Seriál: Boj o svobodu – část I. – Armáda

Alex : Boj za svobodu (Fighting for Freedom) by Novak, Alex ZdenkaNedávno jsem vedl se svou ženou diskuzi, abychom si ukrátili dlouhou chvíli v autě. Během diskuze se mi spojilo několik článků, které jsem v poslední době četl a pak i článek, co jsem napsal - o vodě. Spadla klec. Ano nejdřív musím napsat, že jsem tvrdým zastáncem slovanství. Jelikož slovanství je o svobodě! Dnes si můžeme cokoliv namlouvat, co je a co není svoboda a co je demokratické. Slovan neměl nikdy pána a pánem nebyl, byl SVOBODNÝ, a nebyl tedy nikdy otrokem a otrokem nikdy nikoho nedělal. V této větě je obsaženo vše na jakoukoliv vaší otázku. Pojďme si ji teď trošičku rozebrat.

I . ARMÁDA

 

Nejprve si položme otázku terorismu a armády. Kdo nás vlastně má napadnout? Jaký terorista? Společně odpovíme tedy, jak se mu ubránit. Základem armády je pochopení, co sledujete za cíle. Otázka cílů je primární, neboť je velice jednoduchá. Odpustíme-li si zásadní problém s terorismem, vkliňovaný nám vládou, odhalíme, že nepřítel chybí.

Dnes s určitostí můžeme říci, že není země, která by měla zájem o vojenský konflikt kromě USA. Tak jak se to v posledních letech děje. Může někdo namítat, že je to Rusko, ale při pohledu zpět není v historii Ruska žádný vojenský konflikt s rozpínavou chamtivostí za dalším územím. Závěr je jednoduchý. V Rusku mají všeho dost i pro druhé. Takže odpověď, co tvoří cíl naší armády, je zde pouze jedna, a tím je samotné vlastní obyvatelstvo.

Obyvatelstvo jako cíl má dva významy. Za prvé je možné v budoucnu nasadit plně loajální armádní jedince na podporu systému a za druhé je řízené vyčerpávání obyvatelstva o poplatky. Teď se podívejme na ten terorismus. Nepostačí mít kvalitní zákony o vstupu cizinců do republiky? Zde si všimněte prosím, kdo stojí za Schengenskou dohodou o prostoru a volném pohybu. Komu se tedy hodí, že je ztížená kontrola pohybu osob na úrovni jednotlivých států?

Obecně je znám pouze jeden zřizovatel, a to Brusel, přestože všechny státy EU balancují na hraně s přistěhovalci. Abychom se mohli účinně bránit těmto vlnám přistěhovalectví, museli bychom zavést kvalitnější zákony v jednotlivých republikách a také účinně na ně dohlížet. O přistěhovalcích se bavíme proto, že pokud připustíme myšlenku, že občan dané republiky je spokojený, nemá tedy proč podnikat teroristický čin. Jediný okruh vzniku teroristických skupin zůstává z přistěhovalců.

Druhá palčivá otázka je, že pokud bychom tedy rozumně zrušili armádu, není přece potřebná, musíme kvalifikovat policii. Co vlastně řeší policie dnes? Co má vlastně na starosti? Vypadá to, že maká na plné obrátky, ale problém skutečného zotročování lidu v republice řešen není. Komu tohle tedy opravdu prospívá? Máme zde nepřehledné množství norem a zákonů a závazných vyhlášek, dohledů a institucí, že pomalu nevíme, kdo čemu vládne.

Vytváříme si spoustu problémů již v základních otázkách a to vše vede pouze k jedinému. Zabraňuje to normálnímu vývoji jedince v jeho spontánním úsudku, na jeho kvalitativní úrovní bytí s intuicí sobě vlastní. Potlačujeme zde svobodný úsudek řízený morálností opodstatněný pozdějšímu rozhodnutí. Prostě každý se dnes jednoduše snaží pouze hledat, kde co je či není zakázané, místo toho zda-li je věc jednoduše prospěšná a koná-li dobře. Tímto aspektem se dnes ubírá a je řízená policie. Pořád jen řeší a řeší a řeší-něco-někde. Kdo za tímto však ve skutečnosti stojí, komu se vlastně přibližujeme a čím? Proč se zavádí integrační předpisy? Je zde jeden zásadní prvek: Brusel, ale co je to Brusel? Kdo v Bruselu vybírá tyhle ty témata, že je potřeba se o ně postarat? Tuto otázku prozatím necháme otevřenou a pojďme se podívat na další okruh.

 
3 Komentářů k Seriál: Boj o svobodu – část I. – Armáda

 1. krysar napsal:

  Pěkně a pravdivě napsaná úvaha.

 2. souvissarmadou napsal:

  "Každý si sám pro sebe verbuje bandu. Jenom se tomu neříká banda, ale skupina.

  Prezident není nic. Prezident je pláštík. Něco jako sovětský velvyslanec.
  Chodí si po vyslanectví celý pyšný. Rozmlouvá s vysoce postavenými osobnostmi.
  Tiskne jim ruce. Usmívá se. Ale o ničem nerozhoduje. K velkým tajemstvím
  není připuštěn. Usmívej se a tiskni ruce. To je tvoje práce. My máme styk s nadřízenými po přímém kanálu. Navigátor skládá účty ze své práce náčelníkovi GRU. A ten zase náčelníkovi generálního štábu. A ten ústřednímu výboru.
  A vyslanci a prezidenti - ti naši práci jen maskují. Jsou pro nás pláštíkem.

  Ale kčertu, když může prezident, třebaže je to jen figurka, zmizet a vzpomíná se na něho pouhý půlden, vzpomene si na mne vůbec někdo, když najednou zmizím?"

  /Akvárium, Viktor Suvorov, určitě vyhledejte na netu a stahujte - stojí to za to - nahlédnutí za oponu...Systém umělého světa jako výslednice působení těch nejzlořádnějších sil.

  • Divenka Prostá napsal:

   Máte na mysli výpotky přeběhlíka GRU SSSR, zrádce V. Rezuna (alias "Viktor Suvorov"), který systematicky publikoval antistalinské články a knihy připravované britskou rozvědkou, vč. "Akvária"? Tak to jo, stahujte, ať víme odkud Váš vítr vane:
   Operace Anti-Stalin: http://afinabul.blog.cz/1204/operace-anti-stalin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!