Poděkování za podporu

Milí čtenáři, musím uznat, že jste pravděpodobně nejenom mne, příjemně překvapili. Skoro začínám věřit tomu, že v současné době nastává další zásadní posun ve vývoji zdaleka nejen této stránky, ale i celé sféry tzv. nezávislých médií, následně celého mediálního světa. Všichni, kteří v této oblasti pracujeme, víme, že musíme zásadně zvýšit kvalitu, rozsah i dosah naší činnosti. Víme, že je stále hodně práce na informování naší veřejnosti o tom, co se v našem světě (v jakékoliv sféře) skutečně děje a v inspirování, jak to změnit k lepšímu. Pokud budeme moci tuto činnost rozvíjet, tak se její účinky postupně zákonitě projeví i ve sféře politické a ekonomické.

Vaše podpora přesáhla očekávání a to jak v oblasti finanční, tak v pomoci na tvorbě obsahu. Bylo by dobré, abyste věděli, že je to součástí většího plánu. Plánu na celkovou proměnu naší společnosti. Alespoň základní obrysy můžete najít na tomto webu: www.vzajemnost.eu (je za tím více práce, než to vypadá). Součástí je i posílení role nezávislých médií a jejich vzájemná spolupráce. Předpokládám, že tak do 2 týdnů budou základní obrysy tohoto plánu představeny na webu www.nezavislamedia.cz (zatím není v provozu).

Je tedy důležité, aby vaše podpora vydržela. A nejde samozřejmě pouze o podporu tohoto webu, ale i všech dalších, kteří dělají v této (a nejen v této) oblasti užitečnou práci. Je třeba podporovat politická hnutí, která mají ambici a schopnost zlepšit politický systém, stejně tak je třeba podpořit podnikatele, kteří tvoří skutečně užitečné hodnoty.

Jiné cesty ke zlepšení společnosti, než podpory těch, kteří jsou toho schopni, není. A pokud máte pocit, že nemáte koho podpořit, že nikdo nesplňuje vaše představy, tak je to znamení toho, že se tím musíte stát sami. Že musíte sami pracovat na tom, aby se uskutečnilo to, po čem toužíte.

Děkuji i za vaše nápady a náměty, určitě řadu z nich dříve či později využijeme.

Doufám, že pochopíte, že když zde není něco, co byste chtěli, nebo něco nefunguje přesně tak, jak byste si představovali, tak je jediný problém v čase, který je nutný na to, aby se to uskutečnilo. A tak čím více lidí na tom bude pracovat, tím lépe to tu bude fungovat.

Vaše podpora znamená závazek a motivaci k ještě usilovnější práci. Věřím, že vás nezklamu ani já, ani mí kolegové a spolupracovníci, kterým též děkuji za pomoc.

Těším se na další spolupráci.

Diskuze k prosbě o podporu zde:

http://www.nwoo.org/2014/06/27/jakto-ze-jste-jeste-nepochopili-ze-musite-podporit-ty-kteri-jsou-ochotni-a-schopni-zmenit-spolecnost/#comments

J.K.
18 Komentářů k Poděkování za podporu

 1. Radbůza napsal:

  Vám patří velký dík i všem těm co vytváří svou upřímnou snahou prostor pro Život s velkým Ž. Zdravím Vás. :-))))

 2. hel napsal:

  já děkuji vám všem, co vzdorují manipulacím mainstreamu a odvážně se pokoušejí o nezávislé objektivní zpravodajství...zejména v událostech na ukrajině se opět ukazuje, že nám vládne podvod, klam a lež a že celý systém "peněz až na prvním místě" má nakročeno k fašismu už dost významně, ovšem díky zradě mediální scény o tom lidé moc nevědí a nejsou v obraze...tím více odpovědnosti leží na úsilí všech nezávislých...vím - málo prostoru, peněz a klacky pod nohy od zavilých pohůnků moci s obavami o jediné - svůj nahamouněný mamon ve štrósoku...to vše neodradí jen skutečně svobodymilovné nesobecké lidi...proto všechna čest a klobouk dolů:)

  • milan napsal:

   ...pripájam sa a súhlasím s príspevkom ... som rád,že ste..
   Neopovážte sa nechať skorumpovať !! :):)

 3. WIKINGER Petr napsal:

  K TOMU VŠEMU CO SE V ČLÁNKU PÍŠE VČETNĚ INICIATIVY OBČANSKÁ VZÁJEMNOST JE ZAPOTŘEBÍ NÁSTROJŮ A MOCI.TA VČETNĚ ZÁKONA O REFERENDU CHYBÍ.

  Debata o tom už začala na http://www.novárepublika.cz kde v rubrice Napište nám najdete i první návody JAK NA TO.Tvoři se i DESATERO VOLIČE.Domnívám se,že to stojí za to tam se svými KONKRÉTNÍMI názory na Transformaci přijít.

 4. WIKINGER Petr napsal:

  OSV VÍTÁ V RÁMCI HESLA ROZMANITOSTÍ K JEDNOTĚ JAKOUKOLI OPRAVDOVOU INICIATIVU ZALOŽENOU NA KONKRÉTNÍ PLATFORMĚ

  Jistě víte,že se v současnosti zasebevraždila iniciativa HV-NADĚJE,která bohužel byla založena na stejném nadšení,neustále kritizovala režim a upozornovala na jeho denní havarie ovšem pozor,nedala konkrétní návrhy na řešení.Volalo se tam po vládě národního smíření,seskupení všech, kteří se mají sjednotit ovšem opět nikdo tam nenapsal žádné konkrétní body, na kterých by sjednocení mělo být a obsah se ukázal jako snůška přání ,které někdo neznámý snad má uskutečnit atd.

  Podobně se mluví i tady o vládě národního smíření-aniž by bylo naznačeno jak vznikne,má to být neústavní cestou-tedy tzv REVOLUCÍ?Není ji náhodou dost na ukrajinském Majdanu?

  Poté se mluví o tom,že chceme li zásadní řešení potřebujeme vítězství ve volbách.KDO KOHO BUDE VOLIT A S JAKÝM PROGRAMEM se nedozvíme.Dalši kapitola má název ÚČEL,POSLÁNÍ ,CILE.

  Dozvídáme se z ní pouze název seskupení ALIANCE.Mluví se tam o referendu,jehož zákon NEEXISTUJE už čtvrtstoletí a NÁVRHY neustále demolují pol.strany tak,že jsou úplně k nepotřebě.

  OSV DOPORUČUJE SI PŘEČIST A TŘEBA I DÁT TADY TZV.PREAMBULI TJ PRVNÍ SJEDNOCUJÍCÍ BOD POŽADAVKU OBČANŮ VOLIČŮ PO ZAŘAZENÍ SOCIÁLNÍHO STÁTU DO PRVNÍHO BODU ,NAŠÍ UŽ TAK VADNÉ ÚSTAVY,KTERÁ ANI NEBYLA ODSOUHLAŠENA V REFERENDU A MNOZÍ OBČANŠTÍ AKTIVISTÉ SE DOMNÍVAJÍ,ŽE KVŮLI TOMU SNAD ANI NEPLATÍ.

  O tomto informuje rubrika http://www.novarepublika.cz/p/napiste-nam.html v jakoby e-mailu,ktery když tady dáte k diskuzi nikomu neuškodí..

  • krzspz napsal:

   Nemělo by jít o to "měnit" lidi "dole" - však ti jsou povětšinou neškodní a navíc neustálých vnucených změn obětí...
   V nich ani problém přeci není.
   Je v těch "tajných službách korporacím" za oponou. Ty pokud budou pokračovat v nikdy nekončících (zlo)činnostech a výcviku, tak se neorganizovaný dav může snažit o co chce, ale proti takovým skrytým smečkám vlkodlaků a upírů vybavených a schopných naprosto čehokoli....nemají sebemenší šanci uspět. Dokonce ani kdyby byl dav organizovaný po vojenském způsobu, extra vybavený (korporacemi) a bezkonkurenčně vycvičený - to je totálně nereálné a nelze toho dosáhnout - pak tedy snažit se o něco jiného! A zase...ani "větší zahlcení davu informacemi" je opět slepá ulička nikam nevedoucí.

   • WIKINGER Petr napsal:

    Dovolím si vás poprosit o zpřesnění toho co píšete a co je podle vás třeba udělat konkrétně.Jak to nejde nemá smysl psát,ale jak by to podle vás šlo a co navrhujete..

 5. Ondřej Dvořák napsal:

  Skvělá práce, Honzo. Díky.

 6. Ondřej Dvořák napsal:

  Honzo, potažmo celé nwoo.org. Zajímalo by mě, jestli se budete někdy vbrzku vracet k Bostonskému bombovému divadlu a střelbě ve škole v Sandy Hook.

  Podívejte na kanály na youtube

  peekay22
  Thericoman1973
  Max Malone
  havf8
  Betsy McGee

  to je tak z hlavy kdo se tím vážně zabývá, myslím, že by bylo dobré američany podpořit ve snaze zveřejnit o těchto událostech pravdu. díky!

 7. WIKINGER Petr napsal:

  POKUD NWOO CHCE OPRAVDU POSTUPOVAT KROK ZA KROKEM KE ZMĚNĚ

  je třeba se zeptat,zda dokáže nejen zajistit místo pro konkrétní diskuzi v tomto směru,ale i tvorbu prováděcího plánu.OSV navrhuje pro začátek tuto osnovu.
  A.VYTVOŘENÍ IDEOVÉHO PROGRAMU-společných požadavků občanů voličů,nyní už tento bod dostal prozatímní název DESATERO VOLIČE.Pokud jedno desatero stačit nebude,klidně jich můžeme navrhnout i více.
  B.FINANČNÍ PLÁN,zde na začátek navrhnu jako přiklad bod 1..

  1.VEŘEJNÝM DOPISEM požádáme MY INVESTOŘI ve jménu NWOO boháče z Nového světového řádu,aby v rámci tisku dolarů v jejich organizaci FED,což bylo měsíčně 85 MILIARD dolarů měsíčně a dnes se jim to podařilo snížit na 35 MILIARD VYTISKLI PRO POTŘEBY VYBRANÝCH OBČANSKÝCH WEBŮ STŘEDNÍ EVROPY -zejména NWOO, bratru nějakých 5 miliard dolarů,stejně jako pro UKRAJINU ,avšak s tím rozdílem,že je náš společný AKCIOVÝ družstevní podnik 8 MILIONU 395 tisic 132 AKCIONÁŘŮ neukradne,ale investuje.

  V rámci písmene A.totiž může za to dostat NWO do euroamerického prostoru včetně prostoru našeho státního kapitalisty a imperíalisty velkomožného cara PUTINA něco k nezaplacení.Bude to návrh NOVÉ ÚSTAVY OD OBČANŮ PRO OBČANY,který uskutečníme zkusmo nejprve pro potřeby zubožované České republiky a klidně pak dovolíme,aby se vydala do světa.Organizace tohoto kroku je už ověřena v praxi a připravena.Diskuze k ní může proběhnout později v rámci tvorby DESATERA VOLIČE,na které se už těší pol.strany.Prý se k němu těší modlit.
  2.PRO TENTO BOD FINANČNÍHO PLÁNU budou akcionáři požadovat vyčlenění z našich peněz tj peněz rozpočtu dostatečnou částku na provoz vybraných občanských webů.Ušetřime ji tak,že občané přestanou platit ty polit.strany,které pod vlivem Tunelářů vyrábějí na jejich přikaz vadné zákony či je dokonce odmmítají celé řtvrtstoletí vyrobit jako použitelné vůbec. Na př.ZÁKON O OBECNÉM POUŽITELNÉM REFERENDU.Kolik ušetřime z NAŠICH PENĚZ-PENĚZ ROZPOČTU dává najevo tato tabulka.

  http://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/monitoring/financovani-politickych-stran/prispevky-ze-statniho-rozpoctu-uhrazene-11146 ve vyčtu bodů finančního plánu bude OSV brzy dále pokračovat.Co tomu říkáte.Mlčení bude znamenat zběsilý souhlas a giga pochvalu.Nepište jak to nepůjde udělat nikoho z to zajímat nebude,nebot jsme pozitivně nabiti A KDYŽ VYBUCHNEM BUDE TO STÁT ZA TO..

 8. Petr napsal:

  Tohle je opravdu záhadný proslov šéfky MMF
  https://www.youtube.com/watch?v=QYmViPTndxw

 9. WIKINGER Petr napsal:

  OSV UPOZORNUJE,ŽE V PROSTORU TOHOTO WEBU V HLAVIČCE -O NÁS BYLY UMÍSTENY DALŠI WEBY OBČANŮ A TO V RÁMCI HESLA ROZMANITOSTÍ K JEDNOTĚ.BUDOU TAM VYCHÁZET UVNITŘ PRIMA VÁLEČNÉ PŘISPĚVKY,NEBO TAKY NE.NADPISY PŘISPĚVKŮ JSOU

  Budeme li mít dostatečně velké a těžké kladivo začnou v nás problémy vzbuzovat podezření,že jsou hřebíky.

  Solidarita je inteligence odvážných a alternativně myslících mužů a žen.Je na př.překládána při volbách jako MOUDROST DAVŮ.

 10. WIKINGER Petr napsal:

  SAMOZŘEJMĚ,ŽE OSV MÁ ŘADU DALŠÍCH NÁVRHŮ DO BODU B-FINANČNÍ PLÁN.MOŽNÝM BODEM JE
  3.OSV navrhuje,aby aktivisté webu NWOO,začali schromaždovat adresy na př.firem,které už mají dost těch nepořádků v ČR a jejich majitelé by se chtěli účastnit TRANSFORMACE.Je třeba sestavit návrh universálního dopisu,kde jasně jako občané-voliči dáme najevo,že Občanské weby se začinají spojovat a jsou rozhodnuty věci i za jejich účasti a přispěvků řešit.JE TŘEBA SE JICH ZEPTAT CO ONI SAMI NA TO VŠE ŘIKAJÍ A JAK BY TO NAVRHOVALI ŘEŠIT.Text takového dopisu v návrhu, by mohla vytvořit administrace tohoto webu a doplnit jej i tady klidně můžeme zkusit i my obyčejní občané...

 11. WIKINGER Petr napsal:

  Dost se divíme tomu ,že tu na příspěvky z OSV- B.FINANČNÍ PLÁN není se strany NWOO prozatím žádná reakce a to přesto,že debata o tak důležitém bodě už není na první stránce.MY TO VZDÁVAT NEBUDEME.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!