Tajemství marketingu potravin

Snímek obrazovky pořízený 2014-07-04 08:57:02Myslíte si, že vás reklamními triky nedokážou zmást? Podívejte se na tuto krátkou přednášku, kde vám bude expertem obchodního marketingu odhaleno tajemství, skrývající se za potravinářskými výrobky.

 
2 Komentářů k Tajemství marketingu potravin

  1. Kateřina napsal:

    Ano, přesně. Tady nejde jenom o ignorování utrpení zvířat (které je samozřejmě odsouzeníhodné a naprosto tristní). Jde o ignorování absolutně všeho.

  2. Václav Říha napsal:

    Stačí přestat utrácet naše těžce vydřené peníze v řetězcích řízených americkými bankami a začít zase nakupovat u našich pěstitelů. Nejen že je podržíme nad vodou, ale zabijeme dvě mouchy jednou ranou. Nebudeme podporovat ta zrůdná zvěrstva páchaná na lidech i zvířatech a ještě na tom zdravotně vyděláme. A tím vlastně sebereme nepřímo i zisky farmaceutů. Je to cesta, jak zlomit vaz bańksterům a zastavit jejich touhy po zotročení lidstva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!