Co se stane až Putin pošle vojsko na Ukrajinu?

Untitled-2-472296

Také patříte k těm, co říkají, že by Putin měl na východní Ukrajinu poslat armádu a pomoci bránit lid Dobassu? Jenže, co když by tento krok vedl ke spuštění celosvětového konfliktu? Má tato situace nějaké dobré řešení? 3minutové video.

Jiná verze:
38 Komentářů k Co se stane až Putin pošle vojsko na Ukrajinu?

 1. petr krieg napsal:

  bohužel,je to přesně tak jak ukazuje video.kapitalismus je ve svojí poslední fázi a potřebuje válčit,ZKURVENÁ AMERIKA

 2. PAVEL napsal:

  SVATA PRAVDA!!!MUSIME POCKAT NEZ SE USA ZHNUSI EU,KTERA SE POSTAVI PROTI USA!

  • Divenká Prostá napsal:

   Sankce jsou takový stále se zatahující škrticí chvat, až už zemi nezbude než buďto zkolabovat anebo válčit, protože jiné východisko nezbývá. Je to přesným cílem západních sankcí vůči RF. Vstup Japonska do druhé světové války nelze chápat jinak. Západ tenkrát Japonsko dusil takovým způsobem, že vědělo, že je to konce. A když jsme v dějinách opakovaně zaznamenali k čemu sankce a bojkoty vedou, pak přece ten, kdo po nich dnes volá musí vědět co se stalo s Japonskem. Západ a NATO tu válku chtějí stůj co stůj.
   JARDA to shrnul správně: Jediné, co zbývá a na co asi sází i Putin je , že ekonomika SSA se zhroutí dřív, než se ten konflikt podaří zažehnout. Bůh mu proto pomáhej.

  • Marek Pechar napsal:

   Haha, ver, ze to se nikdy nestane!!

 3. eva napsal:

  Rusko by mělo vyzvat obyvatelstvo Luhanska a Dombasu, aby emigrovalo do Ruské federace.....To by bylo mnohem levnější, než válečný konflikt !

  • Rodogon napsal:

   A prohodit to! V Rusku pracuje na 5 milionů Ukrainců co posílaj peníze domů tam ti šmejdi z toho žijou. Ať Putin pošle tyhle domů a místo nich zaměstná Novorusy, který do Ukropie nic posílat nebudou a bude po prdlei:)

  • marmaris napsal:

   Ale to uz se prece davno stalo. Rusko vydalo zakon, kterym se obcanem stava kazdy, kdo mluvi rusky, coz bylo zacileno na ukrajisky konflikt s cilem usnadnit vychodnim Ukrajincum azyl v Rusku. Kde zijes, sipkova Ruzenko?

  • Petr napsal:

   Je to jako požádat všechny Češi přestěhovat se z České republiky.

 4. Jarda napsal:

  Přesně tak to je. Předlužená ekonomika SSA, která dnes stojí jenom na produkci vojenskoprůmyslového komplexu (ostatní výrobu si již dávno nenasytné korporace převedly na východ), potřebuje velký válečný konflikt mimo území SSA jako sůl. Na něco takového se při tisknutí ničím nekrytých papírků ve FEDu velice spoléhají. Jedině veliká válka jim může pomoci ze slepé uličky, do které se dostali a proto prostřednictvím svých loutek v Kyjevě provokují Rusko. Čas hraje proti nim. Prasknutí té jejich finanční bubliny může přijít každým okamžikem a tomu je zapotřebí co nejrychleji zabránit a jiná možnost jak válka dnes už neexistuje. Ve světě a dokonce to začíná i v EU, se od ničím nekrytého petrodolaru již udvracejí. To je dalším signálem, že času ubývá. Jediné, zo zbývá a na co asi sází i Putin je , že ekonomika SSA se zhroutí dřív, než se ten konflikt podaří zažehnout. Búh mu proto pomáhej.

 5. Janhonza1 napsal:

  EURo je vpodstatě politická měna. Dolar bude. :-)

 6. WIKINGER Petr napsal:

  KDOSI MI DONESL,ŽE OBAMU DONUTIL NWO PODEPSAT ZÁKON 1021(b)(2),KTERÝM SE STALO USA LEGÁLNĚ VOJENSKOU JUNTOU.ZÁKON SI MŮŽETE PŘEČIST,KDYŽ DÁTE TOTO ČÍSLO DO GOOGLU V ORIGINÁLE.

  Samozřejmě,že OBAMA při jednom tel.rozhovoru hrozil Putinovi jaderným uderem jako první.Putin naš velkomožný car, státní kapitalista a imperialista, zůstal chladnokrevným a sdělil tomu opičákovi,že ruská obrana je nastavena zvláštním systémem pod názvem Perimetr,tak že bude reagovat gigantickým protiúderem i kdyby bylo vše zničeno.
  Druhý den to dal do novin,aby nebylo pochyb.TO ZASTAVILO PROZATÍM USA,KTERÉ SE PŘIPRAVUJE NA VÁLKU AT TO STOJÍ CO STOJÍ.
  http://www.blisty.cz/art/73122.html

 7. thomas koenig napsal:

  Bože to je zase propagandistická žumpa. Vytváří si alibi, aby nemuseli zasahovat, protože oligarchové již nechtějí dál platit válčení na Donbasu a Vláďa ví, že to již tak přepísknul a hrozila by mu izolace. Snad těm Rusákům toto nežerete? Stejné zvratky jako v parlamentních listech

  • WIKINGER Petr napsal:

   YNTELIGENTY JAKO THOMAS ZAVŘEME DO KONCENTÁKŮ JAKO PRVNÍ,napsali by vám pohrobci 14.SS FREIVILIGEN DIVIZION GALIZIEN 1.ukrainjan,kteří se dostávaji znovu k moci přes hory mrtvol tentokrát v KYJEVĚ.Tak tu nepičte čemu nikdo nerozumí.

   • Pepez napsal:

    Takže:
    1) WIKINGER Petr, co to meleš za hovadiny s tím co by řekli pohrobci z 14.SS?
    2) WIKINGER Petr, jak jsi napsal "Tak tu nepičte čemu nikdo nerozum", tak příspěvku od thomas koenig nerozumí tak možná debilové tvé úrovně.
    3) To video není nic víc než propagandisticka sračka.
    4) thomas koenig, máte pravdu, ale místní vymrdanci (jako například WIKINGER Petr) to prostě nepochopí.

    • adelka napsal:

     Uznávám,že každý má právo mít svúj názor na věc,ale rozhodně jej lze vyjádřit slušnou formou bez urážek a vulgárností.

    • WIKINGER Petr napsal:

     PEPEZ,JE MI LÍTO,ŽE JSTE SPADL ZE STROMU,KDYŽ JSTE SE V NOCI OBRACEL.VŠICHNI VÍ,ŽE KOENIG CHCE BÝT DOZORCE K KONCENTRÁKU PODLE USA ZAKONA 1021(b)(2)

     A opravdu i picnul jeho dědu Zajcev u Stalingradu do palice. On neví jako PEPEZ, že v KYJEVĚ převzali fašističtí pohrobci skopčácké divize SS přes hory mrtvol NELEGÁLNĚ vládu.Tak nám tu pepez radši vysvětlete proč chcete,aby v PRAZE byly koncentráky,když nějakým tím podvodem zas podepíše naše přihlouplá vláda ty základny amiků pistolníků v ČR.
     Je to slušně?Pro opravdový převrat jsou totiž zapotřebí trochu silnějši povahy a já jsem pořádná bestie,která jak se nasere nezná bratra.

     • Pepez napsal:

      1)WIKINGER Petr, vládu v Kijevě převzali pohrobci SS? Tím myslíte radikály, kteří tam útočili na policejní těžkoděnce?
      2) WIKINGER Petr, jak jste přišel na to, že thomas koenig je potomek německého odstřelovače z 2. světové války?
      3)WIKINGER Petr, "Tak nám tu pepez radši vysvětlete proč chcete,aby v PRAZE byly koncentráky" já žádný koncentráky v Praze nechci. Jak jste na to přišel?
      4) WIKINGER Petr, "Pro opravdový převrat jsou totiž zapotřebí trochu silnějši povahy", mohl byste mi vysvětlit, co tím myslíte?

     • WIKINGER Petr napsal:

      PANE PEPEZ,ADMIN TOHOTO WEBU ZAKÁZAL ODPOVĚDĚT NA VÁŠ SPAM,ZNÁ VÁS ZŘEJMĚ,JAKO SPAMISTU

      proto nedal pod váš přispěvek rubriku ODPOVĚDĚT.Vše je totiž v předchozím textu a vy se musíte naučit samostatně myslet,jinak si o vás budou všichni říkat,že s pilinami v hlavě se vám žije fajn...

   • Divrnká Prostá napsal:

    Máte pravdu, na provokatérské "názory" TOP-skopčáků typu kreatury "thomas koenig" (Vasilij Zajcev mu odstřelil dědečka v Stalingradu?) nelze reagovat jinak. Věci lze nazývat pravými jmény. Uvedené video jasně ukazuje who-is-who a o co mu jde. Herr König je obnažený a proto tak hloupě-zoufale kope. Nedivme se mu - hroutí se mu svět a má strach. Velký strach. Ačkoli v hospodě u piva věci vypadají jednoduše a snadno, včetně hodnocení toho, kdo co by měl udělat, v reále je to složitější. Každá akce vyvolává důsledky/reakce, a ty zase další důsledky. Rusko, i kdyby stokrát chtělo pomoci východní části Ukrajiny, tak to udělat samozřejmě může. Nicméně vzniklé důsledky by nepomohly ani Rusku, ani Ukrajině, ani mnoha dalších částem světa. Ať se to zdá jakkoli, nejlepší pro Ukrajinu i pro Rusko je momentálně nezasahovat. Zásah Ruska na východní Ukrajině by rozjel takovou mašinérii na straně USA a NATO a takovou změnu západní světové politiky, že by světově vzniklo krve daleko více a nejenom v Ukrajině. Nehledě na to, že USA a NATO se snaží vyprovokovat Rusko, aby na Ukrajině vojensky zasáhlo, a použít to jako oprávnění k dalším akcím a krvi. K ničemu dobrému by to nevedlo. USA a NATO nemají na to momentálně napadnout Rusko ale pracují na tom jako diví. Ale nejrozumnější momentální jednání Ruska je nezasahovat vojensky na Ukrajině. Vznikne tak nejméně ztrát na životech neruských a neamerických lidí, jakkoli to vypadá hrozně. USA a NATO si nic nepřeje více, než zásah Ruska, aby mělo záminku k rouzpoutání velké krvavé řeži nejen na Ukrajině. USA a NATO je psychopatický organismus, který potřebuje nepřítele a krev. Nic se mu nehodí více jako ospravedlnění rozsáhlých masových vražd ve světě i v budoucnu, než jakýkoli vojenský zásah Ruska. Tolik krveprolití a mrtvých lidí, co by to jako důsledek v budoucnu a budoucích letech a desetiletích vyvolalo si neumíte představit. Přičemž Rusku by to uškodilo nejméně. Buďte velmi rádi, že Putin nezasahuje, dělá tím pro mír i pro svět mnohem více. Ukrajina svůj boj prohrála na dlouhou dobu. To je bohužel její volba a vývoj. Byla rozprášena západem vyprovokovanou barevnou revolucí a vlastním fanatismem...

    • Pepez napsal:

     Divrnká Prostá, vy si opravdu myslíte, že USA jde o to rozpoutat 3. světovou válku? Je sice pravda, že by zbohatly továrny na zbraně a z daní by přinesly peníze do státního rozpočtu USA, ale za jakou cenu?

    • Zindi napsal:

     Ano přesně tak a nejhorší je že ti křiklouni proti Putinovi si neuvědomuji že jim vlastně chrání život tim, že se nechce nechat vlákat do války.ale stejně si myslím, že až se provalí ta dolarová bublina,tak začne celosvětová válka a nikdo to nezastaví. Nechce se mi věŕit, že by nejsilnější vojenská velmoc jen tak připustila , tak obrovské snížení životní urovně ve své zemi naslednė nepokoje a zanik USA

 8. Kluk napsal:

  Tvrzení podaná ve videu mají svojí logiku. Pokud se Putin potažmo Rusko vyhne konfliktu s ukrajinou, tak USA padnou na hubu co nevidět, a Rusko bude mnohem silnější než kdy předtím, a o to jde v této hře.

  Pokud by Rusko vyslalo armádu na Ukrajinu, tak by se na tom USA pěkně napakovalo, a odvrátilo by tak nevyhnutelný pád do hlubin.

 9. marmaris napsal:

  To je opravdu zbytecne straseni. Putin se nikdy do takoveho konfliktu nepusti, jelikoz neni blazen a taky proto, ze se ho zapad k teto volovine snazi vyprovokovat. Je to blbost. Rusove maji bohate zkusenosti s valecnou strategii a hloupoucke predpoklady EUSA opet stoji na tom, na cem staly v 2.SV, tedy na podcenovani schopnosti a inteligence Rusu. :-DDD

 10. Greg napsal:

  Vy konspirátoři máte jednoduchý život. Neustále tady zveřejňujete články jak za všechno může USA. Ať již Putin pošle vojska na Ukrajinu nebo ne, tak vždy to bude vina USA. Jakýkoliv scénář nastane - je to vina USA.
  NAVRHUJI VÁM JEDNU VĚC. NEPIŠTE POŘÁD STEJNÝ ČLÁNKY. STAČÍ KDYŽ SEM UMÍSTÍTE JEDNU VĚTU A SICE TAKOVOU. ..... VŠE CO SE STALO ZLÉHO V MINULOSTI, DĚJE SE ZLÉHO V PŘÍTOMNOSTI, UDĚJE SE ZLÉHO V BUDOUCNOSTI, VŽDY TO BUDE VINA USA..............

  • marmaris napsal:

   Uuuudo, nauc se pravopis. Vina je podstatne jmeno. Vinna, je pridavne jmeno. Je videt, ze jsi jenom, "slave", jak uci studenty na univezitach v UK a USA o slovanskych narodech. Ty to jenom potvrzujes. A jsi v rektalnich Alpach az po paty. :DDD

 11. Greg napsal:

  Vždyť si to uvědomte, tenhle web přináší jednostranný zprávy. To je ještě horší než ČT. V ČT aspoŇ někdy zazní něco proti oficiálonímu proudu, ale vy tady jedete slepě podle jediný sektářský pravdy.

  • Divenká Prostá napsal:

   A nějaký argument byl by?
   Zkuste excelovat na iDĚS, tam budete mezi svými a najdete pochopení. A odměnu :-)))

  • Peluch napsal:

   tenhle web se jmenuje NWOO tak necekej ze tady nekdo bude obhajovat kapitalisticke vrahy a zlocince a pokud jsi myslis ze SSA jsou v tom nevinne tak se brzy presvedcis o opaku dolar krachne a uvidis ze sveta zmizi vetsina valecnych konfliktu a zlocinu upadne moc korporaci a tim i ruzne hnusy s tim spojene od GMO az po uvolneni patentu co jsou "nebezpecne pro spolecnost" ( i kdyz nevim v cem napr. ziletka ktera se nikdy neotupi nebezpecna krom toho ze si koupis jen jednu misto stovek za zivot )a pokud dolar nepadne tak se potkame v zakopu teda pokud nejaky stihnem udelat protoze valecny konflikt muze byt dost rychly a posledni...mel by jsi se zamyslet cemu veris a na ci strane jsi zda si pro rozvoj civilizace smerem dopredu a nebo jako klasicka ovce co veri svym panum a bloudi v kruhu valek a nasledneho opetovneho budovani ktere ti neprinesou nic jedini kteri s toho tezi je par loutkovodicu FEDu kterym je uprdele vse krom jejich penizku...

  • admin napsal:

   Tohle by chtělo trochu upřesnit. Podle jaké sektářské pravdy konkrétně?

   • Greg napsal:

    Podle takové, že již předem za všechno zlo může jedna entita. To znamená, že toto vaše poznání je založené na dogmatu, jako náboženství. Nejdříve se vyřkne dogma, bůh existuje a pak o tom již nikdo nepochybuje. Jinak já nejsem stoupencem mainstreamu, ale vadí mi, že touto jednostraností tady shazujete a znehodnocujete celou tuto oblast, která se snaží najít pravdu, ale ne předem definovanou.

  • admin napsal:

   Nebo jinak, když jednou zjistím, že 2+2=4 a funguje to, tak už se opravdu nebudu zabývat tím, jestli se náhodou 2+2 nerovná 5.

   • Divenká Prostá napsal:

    Přesně tak. Zde chceme poukázat na skutečnost, co všichni známe. Máme ji před očima, jen ji odmítáme vidět anebo je nám úmyslně bráněno - médii -, abychom ji viděli. O co se tedy jedná? O skutečnost, že pokud se dva perou, ten třetí se směje. Dnes již všichni víme, v případě Ukrajiny, odkud vítr fouká a foukal. Ukazuje se, kdo za celým konfliktem opravdu je. Vždy a to je na 100% jisté a nezpochybnitelné, je-li konflikt, pak nekoukejme na ty, co se perou, ale hledejme toho, kdo má z této šarvátky prospěch. Je neuvěřitelné, že zase tak jednoduchá a do očí bijící věc je přecházena, tutlána a zametána pod koberec a již nikdo se nevrací k tomu, kde je příčina celého konfliktu. Ostatně jako vždy a to i případě Iráku, Sýrie anebo i v případě nemoci.
    Je smutné, že je pravda utlačována a lež se stává nakonec tou bernou mincí, kterou pak všichni platíme. Pro nás pak vyvstává otázka: "A komu platíme?"
    Konstatování je deprimující. Protože, sami sobě. Lžeme sami sobě.
    Podvádíme sami sebe. A to i přesto, že mnohdy víme a cítíme - v rodinách, firmách i ve vztahu k přírodě a planetě - že něco je jinak. Něco nefunguje, jak by mělo. I přesto, že cítíme a víme, že to co vidíme je lež, snažíme se ji držet při životě a podporovat ji. Jako "Greg".

 12. alena napsal:

  Je to žiaľ tak...plán ešte z čias Bismarcka sa naplnil...http://www.extraplus.sk/3217/ukrajinou-proti-rusku

 13. Dracul napsal:

  Šelma 666 jde již v záhubu!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!