Nikolaj Starikov – Do Ukrajinské vlády vyslali likvidační komando

nikolay-starikov

Proč západ (MMF) požaduje od Ukrajiny snížený všech možných sociálních standardů? Kdo a proč má zájem na zničení Ukrajiny? Proč se snižování životní úrovně děje po celém světě a nejen na Ukrajině? Odpovídá ruský novinář Nikolaj Starikov
15 Komentářů k Nikolaj Starikov – Do Ukrajinské vlády vyslali likvidační komando

 1. Evžen Losa napsal:

  Pár židů chce zničit Slovany a ukrást jim jejich zemi

 2. Definitiva napsal:

  Po páde Sumérskej ríše bohovia odišli a tí čo tu ostali, začali vymýšľať, ako vládnuť ľudským otrokom. Tam niekde začína židovská kultúra, ako jedna z mnohých, ktoré boli v kontakte s Mezopotániou a Sumérmi, začína Starý zákon, biblia, kresťanstvo a islam, Biblický projekt. Staroveký Egypt a Grécko sú len upadajúce ríše v porovnaní so Sumérmi.

  Bielemu človeku bolo určené pracovať, slúžiť vládcovi a poslúchať ho, čo popisuje Tóra aj biblia.
  V mene toho začína za Vladimíra I. Slovanská genocída v Rusku organizovaná Vatikánom a kresťanstvom.
  Kresťanstvo na Slovensku opisuje Samo Chalúpka, Mor ho, a Jonáš Záborský v cirkvou zakázanej knihe Dejiny Uhorského kráľovstva. V podunajskej nížine Vatikán a Frankovia zničili Slovanskú kultúru, zo Slovanov sa stali v mene kríža Maďari.

  Svetovláda pokračovala dedičnou mocou ruského cára, Slovania mali voleného vládcu na jedno volebné obdobie.
  Prišla Židoboľševická VOSR, Romanovci boli rituálne zavraždení podľa zásad chazarskej kultúry-barbarstva.
  Židoboľševici zničili ruský priemysel, roľníctvo a inteligenciu národa,

  podobnosť s Ukrajinou nie je náhodná.

  Nasledovali dve svetové vojny, potom početné svetové konflikty, všetky v réžii USA, Británia, Francúzsko.
  Najnovšie konflikty sú Arabská jar, Lýbia, Irak, Sýria, Egypt.

  Juhoslávia a genocída Srbov.

  Pád železnej opony 1989 a konzumná diktatúra pre Slovanské národy, zničené fabriky, rozkradnutý majetok národov, nezamestnanosť, ničenie Slovanskej kultúry, rodiny, štátnosti, národnej identity. Vodu ovláda Veolia, voda je tovar a vy platíte zisky pre Veoliu.
  Stali sme sa zdrojom lacnej pracovnej sily pre súkromné korporácie a dovozcom potravín zo západu, konzumentami tisícok ton liekov, zdravie populácie sa prudko zhoršuje.

  Všetky tieto dejinné= slovanské /nie his-tora židovská história/ udalosti má na svedomí vždy tá istá moc, ktorá viac ako 5 000 rokov sleduje ten istý cieľ: sociálny parazitizmus pre vládcov a otroctvo pre služobníkov moci.

  Takto vyzerá vláda anglosaso židov nad bielym človekom, nad Slovanmi.
  To čo zažívame, to je existenčná vojna anglosaso židov proti Slovanom.
  Ak Rusko, Slovania, prehrajú, tak zmiznú z tejto planéty, alebo sa stanú očipovanými biorobotmi.

  Slovania môžu len vyhrať tisícročnú vojnu proti otrokárom anglosaso židom, alebo zomrieť.

  • Patrik Varga napsal:

   Si to vystihol velmi krasne...Uz davno davno pred kristom jeden vladca povedal: Beda tomu kto Slovana spoji dokopy, premozitela niet nanho!!! Zidia cele Usa a ostatne narody su si toho vedomi ze my Slovania sme rasa top na tejto zemi..Sme pracovity ako stroje, Sme mili a pouzivame srdce a to hlavne slovan bol vzdy ako spiaci medved v brlho... Coskoro tu bude vojna celosvetova, ale to nebude volna Medzi zapadom a vychodom, ale to bude Vojna medzi SLOBODNYM CLOVEKOM a Parazitmi!

  • Alena napsal:

   Presne tak. Ide o zotrocenie ludstva a rusky narod je prilis nepoddajny, tak ho treba znicit, vyvrazdit a ten maly zvysok zotrocit...pretoze vzdy sa po takmer smrtelnom zasahu zasa zdvihne z popola a ohrozuje NWO - svetovu diktaturu pod taktovkou sionistov... Snahy o zjednotenie Slovanov boli zamerne skazene a slovanske narody proti sebe postavene...
   Vsak to potvrdzuje aj zidovsky rabin- precitajte si jeho slova: http://afinabul.blog.cz/1406/rabin-eli-ravage-o-krestanstve

 3. Milan Miller Opava Ratibořská 50 napsal:

  Rusové jsou poslední Slovanský národ, který se nesklonil před EU, NATO. Češi a Ukrajinci jsou prodejní západu. Modlím se za pád boha "Dolaru". Ať padne Babylón (USA), jak Bible píše.

  Co se týká Židů, vyvoleným národem budou až přijmou Krista.
  Je to omyl křesťanů, že si váží Židů bez Krista.
  čtenář Miller nekatolík!

  • lug napsal:

   I v Česku většinově vládnou bohužel židé a podle toho také hospodaření našeho státu vypadá, tzn do jejich kapsy. Minimálně 50% zákonodárců je u nás židovského původu.

 4. marabu napsal:

  njn my sme tu ako handrove bábky. Smutne je skor ze aj ked sa z niekym rozpravam, dotycny bud na to nema nazor, alebo to berie ako blbost.POvedomie slovakov aj cechov ako naroda je podla mna velmi nizke.
  Pozitivne je ked tak Zeman a jeho snaha zrusit viza pre rusov. Na Slovensku zase Fico, ten je tiez nakloneny vychodu.
  Ja len dufam ze toho slovenskeho a ceskeho medveda konecne niekto nakopne riadne do guli, nech sa prebudi. Nie sa len tak obcas co spanku zahnat tlapou.

 5. Alena napsal:

  „Podľa hodnotení svetového spoločenstva je ekonomicky užitočné, aby na území Ruska žilo 15 miliónov ľudí“. (Thatcherova a Albrightova)
  Takze staci ponechat cca 10% sucasneho poctu obyvatelov?? A kde "zmizne" tych 90% ludi ????Zmiznu tak ako zmizlo cca 70% Slovanov v Kyjevskej Rusi, kde vyvrazdili vsetko dospele obyvatelstvo ?!?!
  http://www.chelemendik.sk/John_Coleman_Vybor_300_482584211.html
  http://pospolitost.wordpress.com/2007/12/03/takzvana-americka-doktrina-boja-proti-zssr“-z-roku-1945/
  http://www.chelemendik.sk/Fiodor_Michajlovic_Dostojevskij_Prorocke_slova_o_Slovanoch_538077866.html

 6. Alena napsal:

  Nikolaj Starikov to povedal jasne, strucne, vystizne. Niet co dodat, je to smutna a kruta realita pre Ukrajincov :(

 7. MONTEXTO napsal:

  STAHNETE SI PROTOKOLY SIONSKYCH MUDRCU... JSOU NA ULOZTO.CZ A JAKO DOKU NA YOUTUBE.COM....A JAKO BONUS SE DOVITE , JAK TO BYLO S VELKYM UNOREM A PRAZSKYM JAREM... KDO ZHATIL PUVODNE DOBRE UMYSLY... PHDR.VLADIMIR CERMAK.... A NA YOUTUBE.COM ZA OPONOU - VLADIMIR PAVLIK SE DOVITE V 11.MINUTE, JAK INFILTROVALI DO KSC AGENTI GESTAPA.. ERGO JE VSECHNO JASNE, ZE NEKDO "UKRADL KOMUNISMUS " PREDCHOZI GENERACI...SKODA, ZE E.F.BURIAN A JEMU PODOBNI NAIVNI KOMUNITE SE TO UZ NEDOVI...

 8. Alena napsal:

  Delegát z Ukrajiny na slovanskom zjazde koncom roka 2010: "Prehlásil vo svojom vystúpení, že majú naštepení svoj fašizmus vnútorný, umelo vnesení agentmi, čo chcú ich postaviť proti rodným bratom Rusom. No toto sa nestane – odhalili sme vás. Nás na Ukrajine bolo 56 miliónov. Po vyhlásení samostatnosti je nás len 46 miliónov. Rozdiel robí na Západe otrokov, chudoba sa rozširuje a život sa kráti. Neničíte len náš život, ale aj kultúru, históriu a pamäť novej generácie a štvete nás proti sebe. Toto zlo musí byť porazené. Náš Slovanský výbor sa stáva národnou diplomaciu. Menom tohto výboru aj národné orientovaných strán ako aj silného antifašistického hnutia prizýva zjazd bratské národy proti novodobému fašizmu, ktorý sa volá globalizáciu." Bohuzial sa im to podarilo...

 9. Jenda napsal:

  Kde se válčilo nebo proběhl státní převrat, životní úroveň lidí nemůže být z racionálních důvodů stejná jako před tím. Smiřte se s tím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!