Vladimir Michajlovič Zaznobin předkládá svůj názor na situaci na Ukrajině v srpnu až září 2014 + VIDEO

V čem je zvláštnost situace převládající v této zemi v současné době? Udrží se Doněcká a Luhanská národní republika? Jak se budou vyvíjet události v Kyjevě? Je současná vláda schopna zachránit Ukrajinu před hospodářským a politickým kolapsem? Vrátí se do Kyjeva svržený prezident Janukovič?

Budou USA aktivně podporovat moc Majdanu? Jak se bude vyvíjet cena ropy v souvislosti s událostmi v Iráku? Jak je možné rozumět davu? Co bude dělat Rusko? Kdo vlastně nyní na Ukrajině bojuje? Zaslouží si obyvatelé Donbasu současnou tragedii? Budou odsouzeni za své zločiny Turčinov, Jaceňjuk, Avakov, Porošenko a další představitelé současných orgánů?

Svět tají dech v očekávání. A o to cennější je pro nás nyní prognóza myslitele, viceprezidenta Fondu koncepčních technologií a člena autorského kolektivu VP SSSR.

(stručný obsah videa: Během maximálně dvou měsíců se ekonomika Ukrajiny zhroutí. Američané nepomohou, protože mají svých problémů dost – Irák, svržení vlády, cena ropy vyskočí až na 200 dolarů. Zásadní vliv na budoucí události bude mít skutečnost, že Ukrajina má momentálně dva legitimní prezidenty – Janukoviče volila většina, Porošenka pouze 17 % voličů. V Rusku na návrat čeká dalších zhruba 300 bývalých vládních úředníků. Rusko nemá zapotřebí posílat armádu, válka zde probíhá mezi soukromými oddíly a obětmi jsou řadoví občané. Ukrajinci musí padnout až na dno, aby konečně pochopili. Během několika málo měsíců se na jejich výzvu Janukovič vrátí a nechá zatknout všechny, kdo se provinili a také nezákonně propuštěné trestance působící nyní v armádě. V současné době probíhá systematický sběr materiálů k obviněním, a ten se objeví před tribunálem.)

http://концептуал.рф/vladimir-zaznobin-predskazyvaet-buduschee-ukrainy
4 Komentářů k Vladimir Michajlovič Zaznobin předkládá svůj názor na situaci na Ukrajině v srpnu až září 2014 + VIDEO

 1. Topotespanbu napsal:

  Nějak se mi nelíbí a nepozdává Vaše fascinovaná militarizace - To jako má být ona specializace NWOOčka?

 2. Evžen Losa napsal:

  Všechny ta fašistické vrahy z Kijeva pověsit

 3. mv napsal:

  "Janukovič vrátí a nechá zatknout všechny, kdo se provinili". Měl by začít u sebe, jouda jeden. Je to takový Jelcin Ukrajiny. Místo skutečného vlastenectví prodával zemi Západu i Východu. Nikdo ho nemá rád, takže pochybuji, že se vrátí. Maximálně jako občan, ale ne už jako prezident mající důvěru občanů.

 4. Petroš napsal:

  Možná to souvisí:
  Americký generál chce vyslat na Ukrajinu vojenské jednotky NATO, nejpozději do podzimu!
  http://aeronet.cz/news/probehl-v-bilem-dome-tichy-prevrat-americky-general-chce-vyslat-na-ukrajinu-vojenske-jednotky-nato/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!