Nikdy by vás nenapadlo, jaká nebezpečná ingredience je v Gatesových nových antikoncepčních implantátech

Nadace Billa a Melindy Gatesových (BMGF) investovala $4,6 milionů do dálkově ovládaných MikroČIPŮ (MCHPS) k řízení medikace, které se budou implantovat do lidského těla za účelem řízení plodnosti.
BMGF uzavřela partnerství s Massachusetts Intitute of Technology (MIT), aby opatřila bezdrátové zařízení vymyšlené kvůli „pro ženy pohodlné“ antikoncepci …, protože ho lze deaktivovat i bez návštěvy kliniky a ambulantního zákroku, a to vydrží téměř polovinu reproduktivního života.“

Robert Farra president MCHPS řekl: „Nápad využít slabé membrány jako elektrické pojistky byl problémem představujícím největší výzvu i vyžadujícím největší tvořivost, jaký jsme kdy museli řešit.“

Očekává se, že ty dálkově ovládané antikoncepce zvané Inteligentně řízené dávkování léku (Driving Intelligent Drug Delivery  – DIDD) se budou do lidí implantovat na 16 let a mohla by se vypínat dálkovým ovládáním, kdykoliv bude plodnost žádoucí.

Při vývoji DIDD se kvůli finanční podpoře BMGF plánuje začátek zkoušek na lidech v roce 2015.

Jedním z účelů antikoncepce na dálkové ovládání je použít tohoto zařízení v rozvojových zemích, jako je Pákistán a africké oblasti, k zajištění cílů kontroly populace.

Podle MIT: „Nápad na toto zařízení vznikl přede dvěma lety při návštěvě Billa Gatese a jeho kolegů u Roberta Langera v laboratořích MIT. Gates se se svými kolegy Langera ptal, zda by bylo možné vytvořit ovladač porodnosti, který by žena mohla zapínat a vypínat a využívat ho po mnoho let. Langer si myslel, že řízené nasazení technologie mikročipů, které vyvinul s kolegy Michaelem Cimou a Johnem Santinim v 90. letech a licencoval je i MicroCHIPS, by mohlo nabídnout řešení.“

Tohle zařízení v současnosti prochází procedurami schvalování žádosti u Úřadu pro potraviny a léčiva (FDA) a doufají v jeho komerční prodeje v roce 2018.

Tento mikročip, maličký jako špička prstu, by se mohl umisťovat pod kůži na zadku, na vršek paže nebo na břicho, a dávkoval by denní dávky antikoncepčního levonorgestrelu.

Levonorgestrel čili Mirena je antikoncepcí pro nitroděložní tělíska a syntetickým hormonem, jehož se používá u žen, které se léčí na těžkou menstruační krvácivost.

Ke známým nežádoucím účinkům tohoto léku patří:

 • Stresová ztráta menstruace
 • Mezi-menstruační krvácení
 • Skvrnitost
 • Bolesti ve spodině břišní
 • Cysty na vaječnících
 • Silné závratě
 • Vaginální bolestivost
 • Horečka
 • Bolest při sexuálním styku
 • Náhlá necitlivost na jedné straně těla
 • Zloba
 • Nabírání na váze
 • Vyrážky
 • Opuchnutí tváří, rukou, kotníků a chodidel
 • Těžké migrénové bolesti
 • Akné
 • Deprese
 • Změněné stavy vědomí

Levonorgestrelu se běžně používá v mnoha metodách kontroly porodnosti dostupných na trhu jako součásti pilulek a dalších antikoncepčních implantátů.

By Susanne Posel – July 8, 2014Susanne Posel ,Chief Editor Occupy Corporatism | The US Independent
July 8, 2014

Zdroj: http://www.occupycorporatism.com/home/youll-never-guess-dangerous-ingredient-gates-contraceptive-implant/
8 Komentářů k Nikdy by vás nenapadlo, jaká nebezpečná ingredience je v Gatesových nových antikoncepčních implantátech

 1. Adolf Balík napsal:

  Problém spočívá asi v tom, že když to chtějí uvolňovat z čipu 16 let, tak nemají úplnou volnost nasadit ten nejšikovnější a hormon, co bude k ženě nejšetrnější, nýbrž jen nějakou syntetiku upečenou v chemických bandaskách, která se nekazí, snadno se absorbuje v nosiči a řiditelně uvolňuje. Ta bude asi nejlepší k těmto technologickým účelům dlouhodobého automatického dávkování, ale trochu na úkor optimalizace účinné látky pro uživatelku takového antikoncepce. Látka je volena, aby byla optimální pro čip, ne pro ženu.

  • Pavol napsal:

   nechcem prudit, ale tieto hormony sa bezne pouzivaju ako HAK aj dnes. pokial lekar vysvetli vsetky mozne rizika, tak by som rozhodnutie nechal na knretnych ludoch, ci to pouziju alebo nie.

   • Adolf Balík napsal:

    Určitě, když takovou věc vymýšleli, tak použili už zavedenou a schválenou účinnou látku. Vývoj a schválení nové by byl rozpočtem i časově asi dost za horizontem projektu a nebyl vůbec účelem.

    Jen chci říci, že způsob dávkování klade výrazná omezení na účinnou látku. Musí být dost stabilní, aby se jim za 16 let v těle nezkazila. Dobře se vázat s určeným nosičem a přesně se uvolňovat při řízeném procesu uvolňování. Takže tyto technologické požadavky mezi účinnými látkami omezují výběr. Optimalizace jejich volby bude tedy spíše záležitostí technologických vlastností než medicínského účinku.

    Tato látka má o něco častější vedlejší účinky než řada jiných antikoncepcí. Je šikovná, když se chce dosahovat účinku velice rychle, např. u "nouzové" antikoncepce nebo jako léčivo při nadměrné krvácivosti. Tady ji upřednostňují k běžné antikoncepci asi kvůli tomu, že jim vyhovuje technologicky více než jiné látky, které by asi mohly být méně rizikové.

    Tahle antikoncepce může být tedy možná pohodlná, ale něco za něco. Pomíjím při tom možné zlé úmysly a technické poruchy.

 2. weissbach napsal:

  Je otázka jak dlouho ještě hodlají ženy hrát tuhle hru. Jak dlouho budou jako houba absorbovat každou špatnost.

 3. Radek Dvorak napsal:

  Umim si predstavit jak mame jako lidi cipy ktere obsahuji misto antikoncepce nejaky jed ci latku ktera napadne Centralni Nervovy system a nas jako nositele zabije!!!
  Takze treba demostrace na namesti a spousta nespokojenych lidi (chapej Otroku) a tak jak nam vypnou mobil tak spusti cinnost mikrocipu ktery uvolni Latku ktera nas treba zabije do hodiny nebo i klidne do 14 dnu!!! Kolik lidi bude demostrovat nespokojenost za tyden ci 14 dni!!!
  Nenavidim lidi kteri nechteji Penize ale moc proto ze Moc je spousta penez a cim vice Moci ovladat tim vice penez a vice Moci!!!

  • Q napsal:

   Ano, jed v čipu by byl velmi účinný nástroj. I kdyby zabíjel velmi pomalu, třeba rok, i tak by to byl velmi účinný nástroj.

   Ale se závěrem nesouhlasím. Tady nejde o vydělávání peněz, těch mají elity už dost (a další si natisknou).
   Tady jde o život.
   Při Francouzské revoluci byl popraven král, tedy ztratil život.
   Elity ví moc dobře, že lidé mají spoustu důvodů je zabít, a tak budou zabíjet jako první. Něco jako přírodní zákon SEŽER, NEBO BUDEŠ SEŽRÁN.

 4. Alfa napsal:

  Další krok k zotročení lidí. Přidané tajné látky k ovládání mysli, regulace plodnosti vládou, atd.

  • Q napsal:

   Jistě, regulace plodnosti je důležitá.

   Mezi lidmi panuje mýtus, že světové elity si chtějí vydělávat více a více peněz/majetku. K tomu by však potřebovali více a více otroků, které budou vykořisťovat, kteří budou budovat majetek elit.

   Avšak jak je zřejmé, elity chtějí, aby se populace planety nezvyšovala, a tímpádem se nebude zvyšovat počet jejich otroků.
   Elity mají totiž majetku už dost a nepotřebují ještě více. Elity si potřebují uchránit svůj život.

   Příliš vysoká populace vede občas k hladomorům a následně ke zcela nezvladatelným nepokojům, které velmi například k velké francouzské revoluci a popravě krále - nejvyšší francouzské elity.

   Pokud bude populace nižší, budou mít vždy všichni co žrát, a to lidem stačí.
   Všimněte si, že lidé se bouří, když mají hlad, ale když jsou neplodní a bezdětní, tak zůstávají v klidu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!