Jevgenij Fjodorov: Ruská centrální banka je řízena z U.S.A.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Ruská centrální banka byla po rozpadu Sovětského svazu vytvořena pomocí amerických poradců. Díky tomu není pod kontrolou Ruské federace, a je závislá na U.S. dolaru a na Euru. Ruská ekonomika je tak rukojmím amerických bank a finančních agentur a dotuje ze svého růstu hodnotu amerického dolaru.

Jevgenij Alexejevič Fjodorov je ruský veřejný a politický činitel, poslanec Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace již čtvrté volební období (od roku 1993), předseda výboru pro ekonomickou politiku a podnikání Státní dumy FS RF, člen Ústřední politické rady Jednotného Ruska, kandidát ekonomických věd, činný státní poradce Ruské federace a koordinátor Národně osvobozeneckého hnutí, který často vystupuje na politická témata ve Vzdělávací TV. Toto je úryvek z jeho vystoupení z roku 2012.

Pokud to někoho zaujme, tak na toto video navazuje další, ve kterém citují části zákonů souvisejících s Centrální bankou RF, o kterých se mluví v tomto videu. Je to pouze v originále:

https://www.youtube.com/watch?v=YkB-NHSDArY
6 Komentářů k Jevgenij Fjodorov: Ruská centrální banka je řízena z U.S.A.

 1. pavelka napsal:

  Naděje umírá poslední, tenhle článek zapadá do moji skládačky a výsledkem je smutná bilance, jak je to vlastně s Rusi.A bojím se že i v Číně je to podobný….tohle je kópie zprávy od Mirka v mé poště,na můj dotaz ohledně kšeftovaných uránových materiálu(z listop.2013) kde uvádí:

  „dal jsem do diskuse kopii jednoho z článků našeho mainstreamu, konkrétně tohle je z Deníku.cz. V dubnu toho byla plná televize. Údajně to plánovali aby se tento materiál nemohl dostat do rukou teroristů. Z Polska tenkrát podle jejich informací odvezli cca 90kg vysoce obohaceného uranu.To samé se dělo i v ostatních zemích bývalého východního bloku. A vše šlo do Ruska. I informace o tom, že to zajišťovala NSA je z televize. Na nazávislých webech tahle informace bohužel nějak zapadla. Ale potvrdil to i SÚJB,PČR i ROSATOM.
  Vzhledem k tomu, co psal Estulin ve své knize Bilderberg o původu Putina, to bohužel pak dává smysl. Pak dává smysl i hra na železnou oponu po Pikeově bipolárním rozdělení světa(viz např. sestřelení KAL 007 v 80 tých letech, které na sebe po dohodě s Američany vzali Rusové i když je sestřelila americká F16). A mám pocit, že se tohle spojenectví v tajnosti táhne už od vyvraždění rodiny cara Mikuláše nařízeného Řiťschildovým klanem za to, že jim nepovolil v Rusku centrální banku. On byl asi poslední, kdo se jim v Rusku postavil.

  Pro příklad podobného spojenectví v tajnosti nemusíme chodit daleko. Osmanská říše byla od středověku vždy spojencem Říma, aby tento mohl odůvodnit svoje zásahy proti šíření pravoslaví z Byzance . Je to úplně stejné jako dnešní křižácké tažení Bushe a dalších proti hrozbě neexistujícího terorismu. Táhne se to celou naší historií jako podělaná nit(operace Northwood, Gladio, Ajax, Splinter……)
  Mirek “
  -takže tajné dohody tam určitě budou, jako u bank.

  • Torrentka napsal:

   Neviete mi poradiť, kde by sa na nete dal nájsť ten spomínaný pôvod Putina, od Estulina?

 2. pavelka70 napsal:

  S bankami se toto vše dělo právě po rozpadu SSSR. A zrádce Gorbi o tom určitě vědel!

  • Anička60 napsal:

   pane Pavelka,máte pravdu že o tom Gorbačov věděl! Za všechno co se stalo od doby co stanul včele SSSR Michail Gorbačov může právě ON !!! Nechal rozpadnout SSSR na kousky(státečky),rozpad RVHP a odkopnutí všech socialistických států do propasti!!! Jeho cesty do USA nebyly asi náhodné! Byl zřejmě dobře zpracován,aby oslabil obranyschopnost Ruska!!! Tím by se USA snadno dostali k otevřeným branám Ruska!!!Díky Gorbačevovi trpí všechny bývalé socialistické státy rozpadem hospodářství,zničený veškerý průmysl,školství ,zdravotnictví,ekonomika a finance,morálka -rozpadlá,rekordní nezaměstnanost,rekordní počet bezdomovců,rekordní počet sebevražd a exekutorů a další utrpení lidí!!! Místo aby se M.Gorbačov snažil více semknout v pospolitost socialistické státy proti nadvládě USA a EU,tak udělal pravý opak !!! V roce 1987 Michail Gorbačov jako člen „Římského klubu“řekl: „Jsme na cestě směrem k Novému světovému řádu,světu komunismu a nikdy bychom se neměli vzdát této destinace“. Také v roce 1996 uvedl ve zprávě Monetary and economic review na str.5: „ Ekonomická krize bude mezinárodní katastrofa,která uvolní cestu k Novému světovému řádu,k jedné světové vládě“ dokument „Agenda 21“. PROČ TO M.GORBAČOV UDĚLAL ??? KDO MU RADIL ???

 3. Masrtin napsal:

  No pane Pavelka, tak řeknete nám, jak to je s tím původem Putina podle Estulina ? A nebo si to vezmete do hrobu ? Co se týče investigativních schopností tohoto chlapíka, ne že bych chtěl spochybňovat jeho znalosti ohledně Bilderbergu, jen mi nějak nesedí jeho obdiv ke Klausovi. Úryvek z článku :
  Estulin ve své řeči několikrát pochvalně zmínil českého prezidenta Václava Klause, kterého si pro jeho postoje (kritiku Lisabonské smlouvy, Nového světového řádu, globálního alarmismu) váží. Zatímco většina politiků selže, když mají učinit důležité rozhodnutí a raději obětují lidstvo ve prospěch vlastních krátkodobých zájmů, Klaus je skutečný lídr, řekl Estulin.
  Prezidenta navíc označil za politika, který vyzařuje pocit nesmrtelnosti. „Důvod, proč jsem přijel do Prahy, je ten, že si velmi vážím vašeho prezidenta Václava Klause. Všichni vůdci společnosti, zejména v době krize, jsou vůdcové proto, že aproximují tento standard (lásku ke spravedlnosti a k pravdě)“.

  No tak to je docela slušné, ne ? Možná je Klaus Avatár pro tento věk, jen jsme si toho nevšimli, ne ? Je možné, že o Klausovi p. Estulin neví, že je to především on, kdo stojí za rozkradením našeho státu ? Že má na svých účtech nejspíš desítky miliard eur a Kelner byl jen jeho bílej kůň ? Je to možné, ale proto bychomm měli brát s rezervou – alespoň trochu – jeho eseje, knihy, pojednání, romány a sci-fi – též. Děkuji za odkaz na toho Putina, zdravím p. Pavelka, M.

 4. Petr Gabriel napsal:

  Chcete, aby se veřejnost dověděla celou pravdu o 911? Prozatím budu odpovídat na vaše otázky, pokud se budou týkat uvedené události. Trochu později mne navrhněte české televizi do Hyde parku, aby se to dověděli všichni. Na idnes do mého blogu nacpali zdejší články, ale ty jsou jen úvahami! Já jsem čerpal úvodní rozhodující údaje jen z FASU, zpravodaje USA armády.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!