne tim co me vede k mysleni ze neni cesty k potrestani angentu CIA !!!
  Vondra je proste ten clovek ktery muze delat vsechno!!!
  Zlodej (kdo schvaluje Vrazdy civilistu je vrah) a Vrah Lhar a konspirator s ksichtem Suverena muze vsechno beztrestne!!!
  Z toho se zveda kufr a zatinaji pesti!!!
  Fuj tajksl Velebnosti!!! ZRADCE nic jineho to neni ZRADCE!!!
  Schwanzenberg by molh se Sasenkou byt v Uranovych dolech na 25Let bez moznosti propusteni pro vysokou nebezpecnost pro spolecnost!!! Jejich Resocializace je naprosto Nemozna!!!
  Asi si podam inzerat: Koupim odstrelovaci pusku Dragunov s naboji!!! zn: Strilim dobre a kontakty na Zradce mam!!!

  • Pozorovatel napsal:

   Dragunova nekupujte, není to s přesností nic moc. Sice můžete opakovat vícekrát, ale třeba to nestihnete....

   • Bushman napsal:

    Dragunov je dobrá značka. Myslim, že pro uvedenou "vysokou" bude vhodné vytvořit střelecký tým. Jistota zásahu první ranou zaručena.

 4. jani napsal:

  Bushovy a Obamovy USA: Kde jsou jejich hranice?

  Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut pořádá panelovou diskusi s titulem Bushovy a Obamovy USA: Kde jsou jejich hranice?

  V diskusi přednesou své pohledy na zahraniční politiku a vojenské operace USA a NATO analytik a politolog Daniel Soilis, slovenský redaktor Lubomír Huďo, Václav Novotný z organizace Ne základnám, zakladatelé nezávislých webů NWOO.ORG, Freepub, Freeglobe a Protiproud. Seminář a následnou diskusi s publikem bude moderovat redaktorka Svobodného vysílače Jana Karásková

  Před diskusí bude promítkut sestřih z přednášky docenta I. Němce, CsC z VUT Brna - studie pádu budov WTC

  Dominantním tématem diskuse pravděpodobně budou válečné konflikty, pro které byly využity operace tajných služeb (útoky z 11. září 2001 a podpora organizování tzv. "barevných revolucí"). Zvláštní pozornost v posledních měsících přitahuje financování tzv. Euromajdanu, který byl zneužit k ukrajinské krizi a občanské válce.
  ______________

  NEBYLO BY TO ŠPATNÉ, NE? :)

 5. jani napsal:

  To je text, který jsem s úvodní větou "Můj návrh na další podobnou akci" dala do komentáře na youtube pod toto video: https://www.youtube.com/watch?v=hji9uasoz9g

 6. jani napsal:

  Tak jim tam třeba taky něco napište...

 7. CARLOS IV napsal:

  Prave to je to. Udelat aspon to co jsem videl na YT kdyz zdejsi zido-banda pozvala valec. zlocince Albrightovou k podpisu jeji "knihy" (asi neco jako Mein Kampf, ze). Par chlapu tam vlitlo a vynadalo ji do valec.zlocince -(baba jim odpovidala anglicky) a trousila jeste hlasky o "Fuck** Serbs".
  Kdo zna historii tak by ji mel hned chytit za slovo a zeptat se ji zda Srbove kteri se ve velke mire zaslouzili o porazku Hitlera jsou ji "proti srsti" prave kdyz jeji rodina ("taky - Zidu") "musela pred Hitlerem z Cech uteci (do USA) ?" - vsichni vime ze tomu tak neni protoze jeji rodice "utikali" i s ukradenymi obrazy z Narodni Galerie. Tedy - tyhle sedmilhare neni tak tezke usvedcit a Vondry bych se hned zeptal jestli nekdy necitil neco jako "profesionalni inkompetenci" kdyz jakozto drzitel modre knizky (za kterou byl jiste komunistum vdecny) vital pred lety v CR predstavitele NATA (=profesionalni vojaky)a domlouval s nimi ceske pristoupeni, a to bez uzardeni, ktereho tento nosorozec zjevne neni vubec schopen...

  • Adolf Balík napsal:

   Horší je to, že před Hitlerem nejdříve utekli do Srbska, a teprve později do USA. Takže ubližuje těm, ke kterým původně utekla.

 8. CARLOS IV napsal:

  Jani - prave jsem na to mrkl ale komentar tam neni dosud zadny. Wonder why ???

  • jani napsal:

   Já to tam vidím... a ještě jsem tam dala:
   2014-06-03 Cenzura v ČT s Janou Karáskovou
   http://www.svobodny-vysilac.cz/svcs/index.php/Archiv

   CNN, BBC, Reuters, ČT a další cenzurují, ale v dnešní době si lidé mohou najít informace i jinde. A mnoho lidí má mobily... téměř kdokoli dnes může šířit osvětu přes internet. Proto asi je takové úsilí i internet "zkrotit" a zcenzurovat. jako jsme my kdysi poslouchali Hlas Ameriky nebo Svobodnou Evropu, tak dnes Američané sledují Hlas Ruska a RT aby se dozvěděli víc o tom, co se děje v Sýrii nebo na Ukrajině...
   The Reality Of The United States Government. Please Watch!!!

   Paul Craig Roberts :"Washington už nemá za to, že jaderná válka nemůže mít vítěze. Naopak má za to, že tuto válku lze vyhrát, a proto jak proti Rusku tak proti Číně plánuje její první úder."

   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/p-c-roberts-vladni-budovy-ve-washingtonu-obsadil-dabel

   Ron Paul, kandidát na prezidenta USA:
   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=259679450886162&set=p.259679450886162&type=1&theater

   Starší video: Daniel Estulin o podzemních základnách USA budovaných v Afghanistánu kvůli válce proti Rusku a Číně,
   Daniel Estulin on Bilderberg,Secret Bases in Afghanistan For Future Invasion of Russia

   Václav Havel chtěl nejdřív zrušit NATO... zanedlouho už souhlasil s "humanitárním bombardováním" Srbska. Možná ani nevěděl, že to měli být členové AL-Kaidy, vyplácení CIA, kdo pomohl rozpoutat masakry v Kosovu /viz dokument Zero/.
   ZERO An Investigation Into 9/11 (FULL documentary)

  • jani napsal:

   A toto:

   K tématu - článek A. Vondry "15 let od rozšíření NATO – budíček, vstávat, do práce!" jsem okomentovala...
   Dala jsem tam odkaz na článek s názorem P.C. Robertse a tomuto diskutérovi jsem odpověděla:

   Martin Horsky · Sledovat · Autor nejlepších komentářů · Meriden, Connecticut
   Strizlive hodnoceni, ted jeste kdo na ten budicek zareaguje. NATO je prvni vojenska smlouva do ktere Spojene staty ve sve historii vstoupily. Co z ni vytezili evropsti spojenci bylo 50 let bezpeci, vyuzite k budovani "socialnich siti" a volier. Co z ni vytezila Amerika je maximalne pocit dobre vykonane prace. Dovedu si predstavit americkeho politika co navrhne vystup USA ze smlouvy a nahradou doda nuklearni arsenal kazde clenske zemi byv. NATO co si o nej rekne. Kdyz muze mit atomovou bombu Pakistan (a brzy Iran), proc ne Nemecko nebo Norsko.

   Jana Karásková · Autor nejlepších komentářů · VŠE Praha
   Myslíte si, že milion mrtvých Iráčanů a rozbombardování zemí jako je Libye je "pocit dobře vykonané práce"?
   Odpovědět · To se mi líbí · před 2 s

   Jana Karásková · Autor nejlepších komentářů · VŠE Praha
   Proč myslíte, že generální ředitel ČT odmítá odvysílat toto svědectví bývalého šéfa NATO?

 9. CARLOS IV napsal:

  Adolfe, na Clitorisovou aspon obcas leti vzduchem bota, stejne jako letela na Bushe Jr. Do Vondry by nemelo byt vubec tezke se ted strefit - pri jeho praseci figure (urcite pamatujes jak byval za bolsevika podvyziveny)!

 10. York napsal:

  Souhlasím s proslovem, připadám si jako před rokem 1989. To je síla.

 11. Radbůza napsal:

  Slovy klasika, chtějí lidi zahnat do úzkých a pak jim nabídnout spásné řešení, navenek čistí uvnitř zkažení. V těchto dobách je slyšet mnoho falešných proroků viz. výše jmenovaný výkvět národa, včetně Miloše - dnes v Hovorech z Lán zase plival síru na Rusko, čert jeden. Je dobře vidět z čeho mají ti psy strach a čeho by se tak rádi zbavili všemi prostředky. Ale myslím, že jejich plánem je nejprve udělat v očích celého Světa - za zkázu kterou sami tvoří, zodpovědné Rusko. Oni by poté rádi přišli jako spasitelé, proto tolik lží , chytračení, lstí, násilí a faulů. Nebojme se a neklesejme na duchu, tato sebranka všemožných zrůd nakonec nebude ten, kdo povede národy tohoto Světa po cestě vývoje, ale zanikne jako vše ve vesmíru co se stává a stane nepotřebným. S pozdravem kamarádi. Co nás nezabije, to nás posílí. :-)

 12. brok napsal:

  Tahle biomasa si postupně zadělává na svůj rozsudek a pád. Ač z různých pohnutek, jedno mají společné: bojí se a lžou.

 13. věštec napsal:

  Nešťastní sionističtí neokonzrvativci už cítí svůj konec, konec své poholokaustové konjunktůry. Jo jo to je konec vy sráči a je to Putin a Rusko kdo vás pošle tam kam patříte, před mezinárodní soud. Ale né před ten váš v Hagu jehož jste vlastníky, ale před skutečný mezinárodní soud kde vás budou soudit zástupci národů proti kterým jste vedli loupeživé války, budou tam Vitnamci, Korejci, zástupci zemí Latinslé Ameriky, Jugoslávie, Iráku, Avganisánu, Lybie, zástupci lidu USA jejichž země jste se lstí zmocnili a k vedení válek zneužívali. Budete souzeni a odsouzeni pro vás k nejstrašnějšímu trestu, propadnutí veškerého nakradenoho a k těžké manuální práci na doživotí.

 14. Slovan napsal:

  Jak vidím ten odulý dementní Vondruv pysk tak je mi na blití,to snad ani není člověk,to je nějaká vyoraná myš někde z Rotšildové nemovitosti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!