Domobrana zničila kolonu obrněné techniky Ozbrojených sil Ukrajiny u Sněžného

Ze třiceti kusů techniky vyvázla pouze tři vozidla, kterým se podařilo vyjet z obklíčení. Kolona ukrajinských vojáků byla obklíčena a zlikvidována domobranou Doněcké národní republiky poblíž města Sněžnoje v Doněcké oblasti. Vojáci jeli v obrněné technice a v nákladních vozidlech do Alexejevky. V důsledku boje Ozbrojené síly Ukrajiny přišly o 27 kusů techniky.

Zpravodaji LifeNews tuto informaci potvrdil velitel Sněžného Jevgěnij Gorbik. Podle jeho slov se poblíž Marinovky podařilo kolonu obklíčit a zlikvidovat dělostřelectvem.

Dříve zpravodaj LifeNews z Doněcké oblasti informoval, že domobranci provádí evakuaci města Krasnogorovka. V důsledku masivního dělostřeleckého ostřelování prováděného ukrajinskými vojsky jsou ve městě rozbořeny obytné budovy, jsou známa dvě úmrtí.

Mimoto u Sněžného dnes byli zastřeleni tři domobranci. Tito se dostali pod palbu ukrajinské záškodnické skupiny na remízku poblíž jednoho z kontrolních stanovišť u vjezdu do města. Palba byla vedena z kulometů.

http://lifenews.ru/news/136528
3 Komentářů k Domobrana zničila kolonu obrněné techniky Ozbrojených sil Ukrajiny u Sněžného

 1. Bite ich svine fasisticke bite do posledneho vsetok odpad.

 2. henryho napsal:

  Politika Washingtonu na Ukrajině je takový humus, že se člověk opravdu pozastavuje nad kompetentností lidí, kteří s těmito šílenými nápady přichází. Opravdu si bezmozky, kteří upekli tento plán, myslí, že jsou schopni vrazit klín mezi dva velké obchodní partnery, zastavit plyn, zredukovat klíčovou tranzitní zemi na žumpu iráckého typu a začít určovat hru pro všechny v regionu?

  To je šílené.

  Evropa a Rusko se k sobě dokonale hodí. Evropa potřebuje plyn, aby vytopila domovy a poháněla své stroje. Rusko má plyn na prodej a potřebuje peníze na posílené své ekonomiky. Je to situace výhra-výhra. To, co Evropa a Rusko nepotřebují, jsou Spojené státy. Ve skutečnosti jsou problémem USA. Dokud bude americké zasahování přetrvávat, budou sociální nepokoje, rozdělení a válka pokračovat. Tak prosté to je. Takže cílem by mělo být podkopat schopnost Washingtonu provádět tyto destabilizující operace a donutit americké tvůrce politiky starat se o své. To znamená, že by měla existovat koordinovaná snaha opustit dolar, zbavit se amerických státních dluhopisů, hodit přes palubu petrodolarový systém a donutit USA stát se zodpovědným členem, který se řídí mezinárodním právem.

  Nestane se to přes noc, ale stane se to, hlavně proto, že všichni již mají plné zuby tohoto výtržnictví a jsou tím unaveni.

  http://www.zvedavec.org/komentare/2014/07/6061-zavleceni-ukrajiny-nad-propast.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!