Dopis od mrtvých dětí z Ukrajiny

Snímek obrazovky pořízený 2014-07-05 08:53:52Tento týden, Ukrajinská vláda připustila, že byly zabity 4 děti během kárné vojenské operace na jihovýchodní Ukrajině. Nicméně bylo prokázáno, že Ukrajinské vojenské síly zabily přes 40 dětí v Doněcké a Luhanské oblasti. Tento týden bylo zabito během ostřelování 10ti měsíční dítě. Lidé nemají jak ukončit zabíjení, ale nemohou už dál zůstat mlčet. Tak o tom píšou.
9 Komentářů k Dopis od mrtvých dětí z Ukrajiny

 1. jarmila velenová napsal:

  já si o všech ideologiích a náboženstvích myslím své a proto říkám, že zvítězí jen rozum, pravda atd., a to nejsou žádné fráze, ale každodenní realita. A že tady u nás nic z toho nevládne už 25 let je také realita a hodně krutá. Pokud se budeme chtít zachránit, tak pro to musíme něco udělat. Cinkání klíči rozhodně svobodu a pokrok nepřineslo !!! Na východě Ukrajiny bojují i za naši svobodu, to si musíme všichni uvědomit !!! Banderovci jsou hladoví, přijdou i k nám, pokud tam nebudou poraženi !!!

  • krysar napsal:

   Nepřijdou k nám Banderovci, ale USA pro český břidlicový plyn, který jsme jejich korporacím před nedávnem zamítli těžit. Konkrétně to nebyla vláda, ktará vše potichočku zosnovala, ale občani ČR, kteří tímto chránily svou zem a své domovy, jen prozatím tyto domovy nemuseli bránit se zbraní v ruce, tak jako domobrana východní ukrajiny, ale co není může být, neb vláda těžbu nezamítla, pouze odsunula na dobu "neurčitou".

   • krysar napsal:

    A že nevěříte, že se to může stát? Když za II.sv.v stáli němci na hranicích, češi nevěřily, že je překročí a když je němci překročily, češi nevěřily, že dojdou až do Prahy, neb nevěděli, že nás ten slavný západ opět prodal.

    • Janhonza1 napsal:

     Češi nevěřili, - pokud nevěřily, tak pouze češky. To samé - překročily němky. Němci vždy překročili a to z dúvodu rodu mužského. Jinak s názorem souhlasím.

 2. Turčan napsal:

  Fašisti, Banderovci, Vlasovovci, SSáci už v rokoch 1933-1943 svetu dokazovali, čoho boli schopní...a v roku 2014 sa už vďaka USA NATO a OSN - "prekonávajú" v boji za mier na Ukrajine cez mŕtve deti,ženy a starcov - HNUS a SVOLOČ !!!

 3. jani napsal:

  Co předcházelo WW II:

  Text o bojkotu německého zboží a o vyhlášení "války" Německu v r. 33
  http://www.iamthewitness.com/doc/Samuel.Untermyers.speech.in.1933.htm

 4. jedna napsal:

  Nepomůže nám nářek, slzy soucitu, pomůže odhodlání v duši - bojovat. Připravit se mentálně na ten těžký krok. K čemu nám teď pohodlný život - nad hlavami nám lítají letadla NATO / viz souhlas

 5. jedna napsal:

  ČESKÉHO PARLAMENTU ZE DNE 26.3. 2014, NAJDĚTE VE VYHLEDÁVAČI" PŘELETY LETADEL NATO NAD ÚZEMÍM ČR" a taková je trpká realita, já ta letadla denně vídám. Směr SZ na JV nad Brnem. Hnus.

 6. Dracul napsal:

  Šelma 666 vystoupila z propasti a jde v záhubu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!