Co dělají chemtrails s vaším mozkem: Neurochirurg Dr. Russell Blaylock odkrývá šokující fakta

russell-blaylock-swineflu-vaccine

Rozhovor Curta Lindermana s Dr. Rusellem Blaylockem o zhoubných zdravotních účincích "chemtrails" a o programu geo-manipulace, která je na nás uplatňována tajně, bez veřejného svolení.
50ti minutový záznam z "Linderman Unleashed" - rádiového pořadu z 28. března 2013 doplněného o prezentaci.

Jedovatá předrážděnost nervů, neboli excito-toxicita
http://www.wikiskripta.eu/index.php/Obecn%C3%A9_mechanizmy_smrti_nervov%C3%BDch_bun%C4%9Bk

Lékařský slovník:
http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/index.php?searchword=hippocampus&ordering=&searchphrase=all&Itemid=141&option=com_search

 
9 Komentářů k Co dělají chemtrails s vaším mozkem: Neurochirurg Dr. Russell Blaylock odkrývá šokující fakta

 1. Che Kollar napsal:

  myslíte že to nekedy bude preložene ???

 2. admin napsal:

  Titulky tam jsou, stačí si je zapnout tím obdelníkovým tlačítkem na přehrávači YouTube po pravé straně dole.

 3. Definitiva napsal:

  Chemtrails sú dennou realitou a faktom. Sú našimi zmyslami odlíšiteľné od contrails. Pásy, hmloviny a baránkovitá oblačnosť spôsobená chemtrails je zmyslami odlíšiteľná od prirodzenej oblačnosti. O tom dnes pochybujú iba finančnou kabalou platení trollovia.

  Klíma sa ochladzuje, čo je štatisticky dokázané. To, že chemtrails má brániť otepľovaniu klímy je blud.

  Chemtrails spôsobuje aj "skleníkový" efekt, keď obloha uazvretá mliečnou chemtrails hmlovinou v noci odráža teplo spať na povrch zeme a registrujeme tzv. teplú noc, podobne ako pri prirodzenej oblačnej a bezoblačnej noci. Rozdiel je 8 - 12 st.C.

  Cez chemtrails mliečnu hmlovinu slnko len slabo presvitá, najvýraznejšie je to pri východe a západe slnka, počas dňa s chemtrails hmlovinou je nižšia teplota, ale je dusno, sparno. Pamätám zatmenie slnka, keď cez obed nastalo šero, všetky vtáky stíchli, šli spať a v ten deň už nezačali štebotať.

  Bez slnečného svitu neprebieha asimilácia rastlín, tieto nerastú, nemajú plody.

  Bez slnka niet života. Ten, kto nám upiera slnečný svit, ten nám upiera právo na život.

  O chemtrails mlčia politici, vládni úradníci, meteorológovia, chemici a iní odborníci v štátnych slúžbách, mlčí EÚ. Na otázky nedostanete odpoveď, riadia sa židovskou metódou, že čo neviete vyvrátiť argumentami alebo uveriteľnou lžou, tak o tom mlčte.

  Toto mlčanie je dôkazom škodlivosti chemtrails, keby chemtrails mali blahodárny účinok, tak by sa tým všetci politici chvastali jeden cez druhého, lebo všetko sú to populisti. Toto mlčanie je tiež dôkazom strachu zainteresovaných, strachu o vlastnú rodinu a vlastný život. Kto sleduje politiku EÚ a USA, ten vie o zastrašovaní, vydieraní, až po bombardovnie ochudobneným uránom, použitím zakázaných chemických bojových látok. Poznáme Juhosláviu, Irak, Lýbiu, Sýriu, Ukrajinu, kde ani genocída nie je problém. O Juhoslávii Haagský tribunál splodil obrovskú lož o genocíde moslimov, pravda je opačná, Moslimovia a Chorvati začali genocídu Srbov ešte pred začatím konfliktu. Srebrenica je klamstvo, mŕtvy nie sú, ak sú, tak umreli inak a nie na srbskú armádu. Srbom je zakázané o tom verejne hovoriť, musia mlčať o tomto klamstve a oplakávať svojich padlých počas genocídy smú len za zamknutými dverami. Známy je aj seriál o úmrtiach popredných svetových bankároch a ich rodín.

  Ak niekto poruší mlčanlivosť o chemtrails, tak môže očakávať všetko zlé, čoho sú USA a jej lokaj EÚ schopné.

  Tak ako Rusi nepodporili Putina a nedali mu väčšie prezidentské právomoci, tak aj obyvatelia ostatného sveta sú ľahostajní voči chemtrails a nechajú na sebe páchať genocídu len preto, že sa boja, že bude horšie. Nepoznám horšie, ako pomalú, istú a predčasnú smrť na následky konzumného kapitalizmu.

  Manipulácia ľudí je možná aj kvôli slabému vzdelaniu detí. V USA je tradične vzdelávanie veľmi slabé a dnes zaznamenávame tento trend aj u nás. Ľudia nevedia samostatne myslieť, nevedia domyslieť dôsledky svojho správania a konania, štát nám uberá na osobnej slobode každý rok, ovčania sú stále viac závislí na štáte, nevedia samostatne uživiť ani rodinu, ani seba.

  Nastáva debilizácia národov. Očipovanie. Z miest a štátov sa stanú ústavy retardovaných duší, zvierat v ľudskej podobe.

  Pýtajte sa sami seba, robíte pre seba a rodinu, alebo pre korporácie, a kam ide nadhodnota? V Starovekom Egypte otroci robili 18 dní z 50-tich, ostatné dni boli sviatky. Ste ešte slobodní ľudia?

  Odmietnite konzum, život na dlh, úžernícky úrok, energetický, potravinový, farmaceutický a zdravotný diktát korporácií. Konzum a kabalistická finančná politika vám spôsobuje chronickú únavu a ochorenia, zníženie výkonnosti, nedostatok času na deti a rodinu. Stanovte si svoje životné ciele a žite podľa nich, nedajte si vnútiť život podľa zdochýnajúceho koňa, podľa kabalistickej NWO-USA-EÚ moci.

  Odmietnite voľby z politických kandidátok politických strán, na ktoré sa sami napísali. Voľte priamo svojich kandidátov z okresov do parlamentu .
  Zaveďte referendum na všetky rozhodnutia parlamentu.
  Odvolateľnosť a trestná zodpovednosť poslancov.
  Vo Švajčiarsku toto globálny prediktor dovolil, nám všetkým je to zakázané. Zaveďte kolektívne riadenie spoločnosti, tak ako ho poznali starovekí Slovania, voľte svojich blízkych a vždy na jedno funkčné obdobie. Odmietnite ideológiu skorumpovanej demokracie anglosaso židovskej civilizácie. Demokracia neexistuje, je to len iný spôsob vládnutia, iná ideológia. Prestaňte sa klaňať svetovej moci podľa Biblického projektu a staňte sa slobodnou dušou. Fjodorov, Zaznobin, Sitchin, Marc Faber, Ron Paul, Bastiat, Rothbard... Existuje alternatíva iného života, len o nej masmédiá nesmú hovoriť a písať. A vy na nič nemáte čas, lebo musíte zarábať, nesmiete mať čas, lebo by ste zmúdreli a to by bohovia dostali komplexy.

  • Peluch napsal:

   pekne receno , cista strucna pravda...je smutne ze je spousta ovci ktere beci jak se piska a pekne me to stve , vidim jak jen nacnu trosku pravdu pred nekterymi lidmi zacinaji nepricetne reagovat nadavaji a kopou kolem sebe...je to jak nejaky naprogramovany obrany mechanismus pred pravdou protoze vetsina ovci reaguje stejne....

 4. Robo napsal:

  titulky tam sú ale idú zle! stále mi tam ukazuje vetu ktorá bola dávno povedaná a pod ňou je normálne ako má ísť...ale stále to tak preblikáva a zle sa to číta...

  • admin napsal:

   no já nevím, mě to funguje dobře, má ještě někdo tyhle problémy?
   Mohlo by fungovat přerušení přehrávání, obnovení stránky a pokračovat ze stejného místa a mělo by to zmizet

 5. Antiputler napsal:

  Tak autor je dobře pošahaný ... Ale z malé poznámky o Putinovi je jasné, kdo to všechno řídí a platí. Jo, Rusům šla demagogie vždy dobře a i po roce 1968 nás skoro dokázali přesvědčit, že okupace ČSSR byla v našem vlastním zájmu ...

  • Nafna napsal:

   Docela by mně zajímalo,kolik pak let je panu Antiputlerovi,že tak dokonale hodnotí celou situaci...Asi mu to neva a nebo má doma "100 metrovej bazén"...pak samozřejmě nemusí nic řešit...Spousta lidí zapoměla,jak dnes všichni tady krásně žijeme,chodíme do práce,večer si pěkně pustíme televizi,kouknem se na zprávy,je nám všechno jedno,otupěni informacemi z médií se ženeme za nekonečným bohatstvím,jenom aby jsme měli něco víc než ti ostatní...nebo je to jinak ? Zapomínáme na spoustu věcí okolo sebe,na přírodní bohatství bez kterého by jsme vůbec nemohli žít,na slunce a vodu,kterou tak potřebujeme k životu a spousty dalších aspektů,které nám každým dnem pomalu zanikají...A jednou z věcí,která toto způsobuje je právě chemtrails...Je zbytečně se rozepisovat o všech možných důsledcích,kam až tohle všechno může dojít,protože nám je to všechno vlastně jedno,že,pane Antiputlere...nebo ne ? Hlavně,že máme hrdiny a technologie,které nás kdykoliv všude zachrání před záplavami,zemětřesením,útokem vetřelců z vesmíru a desítkami dalších zhovadilostí,které každý den vidíme v televizi...Nebo,ne ? A-ha on to byl vlastně jenom film...aby jsme přišli na jiné myšlenky...A nebo spíš aby nás jiné myšlenky nenapadaly.Konec konců,zkuste vyjít na ulici mezi dnešní generaci a zeptejte se co se stalo 17.11.1989,nebo jiné datum z naší historie a aspoň uvidíte,co dokážou média...Je vidět,že každý režim má své zbraně a možnosti,jak dosáhnout moci nad ostatními...Aspoň si ale pane "Antiputlere" přiznejte,že tak jako většina lidí byla dříve pod tlakem komunismu,tak vy teď podléháte obrácené minci ale doposud o tom ještě nevíte...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!