Poděkování za podporu

Milí čtenáři, musím uznat, že jste pravděpodobně nejenom mne, příjemně překvapili. Skoro začínám věřit tomu, že v současné době nastává další zásadní posun ve vývoji zdaleka nejen této stránky, ale i celé sféry tzv. nezávislých médií, následně celého mediálního světa. Všichni, kteří v této oblasti pracujeme, víme, že musíme zásadně zvýšit kvalitu, rozsah i dosah naší činnosti. Víme, že je stále hodně práce na informování naší veřejnosti o tom, co se v našem světě (v jakékoliv sféře) skutečně děje a v inspirování, jak to změnit k lepšímu. Pokud budeme moci tuto činnost rozvíjet, tak se její účinky postupně zákonitě projeví i ve sféře politické a ekonomické.

Vaše podpora přesáhla očekávání a to jak v oblasti finanční, tak v pomoci na tvorbě obsahu. Bylo by dobré, abyste věděli, že je to součástí většího plánu. Plánu na celkovou proměnu naší společnosti. Alespoň základní obrysy můžete najít na tomto webu: www.vzajemnost.eu (je za tím více práce, než to vypadá). Součástí je i posílení role nezávislých médií a jejich vzájemná spolupráce. Předpokládám, že tak do 2 týdnů budou základní obrysy tohoto plánu představeny na webu www.nezavislamedia.cz (zatím není v provozu).

Je tedy důležité, aby vaše podpora vydržela. A nejde samozřejmě pouze o podporu tohoto webu, ale i všech dalších, kteří dělají v této (a nejen v této) oblasti užitečnou práci. Je třeba podporovat politická hnutí, která mají ambici a schopnost zlepšit politický systém, stejně tak je třeba podpořit podnikatele, kteří tvoří skutečně užitečné hodnoty.

Jiné cesty ke zlepšení společnosti, než podpory těch, kteří jsou toho schopni, není. A pokud máte pocit, že nemáte koho podpořit, že nikdo nesplňuje vaše představy, tak je to znamení toho, že se tím musíte stát sami. Že musíte sami pracovat na tom, aby se uskutečnilo to, po čem toužíte.

Děkuji i za vaše nápady a náměty, určitě řadu z nich dříve či později využijeme.

Doufám, že pochopíte, že když zde není něco, co byste chtěli, nebo něco nefunguje přesně tak, jak byste si představovali, tak je jediný problém v čase, který je nutný na to, aby se to uskutečnilo. A tak čím více lidí na tom bude pracovat, tím lépe to tu bude fungovat.

Vaše podpora znamená závazek a motivaci k ještě usilovnější práci. Věřím, že vás nezklamu ani já, ani mí kolegové a spolupracovníci, kterým též děkuji za pomoc.

Těším se na další spolupráci.

Diskuze k prosbě o podporu zde:

http://www.nwoo.org/2014/06/27/jakto-ze-jste-jeste-nepochopili-ze-musite-podporit-ty-kteri-jsou-ochotni-a-schopni-zmenit-spolecnost/#comments

J.K.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!