Bývalý velitel al-Kaiídy: ISIS pracuje pro CIA

Džihádistické skupiny jsou součástí plánu na „naprosté skoncování“ se Středním východem jeho balkanizací. Nabil Na’eem, zakladatel Islamistické demokratické strany džihádu a bývalý vrcholný velitel al-Kaiídy, řekl v Bejrútu sídlící pan-arabské televizní stanici al-Maydeen, že všechny současné pobočky al-Kaiídy, včetně ISIS, pracují pro CIA.

„Co vám chci říci, je to, že všechny islámské země, jak sunnitské tak šiítské, musí spojit své síly k vymýcení těchto skupin, protože tyto skupiny jsou spáry kolonialismu v tomto regionu,“ řekl Na’eem.

Na’eem řekl, že ISIS, teď už jen IS čili Islamistická stát, je součástí plánu neoconů a Izraele na „Naprosté skoncování“ s arabským a muslimským Středním východem jeho balkanizací.

Tento konflikt je konstruován tak, aby se stal „nekonečnou válkou“, která „vyčerpá jak saúdské zdroje a jejich peníze, tak íránské zdroje a jejich peníze, podobně jako tomu bylo za časů Saddáma v Iráku, když ještě bojoval s Íránem.“

Tento konflikt se do roku 2016 rozšíří i do Saúdské Arábie a dalších monarchií v Zálivu, předpovídal Na’eem.

ISIS v červnu řekla, že zaútočí na Saúdskou Arábii. Stovky mladých Saúdů pak přísahaly, že povedou džihád ve své domovině.

„Dá-li Alláh, tak zabijeme v Mekce ty, kdo se klaní kamenům, a zničíme Kaabu. Lidé chodí do Mekky, aby si sáhli na kameny, nikoliv, aby se dotkli Alláha,“ tweetnul 30. června člen ISIS.

Ta Kaaba je monument umístěný v centru islámské nejsvatější mešity al-Masjid al-Haram v Mekce v Saúdské Arábii.

Na’eem řekl, že je nepatřičné označovat IS a další skupiny al-Kaiídy za muslimy. Řekl, že jsou to takfiristé, čili nevěřící, kteří nejsou zbožní.

V roce 2013 poté, co al-Nusra v Sýrii přísahala věrnost vůdci al-Kaiídy Aymanu al-Zawahirimu, tak Na’eem řekl, že tato skupina pracuje pro CIA.

„Osobně věřím, že vůdce Armády Nusra (Mohammed al-Jawlani), který vyhlásil svou podporu Aymanu Al Zawahirimu je operativcem CIA,“ řekl.

Al-Zawahiriho identifikoval jako dvojího agenta, který přijímá „rozkazy od Američanů.“

Na interview v al-Maydeen TV se podívejte níže. Je v arabštině s titulky. Zde je anglický přepis.

Chcete-li více informací z pozadí, podívejte se na naše ISIS a plán na balkanizaci Středního východu.

Related posts:

 1. Caliphate Member Vows ISIS Will Destroy Holy Shrine in Mecca
 2. Rand Paul Schools Hannity on ISIS and Iraq
 3. Commander of al-Qaeda in Iraq and Syria has been killed
 4. ISIS Is Hiring Judges, Doctors And Engineers As Al-Qaeda Prepares For War Against Caliphate
 5. “America Deluded Us” Slams Angry Iraq PM, Will Buy Russian Jets Instead In War Against ISIS

Kurt Nimmo
Prison Planet.com
July 12, 2014

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/former-al-qaeda-commander-isis-works-for-the-cia.html
3 Komentářů k Bývalý velitel al-Kaiídy: ISIS pracuje pro CIA

 1. krysar napsal:

  Tak snad i neznalému musí být jasné, že toto vše je zpunktované teroristickou organizací s názvem USA, která si teroristické buňky jako je IS, Al-Kajda, Kyjev ap. vytvořila pro svou potřebu a která je na úkor EU ekonomicky a vojensky podporuje,

  Chceme-li potírat terorismus, musíme začít u těch hlavních, a vzhledem k tomu, že ekonimka USA je na pokraji bankrotu, nemusí se zničit vojensky, stačí jen ekonomicky, neb pak se zhroutí sama.

 2. adelka napsal:

  S Vaším názorem se ztotožňuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!