Jakto, že jste ještě nepochopili, že musíte podpořit ty, kteří jsou ochotni a schopni změnit společnost?

Milí čtenáři, já jsem také ještě nepochopil, že vám není jasné, že když chcete, aby něco existovalo, tak to musíte podpořit. Pokud chcete, aby se změnila česká mediální scéna k lepšímu, tak musíte podpořit ty, kteří to dělají. Česká televize má rozpočet 7 miliard Kč ročně. Mezi nezávislými médii by se dal počet lidí, které to uživí, spočítat na prstech jedné ruky.

Logika věci je taková, že dokud nepodpoří tento národ lidi, kteří jsou skutečně schopni něco užitečného a prospěšného pro společnost udělat, tak se nic k lepšímu nezmění. Nebo si snad myslíte, že lidi v ČT, na NOVĚ, v Respektu, Reflexu, MF DNES, Lidovkách a dalších médiích v rukou majitelů korporací najednou z ničeho nic začnou publikovat pravdivé a skutečně užitečné informace? Sami dobře víte, že ne.

Za poslední rok přišlo na náš účet ani ne 20.000 Kč a to včetně příjmů za reklamu. To je sotva na měsíční plat jednoho člověka, který by se této činnosti mohl věnovat na 100% a profesionálně.

Musíte pochopit, že pokud mají mít lidé, kteří se snaží o něco užitečného, mít nějaký vliv na dění v tomto světě, tak musí mít také dostatečnou podporu od dalších lidí. Zatím tomu tak není. Pokud by nás bylo víc a pokud bychom se mohli věnovat této práci bez toho, abychom si museli vydělávat na obživu jiným způsobem, tak by bylo možné, aby se naše práce mnohonásobně zlepšila jak po kvantitativní, tak i kvalitativní stránce a aby měla skutečný vliv na dění v této zemi.

Pokud už jste to pochopili a chcete nás podpořit, můžete na tento účet: 2600454961/2010 a to nejlépe pravidelně.
Pokud chcete přispět anonymně, můžete použít tento účet: 2000527223/2010
A samozřejmě rádi reklamou dáme vědět o vaší práci, podmínky naleznete zde.

Je nutné, abyste tohle pochopili. Proto zde bude tento text vystaven v úvodu, dokud se nedopracujeme k příjmům alespoň 8.000 Kč/měsíčně.

Do komentářů pište pouze příspěvky typu: "Pochopil jsem to a budu pravidelně posílat podporu."
Negativní komentáře budu mazat, protože nejsou k ničemu dobré.
Také budu mazat výmluvy, proč to neděláte, ty jsou také k ničemu.
Vysvětlováním toho, proč to zde lidé ještě nepochopili, se také nezdržujte.

Možná nejsem ten správný člověk, který si zaslouží nějakou podporu, možná tohle není ten správný web, který si něco takového zaslouží. Jsem na vás zvědav.

Pokud se ukáže, že nechápete, co tu píšu, tak se zákonitě dříve, či později stane, že tento web zanikne a lidé, kteří zde publikují, budou dělat něco jiného.

Je to na vás.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!