Veggie Parade 2014 – Praha / VIDEO

vegtransV sobotu 21.6.2014 prošel Prahou už několikátý ročník za práva zvířat a za veganský a vegetariánský životní styl Veggie Parade. Jako vždy, i tentokrát přišlo o mnoho více lidí, než dříve. Účastníků bylo odhadem kolem 800. Je už mnohokrát dokázané, že člověk nepotřebuje ke svému životu živočišné produkty. Zdrojů je po internetu více než dost. Přesto jsou ročně po celém světě vražděny miliardy zvířat, jenž obvykle stráví většinu života v krutých podmínkách a to pouze kvůli bezohlednosti a bezcitnosti většiny lidstva. Každý, kdo usiluje o mravně ušlechtilý a etický způsob života, zákonitě dospěje k tomu, že přestane konzumovat živočišné produkty a způsobovat tím zvířatům utrpení. A kdo to nechápe, je primitivní blb!
7 Komentářů k Veggie Parade 2014 – Praha / VIDEO

 1. krysar napsal:

  "Je už mnohokrát dokázané, že člověk nepotřebuje ke svému životu živočišné produkty." - Radikální blábol, je prokázané, že pro zdárný provoz organizmu potřebuje člověk živočišné bílkoviny, které nedostane jinak, než z masa. Nicméně následky nekonzumování živočišných bílkovin se bohužel neprojeví za rok, nebo dva, ale trvá to déle. Nicméně každého věc a nebude-li mi nikdo tvrdohlavě cpát veganský život, nebudu mít důvod být k němu agresivní.
  Nicméně ani veganský způsob života nevyřeší to hlavní a to je jak se ke zvířatům chováme a i zatvrzelý vegan dokáže zvíře trápit a v jeho případě i tím, že masožravého psa bude krmit kytičkou.

 2. Radbůza napsal:

  Když člověk dozraje k rozhodnutí, že vyloučí ze svého jídelníčku maso a produkty z něj, neznamená to nutně, že musí vyloučit i ostatní živočišné bílkoviny. Tedy máslo, sýry, vajíčka atd. Dokonce existuje mezi vegetariány taková linie a říká se jí Lakto-Ovo. No a jak k tomu dozrát, když je to tak zažité a rodiče, prarodiče aj. nás učili jíst přeci to maso. Také (snad) jsme se naučili i něčemu jinému a nebojme se to rozvinout a prohloubit dál, např. empatii(schopnost vžít se do pocitu druhého, druhých) a naše rozhodování už nebude tak těžké a nemožné. :-) )))

 3. admin napsal:

  Kdo chce zůstat v pekle, tak ať si tam zůstane. Nicméně je třeba počítat s tím, že dříve či později budou bytosti, které budou chtít přetrvávat v pekelných světech, přemístěny mimo tuto planetu, do nehostinných míst vesmíru, kde se budou moci vzájemně trápit a požírat, tak dlouho, jak budou chtít.
  A můžete se vsadit, o co chcete, že to přesně takhle bude. :-)

  • peace napsal:

   Také to vidím jako jediné možné východisko a svoji jedinou alternativu budoucnosti. Jen bych to rád zažil ještě v tomto životě. Urychlení by bylo dobré i pro vývoj aby bytosti, které si zatím vybírají peklo stačily pobrat souvislosti.

 4. Vlasta napsal:

  Masožravci potřebujou živočišný bílkoviny aby nezdechli, ale že drtivá většina z nich má nedostatek hromady ostatních látek je jim jedno a o jejich životním stylu ani nemluvě.. Hlavně že mají bílkoviny!

  • janča napsal:

   Nazývat lidi "primitivními blby" bych se při vší úctě k autorovi neodvážila. Já sama jsem vegetarián, ale byla to dlouhá cesta, a to jen hlavně díky nedostatku informací.Dnes informace nejsou problém, ale lidé mají prostě nasazené klapky na očích a nechtějí a nemají potřebu vidět věci jinak. Bohužel pro ně ani ve chvíli, kdy jim jde o zdraví.Ale přesto si troufám tvrdit, že to není až tak jejich chyba. Chyba je v celé společnosti, v celém systému, který je nastavem pouze k produkci, výrobě a zisku za každou cenu. Pokud lidé pochopí tohle, tak pochopí a řadu dalších věcí a nenechají si už nic nalhávat. Bohužel, tam doba je asi ještě daleko a ti, kterým to dojde dřív zůstavájí osamoceni a považováni za podivíny. Ale tím, že budeme ostatní nazývat "blbci" je asi nepřimějeme k zamyšlení, spíš je proti sobě popudíme. Tak příště by to možná chtělo trošku víc empatie a méně osočování.

 5. KohoChciTohoSiVezmu napsal:

  Mezi námi (LGBT) je veganů a vegetariánů zhruba třetina, harozdíl od ztěží 1% v průměrné (a vymaštěné marketingem) populaci. Něco na to masi bude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!